Logo
Právě je 28. bře 2024 19:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 20. led 2017 08:57 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. úno 2014 23:55
Příspěvky: 288
Bydliště: Liberec
Zdar pánové, tak jsem se přesunul z dvojkových MINI sem do trojkových. Když jsem kdysi řádil tady na fóru a objevily se první trojkové příspěvky, nevěnoval jsem tomu pozornost.....
Ta auta se mi ani nijak nelíbila, byť jsem uznával že interiér mají fantastický. jedno eSko jsem si vyzkoušel ale přesto jsem byl věrný svému dvojkovému eSku v paketu JCW.

skoro dva roky jsem si vozil zadek v Audi S8, což byl skok nevídaný. Už jen ty rozměry ..... někde najdu fotku, jak ta auta vedle sebe vypadala :D

No a před 14 dny mě trefil ve sněhové vánici Forester přímo na čumák, trochu bokem a škoda převýšila cenu vozu, takže totálka.... a já si to auto tal mazlil, protože desetiválec už dneska neseženete.... bylo jak nové zvenku i zevnitř.

Zkrátím to, 14 dní jsem ležel v tipcarsu, sautu a mobile de a favorit byl jasný - Mini JCW.
Chvilku jsem lavíroval nad eRkovým Golfem, ale měl jsem sedmičkového golfa a to jejich autonomní brzdění, když si auto myslí že narazím mě překvapovalo a sralo. A taky to není taková srdcovka, jako Mini. Hlavou problesklo i STi ale to jsem zapudil rychle pohledem na cenovky

Včera jsem se na něj jel do Prahy podívat - do Mini pointu a hned mi bylo jasné, že s ním odejdu i když byl na letních gumách. Což ani tak nevadilo po Praze a po dálnici, ale u mě doma strašný. Bydlím skoro v Jizerkách, sněhu metr a na silnici uklouzaný sníh a trocha štěrku.... bylo to dobrodružné.
Dneska už jedu na přezutí a pro podložky a bude to paráda.

Cestou z Prahy jsem se ještě stavil v Renocaru pro gumové koberečky, objevil jsem kryt na klíč v červené a karbonu (oprava sachovnice) ,tak ten jsem hned musel mít a co čert nechtěl, prošel jsem showroom MINI a měli tam letní sadu značka ideál. viz obrázek. Ale do auta jsem je cpát nechtěl, tak při placení koberečků a klíčku jsem říkal, že uvidím ....
Kecáme s pánem na náhradních dílech a vylezlo z něj, že jede dnes do Bedřichova a že mi kola hodí.
No tomu se už nedalo odolat, ztratil jsem zbytky soudnosti a kola koupil a tím spíš se těším na jaro. 8)

Nemusím Vám vyprávět, jak nádherná je mapa v navigaci, v Praze je to jak Streetwiew na Google Earthu, jak tomu prdí výfuky a na Sport režim jak to upaluje, ne ?
Jinak Ondra OKCZ už mi slíbil, že zruší start-stop a pípání pásů a další drobnosti.

No nic, hodím se nějaké fotky a jdu se s Worksem pomazlit, stál tam celou noc sám, v zimě .....

musím pořešit nějakou pěknou RZ, škoda že je W zakázané, JCW MINI1 by bylo jasné :lol:
P.S. a peněženka AUDI taky pošupajdí do hmotných rezerv a vytáhnu svou starou dobrou s Union Jackem a znáčkem MINI uvnitř....


Přílohy:
Poznámka: první tuning

Poznámka: srovnání

Poznámka: takhle na mě čekal, kocour

Poznámka: kola za všechny prachy :-)


_________________
ex MINI COOPER S 2014
ex MINI JOHN COOPER WORKS 2016


Naposledy upravil concorde dne 20. led 2017 12:56, celkově upraveno 3
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 20. led 2017 09:56 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. pro 2015 14:41
Příspěvky: 35
Bydliště: Liberec, Praha
kuwa to je nádherný kousek a kola, hmmm chápu že už je potřeba jaro/léto ;o))
tak ať to jezdí
H

_________________
ex MINI COOPER 2013
MINI JOHN COOPER WORKS 2016


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 20. led 2017 11:05 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. srp 2014 21:02
Příspěvky: 86
Bydliště: Bratislava
Parada, gratulujem, auto pecka a kolesa neni o com:)

Ten skok z S8 je ale zasadny:)

_________________
---------------
Mini F56 Cooper S, Blazing Red, sportovy automat


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 20. led 2017 14:55 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 1869
Bydliště: Nord Czech
Jestli se nepletu tak jsme se dneska zdravili v lbc na horakovce

Nazivo velky krasavec :bigups: a to 3 gen. nemusim
..k te sedive sedne ta cervena na detailech jak hrnec na ... :zadek:

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 20. led 2017 17:46 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. úno 2014 23:55
Příspěvky: 288
Bydliště: Liberec
já úplně zapomněl zdravit :-) jednoho Countryho jsem málem přehlédl a Tys jel v čem ? i když vlastně, jo, malé Mini jsem zdravil dneska .....

_________________
ex MINI COOPER S 2014
ex MINI JOHN COOPER WORKS 2016


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 20. led 2017 18:41 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 1869
Bydliště: Nord Czech
jj cerna R50... 8) ...jsem zvadavy jak poreferujes chovani na snehu. zda moc s 2.0 neztezknul a neztratil na hravosti

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 20. led 2017 23:09 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. úno 2016 20:50
Příspěvky: 73
Bydliště: Praha 9
Gratulace :) je to krasavec

_________________
Mini Cooper S JCW R53 2006 155kw


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 21. led 2017 18:39 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. bře 2011 23:57
Příspěvky: 1653
Bydliště: North Bohemia, origin MI, SVK
Gratulace taky

Jcw by bola taky moja volba...
Ale 3dv a dve deti sa zatial moc nemusia...

Mozno casom ked bude viac samostatne

_________________
03 MC R50 where it all started...MINI obsession
07 MCS R56 speed...salt...pepper...chilli
11 CM SD R60 distance well done


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 25. led 2017 17:54 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. úno 2014 23:55
Příspěvky: 288
Bydliště: Liberec
první lehký tovární tuning - anténa, ventilky, podložka do kufru, podložky pod kola - to byly jen nejnutnější začátky. Však to znáte :D

A nějaké postřehy z prvního týdne soužití ?

1. když auto zamknete, tak hlavně v noci se objeví něco nevídaného - vršek led-diodového pásu u středového displeje červeně pulsuje - jako když tluče srdce. To nemá chybu !
2. v režimu GREEN - ano, zkusil jsem ho, omlouvám se, se zobrazuje rybička v akvárku a podle toho jak jedete, tak buď radostí skáče nad hladinu, nebo je leklá a nebo tak něco mezi - je to legrace, ale za tu prudu, kdy sbíráte zelené čárečky na displeji a ukazuje vám to že máte sundat nohu z plynu to nestojí....
3. SPORT režim - stejně jako u předchozího eSka - famózní zvuk výfuku, střílení a bublání a prdění výfuku, rychlý plyn, vyšší otáčky, a u této 3G i tvrdší tlumiče. Úsměv od ucha k uchu a tradáááá. Jen teď v zimě se nedá naplno, protože kola se protáčejí a nepoberou ten krouťák
4. LED světla a LED daylight - obojí paráda a nádhera, auto se jakoby opravdu kouká - zvláště jen s denním svícením. v noci světla svítí úplně bíle, dálky jsem ještě ani neměl moc šancí zkusit ale byla to síla ....
5. Dal jsem tam dvoje lyže ve vaku - naštorc se sklopenými zadními sedadly. Takže nemusím kupovat držák na střechu.
6.Mám zatím pražskou značku, takže jsem v Liberci za debila (kolegové z Prahy prominou, ale holt tomu tak na venkově je :lol: )
7. Zítra frčím za OKCZ do Hradce vyladit nepotřebné věci a novinky ..... dost se těším
8. obecně oproti 2G je to větší, pohodlnější auto už ne s interiérem hračky pro velké chlapy, ale pořád je to živé, v zatáčkách drží a dělá dobrou náladu na palubě. Už se mi i líbí ale jak je teď pořád špinavé, jsem trochu nesvůj. Dny plné leštění teprve přijdou, já vím :)
9. černá kola na zimu přijdou na příští zimu hodit do komaxitu - buď v barvě karoserie nebo v barvě střechy, to si ještě rozmyslím .... a JCW karbonové koncovky výfuků... až na ně našetřím

no a to je zatím ze severu vše fotky jdu přiložit...

10. vlastně ještě něco - včera jsem nechal nechutný peníz ještě za letní JCW koberečky a stěrače (na výměnu po zimě)


Přílohy:
Poznámka: koncovky snů

Poznámka: koberečky

Poznámka: mini anténa

Poznámka: union jack a je vidět i podložka (1,5 cm)

Poznámka: podložka do kufru

Poznámka: už na podložkách


_________________
ex MINI COOPER S 2014
ex MINI JOHN COOPER WORKS 2016
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 25. led 2017 19:18 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. pro 2015 14:41
Příspěvky: 35
Bydliště: Liberec, Praha
...auto jsem včera viděl na živo a kuwa je to mooooc krásný kousek
dnes znovu v centru města, ale "vodič" byl tak nadšen z jízdy, že nereaguje ani na zatroubení ;o)). To za chvíli bábovka v černým MC mávala jak dívá ;o))

_________________
ex MINI COOPER 2013
MINI JOHN COOPER WORKS 2016


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 25. led 2017 19:55 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. úno 2014 23:55
Příspěvky: 288
Bydliště: Liberec
Sorry, já to nestíhám ..... furt se rozhlížím po autě a kochám se ... :-)

_________________
ex MINI COOPER S 2014
ex MINI JOHN COOPER WORKS 2016


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 26. led 2017 20:34 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. úno 2014 23:55
Příspěvky: 288
Bydliště: Liberec
Hlasim, ze Ondra mi zrusil pasy a start-stop zustava v posledni poloze pred vypnutim motoru. Tedy kdyz je vypnuty, zustane zase vypnuty.

Pobavil jsem ho leklou rybkou v akvarku (v palubnim pocitaci) , protoze jsem za nim z Prahy frcel velmi rychle ..... :D

Musim trochu opravit dojem ze zimnich Pirellek Sottozero - ty 205/45 R17 strasne plavou. Zadne jine zimni gumy mi takhle neplavaly a v zatackach, kdyz se jede ostre tak se blbe drzi stopa. Ony teda za to nemuzou gumy ale uzke kolo a vyssi profil. I pritelkynin Abarth se stejnymi gumami, ale nizsimi, drzi jako pribity. Nepamatuju si z hlavy rozmery, juknu se. Ale taky ma auto o dost lehci a jen 99 kw 8)

Ondra mi take odhalil neoficialni rezim Sport Plus :lol: To je tak, kdyz zapnete rezim Sport krouzkem u radici paky a pak jeste radicku posunete vlevo do M/S. A opravdu to jeste jednou podradilo .... budu testovat. (Podotykam ze je to automat)

Zatim vnimam minimalni rozdily v naladeni adaptivnich tlumicu mezi jednotlivymi rezimy. Musim zjistit jestli kazdy ze 3 ma "sve" tlumice.

Hraju si taky s aplikaci Mini Conected, docela zajimave. Aplikace se prenesou do auta a da se s nimi hrat tam. Jednou se vysekam, jak me to porad laka neco zkouset a ladit .... a pak nestiham zdravit navic.

Toz tak na svete

_________________
ex MINI COOPER S 2014
ex MINI JOHN COOPER WORKS 2016


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 27. led 2017 14:46 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. úno 2014 23:55
Příspěvky: 288
Bydliště: Liberec
pár fotek z ranního mytí - konečně trochu prokouknul :-)


Přílohy:






_________________
ex MINI COOPER S 2014
ex MINI JOHN COOPER WORKS 2016
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 27. led 2017 15:02 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. lis 2015 14:37
Příspěvky: 42
Bydliště: Praha
Moc hezky! Ted me napadlo, kde ma JCW "parkovacky", ktery jsou normalne soucast mlhovek?

_________________
MINI COOPER F56


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 27. led 2017 15:15 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. úno 2014 23:55
Příspěvky: 288
Bydliště: Liberec
Ja myslim ze parkovacky jsou asi jenom ty ledky, akorat slabsi nez daylighty ....

_________________
ex MINI COOPER S 2014
ex MINI JOHN COOPER WORKS 2016


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 02. úno 2017 11:31 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. úno 2014 23:55
Příspěvky: 288
Bydliště: Liberec
Opravuji svuj nazor na adaptivni tlumice. Po dnesni jizde do Brna po D1 to bylo znat. V green rezimu mnohem pohodlnejsi nez ve sportu. Rybicku jsem pestoval a prumer 8,2. Prumerna rychlost 121 km/hod. Cili cesta tam a zpet je za polovic, oproti S8. :D

_________________
ex MINI COOPER S 2014
ex MINI JOHN COOPER WORKS 2016


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 02. úno 2017 20:53 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. lis 2015 14:37
Příspěvky: 42
Bydliště: Praha
D1 je na test tlumičů mocná... :D

_________________
MINI COOPER F56


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 02. úno 2017 21:30 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. bře 2011 23:57
Příspěvky: 1653
Bydliště: North Bohemia, origin MI, SVK
Slusna spotreba ale s S8 asi nejde moc porovnavat, ci?

_________________
03 MC R50 where it all started...MINI obsession
07 MCS R56 speed...salt...pepper...chilli
11 CM SD R60 distance well done


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 02. úno 2017 21:39 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. úno 2014 23:55
Příspěvky: 288
Bydliště: Liberec
některé úseky ani komfort nastavení nezaplaší :-)

jinak cesta zpátky byla pomalejší - pořád auta a výsledek 7,6 l/100 km. Ale to už jednak bylo odříkání a na takovou jízdu a spotřebu si člověk asi nekoupí JCW. Jinak cca o 1300 Kc mam pak cestu Lbc- Brno- Lbc levnejsi. To docela potesi

máte chlapi zkušenosti s tím LED obloukem kolem středového displeje ? mám pocit, že když mám nastavený cíl v navigaci, tak u odboček - třeba na dálnici svítí bíle, občas změní intenzitu a jakoby dává najevo v kterém pruhu se držet ...
při sáhnutí na klimu - teplota, ventilátor se změní barvy na červenou a modrou - stejně jako ovladače klimy ....

zkusím juknout na net, jestli jsou ty svítivé motivy někde popsány... a třeba jste objevili něco vy...

komedie je, když v noci přepnu jízdní režim, rozsvítí se ledky na stropě ve dveřích i u nohou, problikne LED oblouk, na displeji to začaruje a oznámí a pak to zase pohasne. Poprvé jsem se v noci docela lekl ... teď už se jen směju, jaký je to cirkus.

Hrozně se mi zasírají boky, což neva, ale boční skla - to je děs. 1,5 cm podložky dělají své. Potěšte mě a řekněte mi, že i bez podložek se to špiní ,ať v tom nejsem sám.

Jo už mi taky dnes svítil žlutý vrtulník, ale check motoru v Informacích o autě hlásil že vše ok. Po pár nastartováních a natankování sám zmizel. Tak snad jen nějaká kravina, ale chvíli jsem byl zádumčivý....

_________________
ex MINI COOPER S 2014
ex MINI JOHN COOPER WORKS 2016


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Concorde - JCW 2016
PříspěvekNapsal: 03. úno 2017 00:20 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. lis 2015 14:37
Příspěvky: 42
Bydliště: Praha
LED oblouk si lze uzpůsobit v nastavení, respektive, lze nastavit na co má reagovat a na co ne. U mě v případě navigace signalizuje vzdálenost do odbočení. Jako výchozí nastavení mám otáčkoměr, ten mě hodně baví. :-) A jinak mam puštěný i ty ostatní reakce - např. na hlasitost rádia, na připojení telefonu, na klimatizaci, na parkovací senzory, ...

Abych Tě potěšil - boční skla mám často taky zasr@ný a podložky tam nemám... :-)

Nevím, zda vrtulníkem je myšlen žlutej vykřičník, pokud ano, tak ten mohl signalizovat hodně málo paliva, když píšeš o tankování.

_________________
MINI COOPER F56


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz