Logo
Právě je 29. bře 2024 01:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 561 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 26. pro 2017 21:03 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 676
Bydliště: Plzeň/Praha
A co ocekavas za ty penize? Kolik R56 v eSku si nasel za stejny / podobny penize? Jinak nabourany / tuknuty / lakovany bude kazdy druhy auto.... to bych uplne meresil, pokud je to pekne opraveny a jinak auto funguje... ale proste za ty penize neni asi co resit, top stav to nebude a bude to spis vyzva...

A 150km je kransy vylet jak bylo poznamenano, pokud auto chces, tak snad mas i cas na to, dojet se podivat jak vypada

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. led 2018 21:35 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 17. lis 2017 23:59
Příspěvky: 37
Bydliště: Nový Jičín
Zdravím, pořád sháním svého prvního miniho a chtěl bych se zeptat jestli nevíte někdo něco o tomhle v německu.

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 83864.html

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 32705.html

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 74875.html

Díky za případné odpovědi


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04. led 2018 16:22 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. kvě 2015 22:39
Příspěvky: 275
Bydliště: Mělník (Praha)
V německu jich je opravdu hodně.
Budeš si muset svůj výběr objet.

Rozhodně nepřistupuj na různé návrhy od prodejců, že ti auto pošlou a zařídí převod na dálku, když složíš 1/2 ceny s tím, že když bude problém auto dopravce odveze zpět.
Znám pár lidí jak takhle pěkně přišli o peníze :!:

_________________
MINI Cooper S Works 2003
LINK G4+ Vi-PEC ECU Plug-In
KAVS Pulley 15% +CrankPulley 2%
GRS Motorsport Intercooler
Milltek Sport Full Performance Exhaust System
V-Maxx Big Brake Kit 330mm
Ferodo Racing DS 3000
PowerFlex BlackSeries


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04. led 2018 23:01 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 16. zář 2017 23:06
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice
@palac

dnes vybehol na facebooku tento kusok.

Odkazuje ti aby si sa mu tam ozval alebo napisal mail. Nie je tu registrovany :)

_________________
Mini Cooper S R53
HYPER BLUE
SW: 198PS/ 229Nm
ALTA: 17% Pulley, Silicone Snoot Boot
Newman PH2
Bosch 550cc
FORGE MS: IC a Silicone Intake Hose
Milltek: Full Exhaust System/ Res.
PowerFlex Full
SilverProject stav. ramena/ horne ulozenia
OMP U/L Strut Brace


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. led 2018 15:45 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 17. lis 2017 23:59
Příspěvky: 37
Bydliště: Nový Jičín
Ahoj, vypadá moc hezky ale mám strach z toho nájezdu kilometrů. Už má 265000 a to je celkem dost asi ne? :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. led 2018 16:48 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. lis 2009 19:13
Příspěvky: 1099
Bydliště: Michalovce (SVK)
palac píše:
Ahoj, vypadá moc hezky ale mám strach z toho nájezdu kilometrů. Už má 265000 a to je celkem dost asi ne? :wink:


urcite 260---tkm je hodne hlavne na kompresor je uz asi v riti alebo mozno je tam novy 8)
a nehovoriac o tom ako uz minik s takymi km bude zrat olej :?

_________________
"Bender"
ELECTRIC BLUE
ALTA: 17% Pulley, Airbox, Oil Catch Can
ATI Super Damper 2%
Newman Camshaft 250/400
IC Airtec
GP 2 brake R56 Tarox 336x28mm
Milltek & Sports Cat Back Exhaust
Powerflex
264k 282Nm


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. led 2018 18:24 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 17. lis 2017 23:59
Příspěvky: 37
Bydliště: Nový Jičín
Jj je to už bohužel hodně jeté a chce za to 4900 eur což je taky hodně na ten nájezd :biggrin:

co tenhle v německu? Nevypadá zle vůbec...má ale 176 000 najeto už. Je to taky hodně?

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 17734.html

nebo tento na bazošu?

https://auto.bazos.cz/inzerat/84012447/ ... oper-S.php


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. led 2018 18:42 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. lis 2009 19:13
Příspěvky: 1099
Bydliště: Michalovce (SVK)
mas sz s naj typom na esko ;-) si myslim

_________________
"Bender"
ELECTRIC BLUE
ALTA: 17% Pulley, Airbox, Oil Catch Can
ATI Super Damper 2%
Newman Camshaft 250/400
IC Airtec
GP 2 brake R56 Tarox 336x28mm
Milltek & Sports Cat Back Exhaust
Powerflex
264k 282Nm


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. led 2018 18:16 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 17. lis 2017 23:59
Příspěvky: 37
Bydliště: Nový Jičín
Zdravím kolegové, co říkáte na tohohle? Už je delší dobu v inzerci sice ale nemusí být špatné. https://auto.bazos.cz/inzerat/83300185/ ... oper-S.php díky za názory


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08. črc 2019 09:50 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 08. črc 2019 09:36
Příspěvky: 1
Bydliště: Brno
Zdravím, co říkáte na:

https://auto.bazos.cz/inzerat/106651668 ... r-Stav.php

Jak jsou na tom automatické převodovky na takto starých autech? Před pokládám že nájezd neodpovídá a tady na fóru jsem četl, že víc jak 150tis km nedají.
Připadá mi podezřele levné.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. úno 2020 19:11 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
Zdravím. Jsem tady nový. Chci koupit mini jwc 1.gen. Našel jsem jeden moc pěkný v inzerci. r.v. 2005 naj. údajně 160000 km. Moc se mi líbí a chci se zeptat jestli patří, nebo patřil tady někomu z clubu, nebo jestli o něm někdo něco neví, nebo zná někdo to auto ? Už se objevuje v inzerci delší dobu a zatím ho nikdo nekoupil. Fotky jsou starší, z doby, kdy byl ještě v inzerci autobazaru. Ted ho má už nekdo jiný. Cena se mi zdá na 1.gen docela vysoká. (195 000) Mám trochu obavu, aby to nebyla přelakovaná bouračka, ( řidičovo zrcátko mi připadá jako by mělo jiný odstín proti tomu druhému...) nechtěl bych naletět, nebo se o to auto někdo dobře staral, že vypadá tak pěkně... ? nevím. Co na něho říkáte? Díky za každou reakci.


Přílohy:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. úno 2020 23:09 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. srp 2011 00:41
Příspěvky: 1116
Bydliště: českolipsko
Nevidím tam JCW brzdy...

_________________
Cooper S R53 / 11.11.2004 -=Rest in Pieces=-
Cooper S JCW R53 / 30.09.2005 -=Still In One Piece=-
Něco nového se vyClubalo, co to asi bude - 3.G ;-)

"Když si myslíš, že máš vše pod kontrolou, nejedeš dost rychle..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. úno 2020 09:32 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. bře 2013 08:52
Příspěvky: 104
Bydliště: Mariánské Lázně
Je to klasický S s dodatečně namontovaným JCW tunning kitem a ještě k tomu z Itálie, což není podle mě žádná výhra. https://www.mdecoder.com/decode/td40673
Za ty peníze bych se poohlídl buď po origo JCW první genereace v německu, nebo koupit hezký klasický Sko a za zbytek peněz ho poladit k obrazu svému.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. úno 2020 16:22 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
Díky za odpovědi. Italie není dobrá volba ? Mohl by být bez koroze-teoreticky. Tak asi budu ještě hledat dál... Ty sedačky Recaro v tom žlutém mně ale uplně dostaly, takové jsem ještě v žádném mini neviděl.Dají se někde sehnat ? Hodně se mi líbí JWC, ideálně tak rok 2005-2006 asi více než S. A předělávat S na JWC se asi moc nevyplatí. A stejně by to nikdy nebylo plnohodnotné JWC. Vím určitě že chci 1.gen. s kompresorem. Ale jezdím hodně po městě, spíše kratší trasy, tak nevím jestli je na tento styl ježdění jwc dobrá volba. Tvrdší sportovní podvozek a myslím si, že tam bude proti S asi o něco i vyšší sptřeba. A výkon 155kw po městě asi úplně nevyužiju, uvažuju, že by těch 125kw asi stačilo. Jezdit na okruhu se nechystám :D Ale na druhou stranu jwc je srdcová záležitost... Uvítal bych nějaké doporučení a názory JWC versus S od někoho, kdo měl možnost vyzkoušet obě varianty. A kdyby někdo tady prodával z clubu, nebo věděl o pěkném S nebo jwc 1.gen. ocenil bych nějaké nabídky nebo tipy na inzerci na mail ( twe@seznam.cz ) limit mám tak do 200 000. Díky. Ještě se mi líbilo tady to: S https://www.sportovnivozy.cz/122559-min ... neratovice vypadá, že se o něho dobře starali.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. úno 2020 18:08 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. led 2015 23:22
Příspěvky: 575
Bydliště: Praha
Můj čistě osobní a subjektivní názor, možná s tím někdo nebude souhlasit.
1) Itálie = bez koroze, to je oblíbené klišé. To může tvrdit jen ten kdo nebyl na severu Itálie kde je sněhu jako sraček a Ital když chce, tak solí nešetří. Pokud to auto bylo ze Sicílie, tak by se o tom dalo polemizovat, ale to nevíš. Vlez si pod auto, vyndej baterku, sundej zadní světla a poznáš jestli je tam rez nebo není.
2) Taky se mi líbilo JCW, ale bylo jich málo, je jejich málo a bude jich méně a méně. Vykašlal bych se na hledání JEN na JCW, tím si dost omezíš výběr. Obecně, hezkých aut 1.gen už je málo.
3) Co to je předělat S-ko na JCW? Každý S-ko má dneska nějaký úpravy, které přidají pár koní a máš "skoro" JCW. Dneska co kus to originál. Když koupíš S-ko rozhodně tě to neomezuje v budoucích úpravách a výsledkem nemusí být nutně něco co má na sobě nalepený nálepku WORKS a přesto to pojede pěkně.
4) ve městě ti je jedno jestli máš 125kW nebo 155kW, rozdíl spíš poznáš na okruhu
5) sorry, co je na JCW srdcová záležitost? že tam je ta nálepka a má to pár koní navíc? Soustředil bych se při výběru auta na stav a jeho vlastnosti, zvlášt s ohledem na to, že vybíráš 15 let starý auto. Můžes koupit JCW jen proto že se ti líbí víc a pak nad tim budeš stát se zalomenýma rukama protožě jsi koupil vyhrkanej vrak?
6) JCW koupil přesně ten co tomu chtěl dávat za uši, takže nemůžeš čekat že to auto někdo šetřil, podle toho bude dneska po 15 letech vypadat

_________________
MINI COOPER S 2006
KAVS Pulley 15%
GP software by OKCZ
Neexistuje racionální důvod si koupit MINI, tak jsem si ho koupil :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. úno 2020 19:26 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 80
Bydliště: Ostrava
No, jestli jde jen o aerokit, tak ten se dá sehnat, sice ne zadarmo, ale dá, co se týče výkonu souhlasím s big_benem, uděláš několik úprav, které jsou dneska standard a nahraješ soft.
Bohužel kámen úrazu je to, že označení S dělá z auta nebo spíše jejich řidičů závodníky, u tak starého auto máš jedinou jistotu, kterou je to, že prošlo několika rukama a každý mu dal pořádný kouř.
Takže možná blbá rada, ale buď opravdu připlatit a koupit něco hodně zajímavého nebo spíše ušetřit na pořizovací ceně s tím, že se jako první věc udělá motor a zkontrolují se základní věci, ve kterých utopíš ty ušetřené prachy

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. úno 2020 20:22 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
Díky za vaše názory. Co vlastně všechno obsahuje ten aerokit ? Na kolik kw se dá výkon S upravit jen změnou softu ? Jaká je u S taková rozumná hranice úpravy motoru s ohledem na životnost ? Jestli jsem to pochopil správně, tak JCW má kromě jiného softu i jinou hlavu motoru + i jiné součástky v motoru a nevím co ještě. Jaké úpravy se ještě dají udělat na S kromě odlehčené řemenice kompresoru a úpravy softu? nemyslím tím výměnu hlavy... Teď mám doma Octavii Rs s chipem ( na takové víkendové ježdění ) odhaduju něco kolem cca 200HP ( nemám odměřeno na brzdě ) a chci ji prodat a koupit si něco lehčího a menšího což Mini splňuje, a zajímalo by mně jestli těch 170Hp a lehčí Mini +/- pojede srovnatelně jako těch cca 200HP a ALE těžká oktávka ? Motokárové jízdní vlastnosti Mini jsou jasně velké plus proti O RS. Ještě by zajímalo jestli motor s kompresorem táhne tak pěkně lineárně jak se říká, proti motoru s turbem u kterého je ten známý turboefekt. ( Ještě jsem s kompresorem nikdy nejel ) Myslíte, že by stálo za úvahu to červené S co sem na něho dával ten odkaz ? Škoda, že nemá automat. klimu :( ale má zase chronopaket... Asi moc otázek najednou :D tak díky za trpělivost, budu rád, když mně někdo nasměruje tím správným směrem.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12. úno 2020 11:09 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. led 2015 23:22
Příspěvky: 575
Bydliště: Praha
scooby_doo_ píše:
...Takže možná blbá rada, ale buď opravdu připlatit a koupit něco hodně zajímavého nebo spíše ušetřit na pořizovací ceně s tím, že se jako první věc udělá motor a zkontrolují se základní věci, ve kterých utopíš ty ušetřené prachy


A tady je to o prioritách co autor dotazu chce :-)
Bud sednout a jezdit nebo začít tím že jezdit nebudu a budu se v tom vrtat. Pak je to o kombinaci zručnosti, času a penězích co tomu musíš věnovat :-)

_________________
MINI COOPER S 2006
KAVS Pulley 15%
GP software by OKCZ
Neexistuje racionální důvod si koupit MINI, tak jsem si ho koupil :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12. úno 2020 15:54 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. úno 2020 17:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Ostrava
Jak tady big_ben_cz píše o těch prioritách, tak v tom mám jasno. Chci koupit auto raději v lepším stavu za víc peněz, než ušetřit a pak se v tom vrtat a pořád něco opravovat. Raději bych to postupně ladil podle svých možností. Docela bych uvítal, kdyby se našel někdo z Ostravy, nebo okolí, kdo má mini S nebo workse 1. gen. ( kdybych mohl porovnat oba modely, tak by to bylo super ) na nějaké to popovídání o autě, případně, jestli bych se mohl i svézt. Ocenil bych, kdyby někdo odepsal na ty moje předchozí otázky, alespon na nekteré :D , abych si v tom udělal alespoň trochu jasno... Díky.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12. úno 2020 18:34 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. led 2015 23:22
Příspěvky: 575
Bydliště: Praha
Odpovím...
Aerokit - pokud se nepletu tak to je přední a zadní nárazník, prahy a přední maska, loga WORKS. Prostě to co je vidět
Zvýšení výkonu jen samotným softem nebude moc, ale když k tomu přidáš menší řemenici na kompresor (on se pak točí rychleji a víc plní vzduchem), vyměníš S-kové vstřiky 330 za vstřiky 380 tak se s S-kem tomu Worksu výkonem přiblížíš.
Co pojede líp Octávka nebo Mini? Rozdíl mezi turbem a kompresorem asi znáš. Kompresor je hnaný řemenem od motoru, takže čím víc otáček má motor, tím víc točí kompresor, tím víc tam teče vzduchu a líp to jede. Takže pokud pojedete vedle sebe se stejnýma otáčkama tak Oktávka pojede asi lépe v nižších otáčkách kdy se sepne turbo a u kompresoru to chvíli potrvá než se motor dostane do otáček, ale ono stačí podřadit otáčky vyletí vzhůru a jede to hned. Pak ty Oktávce ujedes :-) a pak přijde česká hrbatá silnice, MINI začne poskakovat a musíš ubrat plyn :-D

_________________
MINI COOPER S 2006
KAVS Pulley 15%
GP software by OKCZ
Neexistuje racionální důvod si koupit MINI, tak jsem si ho koupil :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 561 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz