Srazy, akce, návrhy na akce, menší srazy...
Odeslat odpověď

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

19. kvě 2013 14:12

Yo to je vono. :bigups:

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

19. kvě 2013 18:44

kovalu píše:Pojedete ráno někdo z Prahy (pojedu v 9h z Kavčích hor, přes Baranďák a Zličín), že bysme se cestou spojili? Dejte vědět.

Jedu od Pruhonic. Napis pripadne SM

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

19. kvě 2013 21:34

Z Prahy nas pojede vice (Ladik, dr.kacule, my...) jeste nemame misto, ale spolujizda bude !

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

19. kvě 2013 22:13

speedygon79 píše:zdar,

@Liberečáci: tak chceme nabrať Peppína u Mimone nejak cez Ješted alebo až u ČL?
@Pampe, co to znamená, že jo ideš alebo že ne?


Jasna vec :bigups:
Dal bych to rozhodne zadem pres Jested nebo Hodkovice pekne se tam krouti silnice :biggrin:

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

19. kvě 2013 22:41

Worry píše:Z Prahy nas pojede vice (Ladik, dr.kacule, my...) jeste nemame misto, ale spolujizda bude !
Kdyz nas bude rozumne mnozsti, zkusim zajistit vysilacky do auta...

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

20. kvě 2013 11:50

martinlouny píše::bigups: když budete chtít nějaké spec startovní číslo tak napište :idea:


Mně by stačilo jakékoli, jen už na něj čekám 14 dní. :lol: :angry:

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

20. kvě 2013 16:28

Worry píše:Z Prahy nas pojede vice (Ladik, dr.kacule, my...) jeste nemame misto, ale spolujizda bude !

Jede někdo z Prahy v pátek kolem 17 h.?

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

20. kvě 2013 21:35

Worry píše:Z Prahy nas pojede vice (Ladik, dr.kacule, my...) jeste nemame misto, ale spolujizda bude !


Paráda, tak můžeme dát sraz někde po cestě... podle toho kdo odkud jede.
pinguin jsem psal návrh v sobotu v 9:15 tady - sjezd na Ořech http://goo.gl/maps/P775c

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

21. kvě 2013 09:22

MartinLouny : Muzu poprosit o star. číslo 35 pokud je jeste volne ?

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

21. kvě 2013 13:37

MartinLouny: prosím o 22, pokud je volné ještě. Děkuji.

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

21. kvě 2013 13:39

a vyborne HMF 100% :bomb:

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

22. kvě 2013 16:17

:bigups: ČÍSLA PŘIPSÁNA MAJITELŮM :biggrin:

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

22. kvě 2013 20:17

pre mňa 33 pls ...ak to niekto už nevzal...
platba na mieste...stan pripraveny...
ďakujem

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

23. kvě 2013 08:40

Tak naštěstí bych měl mít volno, takže se na Vás do Loun snad přijedu podívat. :)

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

23. kvě 2013 21:08

martinlouny píše::bigups: ČÍSLA PŘIPSÁNA MAJITELŮM :biggrin:

je volná 72 ? pokud ano prosím o připsání. předem dík!!! :pray:

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

23. kvě 2013 22:42

Už se těším. :biggrin: Dnes si u nás louňáci převzali spoustu cen do soutěží, trička a poukázky do shopu dohromady za 9 tis., pamětní desky s obrazem JCW, balíčky mj. s magnetkou MINI, lízátka JCW, plakáty. Dozvěděl jsem se o další atrakci, která se chystá, teď jenom, aby vyšlo počasí a bude to super! :banana:
Dle jejich info mají zaregistrováno cca 80 miníků!

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

23. kvě 2013 23:51

JJ my se taky těšíme. Dnešní otvíračka žlutejch lázní se taky moc povedla, pokud vyjde počasí, tak to bude parádní mazec. Snad Pech do tý doby nerozštípá auto. :blush:

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

24. kvě 2013 00:26

80 kousku? Peknej mazec... Vejdeme se do kempu a na namko? Loni na namku uz to bylo celkem nahnacany...

Ale jen tak dal :banana:

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

24. kvě 2013 12:47

Blacky píše:JJ my se taky těšíme. Dnešní otvíračka žlutejch lázní se taky moc povedla, pokud vyjde počasí, tak to bude parádní mazec. Snad Pech do tý doby nerozštípá auto. :blush:


Sezóna MINI baru byla zahájena luxusně, počasí krásné a akce na jedničku připravená. Prostě :bomb:
Miniprdíku :thumbup:

Škoda, že nevím jak Blacky vypadáš, mohli sme v lázních pokecat.

Těšim se na vás všechny v Lounech. :banana:
Přílohy
obrázek.JPG
obrázek.JPG (72.75 KiB) Zobrazeno 15527 krát

Re: 5.sraz MINIPRASEČINKY PERUC 31.5-2.6.2013

25. kvě 2013 20:27

aktuálna predpoveď na sobotu...
http://www.yr.no/place/Czech_Republic/% ... /long.html

do 14tej nič moc ale potom už by to malo byť super...
dúfam, že sa to ešte posunie tak, že to skončí v piatok...
Odeslat odpověď