Logo
Právě je 28. bře 2024 19:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 561 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 12. úno 2020 19:09 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
Díky za odpovědi. Takže opticky by z S udělat workse nebyl asi takový problém :) Teď jenom sehnat nějaké pěkné S. Ale jak sem se tak díval do inzerce, tak žádná sláva to není :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12. úno 2020 21:59 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. led 2015 23:22
Příspěvky: 575
Bydliště: Praha
Kdo hledá, ten najde :-) Já hledal rok než jsem byl s výběrem spokojený...

_________________
MINI COOPER S 2006
KAVS Pulley 15%
GP software by OKCZ
Neexistuje racionální důvod si koupit MINI, tak jsem si ho koupil :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. úno 2020 08:23 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 02. čer 2019 07:51
Příspěvky: 7
Bydliště: Frýdek Místek
Hele někdy za lepšího počasí, nemám problém aby ses projel v zachovalém Sku 2007, 125kW. Akorát kabrio. Vše sériové, neuhoněné. Klidně se ozvi. Jsem z Frýdku, auto mám v garáži v OV momentálně.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. úno 2020 19:22 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
Ahoj, díky za nabídku, ozval bych se když tak, až bude venku tepleji.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 19. úno 2020 21:07 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
co si myslíte tady o tom autě, na tolik km je moc pěkný... nezná ho někdo ? https://auto.bazos.cz/inzerat/116184800 ... krasny.php


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 23. úno 2020 13:14 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
to auto, co sem na něho dával odkaz, je už prodané, ale našel jsem jiné na mobile.de, které se mi hodně líbí, má už aeropaket, chronopaket, automat. klimu... kilometry jsou přijatelné, pokud není stočené, cena by se taky dala...

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 51000.html

ale je to docela daleko a asi to je docela risk jet tak daleko naslepo, sice jsem jim psal a o více fotek a ještě nějaké info o autě, ale zatím se neozvali. Kdybych věděl, že to auto je v nějakém ucházející stavu, tak bych tam asi i zajel. Ještě mám možná takový blbý dotaz, když pochází auto odněkud v blízkosti u moře, má to vliv na elektroinstalaci a el výbavu vozidla ? myslím tím oxidaci kabelů a svorkovnic, alternátor atd.. kvůli přímořskému podnebí.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. úno 2020 10:01 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. bře 2013 08:52
Příspěvky: 104
Bydliště: Mariánské Lázně
Ahoj,
takhle daleko bych pro auto nejezdil. Stavíš se pak do špatné pozice, kdy autu mnohem víc odpustíš, jen abys něco po takové dálce přivezl.
Navíc prodejci dokážou s fotkama opravdu zázraky. V negativním slova smyslu. Jsou schopni auto vychválit do nebes a po příjezdu je to šrot.
Stačí si počkat a každý den procházet inzerci, mít připravené kačky resp. Eura a na nový inzerát okamžitě psát.
O Mini naštěstí není takový boj. Kdyby to byla třeba pěkná Octávka, která je pár km od hranic, tak tam je zájemce prakticky v řádu minut.

Přivezl jsem si sám několik aut z Německa, z toho jž dvě Mini (R50 a R55) a naprosto bez problémů. Vždy byla taktika, že vyberu min. dvě auta, která jsou tzv. po cestě, nebo v okolí toho mého "favorita" tedy auta, které se mi líbí nejvíce. Prohlédnu první auto a odjíždím se podívat na další. Zatím jsem nikdy nepřivezl to, co se zdálo v inzerátu nejlepší :-). Zároveň je tvůj odjezd k jinému autu pro prodávající ukázkou toho, že nutně nepotřebuješ koupit to jeho. Už se mi stalo, že prodejce (který se nám prakticky nevěnoval) okamžitě změnil přístup, když jsme mu oznámili, že jedeme dál. Začali hned lítat slevy a úsměvy atd.
Zároveň si nech dostatečně velkou rezervu na opravy atd., které budeš dělat hned po koupi, ale to je snad jasné. I když jsme naposledy koupili auto v krásném stavu s dokonalou servisní historií (s fakturami za poslední dva roky skoro v ceně auta, kdy ale servis původního majitele naštěstí nebyl řešení průserů, ale věci jako baterka, brzdy, tlumiče, rozvody atd.), tak hned po koupi byla provedena údržba a výměna věcí tzv. preventivně za cca 20tis.

Hodně štěstí při hledání a rozhodně nepospíchej a nastuduj si slabá místa konktrétního modelu.


petr77 píše:
to auto, co sem na něho dával odkaz, je už prodané, ale našel jsem jiné na mobile.de, které se mi hodně líbí, má už aeropaket, chronopaket, automat. klimu... kilometry jsou přijatelné, pokud není stočené, cena by se taky dala...

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 51000.html

ale je to docela daleko a asi to je docela risk jet tak daleko naslepo, sice jsem jim psal a o více fotek a ještě nějaké info o autě, ale zatím se neozvali. Kdybych věděl, že to auto je v nějakém ucházející stavu, tak bych tam asi i zajel. Ještě mám možná takový blbý dotaz, když pochází auto odněkud v blízkosti u moře, má to vliv na elektroinstalaci a el výbavu vozidla ? myslím tím oxidaci kabelů a svorkovnic, alternátor atd.. kvůli přímořskému podnebí.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. úno 2020 21:27 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
Díky za rady, i když to auto vypadá pěkně, tak je to pro mně daleko... asi budu ještě hledat dál, i když to zatím v inzerci vypadá, že není z čeho vybírat :( Hodně se mi líbí červená barva, kdyby někdo z tady z klubu prodával pěknou R53 facelift, tak dejte vědět. Zajímalo by mně, co to má to auto, z toho mého odkazu, na pravém předním černém plastovém lemu, je to vidět, když se ta fotka přiblíží, je to spíše dole u prahu... u jiného auta bych řek, že to vypadá skoro jako uchyty pro zástěrku nebo co. Ale u Mini zástěrky ?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. úno 2020 10:21 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 02. čer 2019 07:51
Příspěvky: 7
Bydliště: Frýdek Místek
Ten v Karlových Varech nevypadá zle. [https://auto.bazos.cz/inzerat/116382748/prodam-mini-cooper-s.php]
Dvoje kola, Remus......


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. úno 2020 19:51 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
Díval jsem se, nevypadá špatně, je dobře nafocený... Více se mi líbí ty dva budíky před volantem, než ten obří tachometr :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. úno 2020 09:46 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. bře 2013 08:52
Příspěvky: 104
Bydliště: Mariánské Lázně
petr77 píše:
Díval jsem se, nevypadá špatně, je dobře nafocený... Více se mi líbí ty dva budíky před volantem, než ten obří tachometr :D


Ty jo neřeš budík před volantem. To je asi to poslední, co by tě mělo u ojetého Mini trápit. To auto ve Varech za mě vypadá parádně. Moc hezká výbava (xenony, digi klima, tříramínko volant, sedačky, loketka), nízké km a počet majitelů, dvě sady kol, Remus, panorama. Podle inzerátu podle mě za dlouhou dobu moc pěkný auto a já teď shánět Esko první generace, tak tam jedu aspoň mrknout.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. úno 2020 11:27 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 02. čer 2019 07:51
Příspěvky: 7
Bydliště: Frýdek Místek
Přesně.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. úno 2020 15:45 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
Nemyslel jsem, že bych to auto nechtěl jen kvůli toho velkého ciferníku, myslel jsem, že se mi líbí víc ty dva budíky, než ten jeden velký :) Myslím, že by to šlo snad i předělat na dvouciferníkovou verzi-nevím. Jo ještě jsem chtěl určitě facelift a tady u toho nevím, majitel píše provoz 2005, tak to možná bude 2004, ale to nevím, možná by to šlo poznat podle fotky zadního nárazníku, jestli to je předface nebo face. Barva by se mi taky líbila jiná, ale ta modrá je taky pěkná...Jinak auto vypadá opravdu moc pěkně, stav i výbava, ještě to určitě zvážím... ale ještě jsem narazil na mobile.de na jednoho workse,
nevypadá úplně v top stavu, asi by potřeboval větší investice a dát dopořádku, ale cena je přijatelná, je to dobrý ročník, stav km, 1.majitel
https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 30886.html už jsem psal majiteli, je to original works, ale jedno velké ALE, vypadá, že s tím jezdil asi okruhy, je tam přesnější řazení shifter a ještě nějaké úpravy na motoru. Nevím, jestli ten motor nebude hodně vylítaný...
Zkuste se na něho mrknout a napsat mi vaše názory, jestli investovat a opravit ho, a mít workse a vědět co jsem na tom motoru nechal udělat, nebo dát od toho ruce radši pryč...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. úno 2020 17:25 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. bře 2013 08:52
Příspěvky: 104
Bydliště: Mariánské Lázně
petr77 píše:
Nemyslel jsem, že bych to auto nechtěl jen kvůli toho velkého ciferníku, myslel jsem, že se mi líbí víc ty dva budíky, než ten jeden velký :) Myslím, že by to šlo snad i předělat na dvouciferníkovou verzi-nevím. Jo ještě jsem chtěl určitě facelift a tady u toho nevím, majitel píše provoz 2005, tak to možná bude 2004, ale to nevím, možná by to šlo poznat podle fotky zadního nárazníku, jestli to je předface nebo face. Barva by se mi taky líbila jiná, ale ta modrá je taky pěkná...Jinak auto vypadá opravdu moc pěkně, stav i výbava, ještě to určitě zvážím... ale ještě jsem narazil na mobile.de na jednoho workse,
nevypadá úplně v top stavu, asi by potřeboval větší investice a dát dopořádku, ale cena je přijatelná, je to dobrý ročník, stav km, 1.majitel
https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 30886.html už jsem psal majiteli, je to original works, ale jedno velké ALE, vypadá, že s tím jezdil asi okruhy, je tam přesnější řazení shifter a ještě nějaké úpravy na motoru. Nevím, jestli ten motor nebude hodně vylítaný...
Zkuste se na něho mrknout a napsat mi vaše názory, jestli investovat a opravit ho, a mít workse a vědět co jsem na tom motoru nechal udělat, nebo dát od toho ruce radši pryč...



Teď mě neber nějak zle, ale už ti vážně nic dalšího neporadím. Podle mě jsi 18 letej klučina, kterej zoufale touží po plaketce JCW, aby mohl před klukama na parkáči u obchoďáku machrovat, že "krotí" tu silnou verzi. Psal jsi, že chceš auto do města a pak pošleš odkaz na auto, který je proklatě nízko nad zemí, evidentně ho nikdo nešetřil a oleje mu to žere tolik, že má flašku Castrolu už po ruce. Jo kup to a pak dej vědět, jaký super projíždky to po Stodolní jsou.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. úno 2020 18:08 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 02. čer 2019 07:51
Příspěvky: 7
Bydliště: Frýdek Místek
Jo a nečekej buhvijakou raketu. Každý druhý diesel je rychlejší. U mě to třeba vůbec není o výkonu, ale radosti z jízdy. Je to jedno z mála aut, kde je řízení aspoň trošku pracné a zábavné. A je jedno jestli to má o 30 koní víc nebo míň. Jezdím x6 4.0d a e46 3.0d. Na miniho se vždycky těším. Za to z mobile.de bych nedal ani 3000 euro.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. úno 2020 21:42 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
Děkuju Martinovi ML, že mě docela omladil, nemám 18 ale 43 let :D Nevím, proč o mně někdo takhle píše jaký jsem, když mně vůbec nezná ? Netoužím zoufale po jcw abych mohl machrovat a projíždět se na Stodolní z toho jsem už vyrost... :) Ale asi ve mně ještě něco zůstalo z toho 18 letého kluka i když mám rodinu a děti. To je pravda, že hledám auto pro popojížďky po městě a občas by s tím jezdila i manželka a je asi fakt, že to jcw by asi na ten styl ježdění nebylo to pravé ořechové. Jen tak vlastně hledám tu správnou cestu a taky se tak nějak rozhoduju mezi tím, jestli poslechnout rozum nebo pocit, že bych mněl tak nějak vyjímečné auto, jakým jcw bezesporu je. A myslím si, možná že se pletu, kdyžtak mně opravte, že jcw není jenom o nějaké plaketce. Ten odkaz jsem posílal proto, že ta cena nebyla na origo jcw tak vysoká, byla to 2006 a celkem dobrá výbava. Ale je fakt, že bych v tom autě utopil dost peněz, než bych ho dal dokupy. A asi ho přenechám těm 18letým klukům :) Tak trochu jsem si představil, že bych měl jcw :) Proto děkuju Martinovi ML za jeho názor a za to, že mně možná popostrčil tím správným směrem v rozhodování... Doufám, že se někdy uvidíme na srazu Mini, abychom se mohli osobně poznat, protože někdy věci nejsou úplně tak, jak někdy vypadají...
Jo a zas tak úplně neřeším, jestli to auto má o 30koní víc nebo míň, je mi jasné, že mini je hlavně o pocitu z jízdy a jízdních vlastnostech ve stylu motokáry a poměr váhy auta a výkonu je u něho o něčem jiném, než třeba u O1Rs. Tak doufám, že se rozhodnu správně při výběru auta, ale chtěl bych, aby mně to auto, až najdu, tak nějak chytlo za srdce...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27. úno 2020 08:11 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 676
Bydliště: Plzeň/Praha
jenom se trosku vlozim, to auto z mobile, je "super" pro nekoho, kdo to nadale bude pouzivat jako auto ciste pro zabavu (okruhy)... do serioveho eSka / JCW to uz ma dost daleko a dat to do puvodniho stavu by stalo nemalo penez ....

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27. úno 2020 16:02 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
Díky MiniMike za názor. Jo kluci máte pravdu, měl bych s tím autem více starostí, než radosti. To byl jen takový nápad koupit levněji jcw a dát to dokupy, ale asi už sem starý na takové hlouposti :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04. črc 2020 14:41 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. črc 2020 11:00
Příspěvky: 12
Bydliště: Heřmanovice
Ahoj, chtěl bych si pořídit Clubmana nejlépe benzín, nemusí být nutně S, ale může, určitě chci panoramu. Dojíždím do práce cca 300km tak se chci před výkonem trochu naladit. Líbí se mi tenhle. https://www.sauto.cz/osobni/detail/mini/clubman/18793105
Jen se obávám těch kilometrů. Chci s ním taky něco najezdit, auta nestřídám každý rok. Máte někdo zkušenosti s motory nad 200 tisíc km? Nerad bych zůstal viset na půl cesty. Nejsem úplně ladič že bych to tunil, ale kdo ví, třeba mě to taky pohltí.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04. črc 2020 17:36 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 80
Bydliště: Ostrava
Kup to a pak se domluvíme na ty přídavné budíky u volantu ;-)

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 561 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz