19. kvě 2013 14:12
19. kvě 2013 18:44
kovalu píše:Pojedete ráno někdo z Prahy (pojedu v 9h z Kavčích hor, přes Baranďák a Zličín), že bysme se cestou spojili? Dejte vědět.
19. kvě 2013 21:34
19. kvě 2013 22:13
speedygon79 píše:zdar,
@Liberečáci: tak chceme nabrať Peppína u Mimone nejak cez Ješted alebo až u ČL?
@Pampe, co to znamená, že jo ideš alebo že ne?
19. kvě 2013 22:41
Kdyz nas bude rozumne mnozsti, zkusim zajistit vysilacky do auta...Worry píše:Z Prahy nas pojede vice (Ladik, dr.kacule, my...) jeste nemame misto, ale spolujizda bude !
20. kvě 2013 11:50
martinlouny píše::bigups: když budete chtít nějaké spec startovní číslo tak napište
20. kvě 2013 16:28
Worry píše:Z Prahy nas pojede vice (Ladik, dr.kacule, my...) jeste nemame misto, ale spolujizda bude !
20. kvě 2013 21:35
Worry píše:Z Prahy nas pojede vice (Ladik, dr.kacule, my...) jeste nemame misto, ale spolujizda bude !
21. kvě 2013 09:22
21. kvě 2013 13:37
21. kvě 2013 13:39
22. kvě 2013 16:17
ČÍSLA PŘIPSÁNA MAJITELŮM
22. kvě 2013 20:17
23. kvě 2013 08:40
23. kvě 2013 21:08
martinlouny píše::bigups: ČÍSLA PŘIPSÁNA MAJITELŮM
23. kvě 2013 22:42
Dnes si u nás louňáci převzali spoustu cen do soutěží, trička a poukázky do shopu dohromady za 9 tis., pamětní desky s obrazem JCW, balíčky mj. s magnetkou MINI, lízátka JCW, plakáty. Dozvěděl jsem se o další atrakci, která se chystá, teď jenom, aby vyšlo počasí a bude to super! 
23. kvě 2013 23:51
24. kvě 2013 00:26
24. kvě 2013 12:47
Blacky píše:JJ my se taky těšíme. Dnešní otvíračka žlutejch lázní se taky moc povedla, pokud vyjde počasí, tak to bude parádní mazec. Snad Pech do tý doby nerozštípá auto.
25. kvě 2013 20:27