Logo
Právě je 29. bře 2024 00:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 07. pro 2018 21:59 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. pro 2018 21:49
Příspěvky: 6
Bydliště: Bratislava
Na mojom R56 Cooperi sa vybila baterka na 11 voltov, auto nešlo naštartovať, potom sme naštartovali cez káble z druhého auta.
Baterka sa pri jazde znova dobila, ale celé auto pri nasledujúcom štarte zblblo: nejdú diaľkové svetlá, smerovky (ani výstražné), otváranie okien a podsvietenie tachometra. Pri štartovaní najprv zasvieti na displeji symbol "auto na zdviháku" žltou farbou, potom zhasne, po naštartovaní chvíľu v pohode, a potom sa rozsvieti symbol auta na zdviháku znova, ale už červenou. Dnes mi auto pozeral elektrikár, premeral všetky poistky, ale na chybu neprišiel. Skúšal aj odpojiť baterku asi na 10 minút, potom ju zase zapojil. Ale robí to stále to isté. Čím to asi môže byť?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12. pro 2018 00:46 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. pro 2018 21:49
Příspěvky: 6
Bydliště: Bratislava
Baterka bola 24 hodín na nabíjačke, je úplne nabitá. Ale Mini stále tvrdohlavé :(

Příloha:



Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. led 2019 13:35 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. pro 2018 21:49
Příspěvky: 6
Bydliště: Bratislava
Tak podľa všetkého to bude závada FRM3 modulu.
Na bazoši je takýto inzerát:

Oprava FRM3 / FRM3R Footwell Module
Nefunkčná / poškodená jednotka FRM3 sa prejavuje nasledovne:

nefungujúce osvetlenie vozidla alebo nemožno vypnúť svetla
nefungujúce otváranie/zatváranie okien
nefungujúce centrálne odomykanie/zamykanie, strešné okno, elektrické zrkadlá
nefunkčný comfort access
nemožnosť zaradiť "D" (automat)
žiadná komunikácia s jednotkou (cez diagnostiku) a podobne.

Pri návšteve autorizovaného servisu budete oboznámeny s faktom, že jednotka sa musí vymeniť za novú, čo spolu s nutným programovaním a prispôsobením znamená cenu okolo 500eur. Za zlomok tejto ceny vieme väčšinu týchto jednotiek opraviť, v krajných prípadoch vieme ponúknuť vhodný náhradný modul. Po oprave je FRM modul následne znovu nakonfigurovaný a nakódovaný pre vaše vozidlo, nie je nutná žiadná návšteva servisu alebo programovanie/kódovanie modulu (ako je tomu pri výmene za iný použitý alebo nový).

FRM3R modul sa nachádza v širokej škále vozidiel - BMW E84, E87, E88, E89, E90, E91, E70, E71, Mini R55/R56..... Existuje pomerne veľké množstvo ich typov, ktoré sa líšia popisom, číslom dielu a typom software, podľa vybavenia vozidla a jeho typu. Kúpa použitej jednotky prináša množstvo problémov spojených s programovaním príslušného software, kódovanim jednotky pre danné vozidlo apd. Je vždy najjednoduchším a najlacnejším riešenim nechať opraviť pôvodnú jednotku, ktorá bola vo vozidle.
Cena opravy 100eur. Modul je nutné k nám na opravu zaslať alebo priniesť. Vozidlo k oprave nepotrebujeme.


Inzerát je z Prešova - mám trochu obavu, posielať tam ten modul poštou, môže sa stratiť alebo poškodiť pri preprave. Nerobí to niekto aj bližšie k Bratislave?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 21. zář 2020 20:17 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. zář 2020 13:11
Příspěvky: 1
Bydliště: Poprad
Dobry den prajem
no mam ten isty problem teda nie ja ale moj otec chceli sme vymenit bateriu bateriu sme vymenili ale neviem z akeho dovodu sa poskodil ten frm3 modul, prisli sme nato tak ze vymene baterie ako oco zamkol auto tak zrazu neblikli smerovky ale auto sa zamklo no nanovo sme skontrolovali poistky vsetky poistky boli ok, nasledne sme zistili ze nesli otvorit zadne okna, nefungovali smerovky pocas jazdy a ani dialkove svetla. Jedine co fungovalo bolo stretavacie svetlomety v predu a zadu a predne okna. tak sme zacali googlit a prisli sme nato ze sa mohol poskodit ten FRM3 modul. a takto aj bolo rozobrali sme ten frm3 modul a bol opticky poskodeny jeden maly svabik co tam bol jeden z mnohych opticky bol jemne spaleny. tak sme objednali novy podla vyrobneho cisla vsetko pasovalo tak oco objednal z ebay prislo to do 3 tyzdnov. oco zalozil frm3 modul naspet a zacali veci fungovat zadne okna, dialkove svetla, aj prestalo svietit na display do servisu. ale prestali svietit zadne svetla a toto je moj hlavny problem viete mi niekto nieco poradit ? treba nakodovat ten frm3 modul na konkretneu VIN vybavu ? alebo ? ako si poriesil tvoj problem prosim ?

a este napisem auto Minicooper Countryman 1,6 /72 kw rocnik 2011.

ak by mi niekto vedel poradit alebo kde by som mal stym ist pomohlo by mi to skusal som nejaky servis a nie jeden ale nevedia si stym dat rady tak neviem je tu jeden pan na fore ale ten sa mi dako neozval Dakujem za kazdu pomoc


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz