V sobotu jsme s Katkou do Mostu taky nakonec dorazili, ale nejdřív jsme se vyškrábali na Hněvín pokochat výhledem do okolí a poslechem zvuků linoucích se z okruhu
Byl ale dost nepříjemný vítr, takže jsme se po kochání ještě ohřáli v restauraci u dobré kávy a k závoře na okruh přijeli až po 15 hodině. Chtěl jsem se aspoň zajet mrknout do paddocku, ale když po nás chtěla slečna u závory vyplnit nějaké papíry pro vjezd, přešla mě chuť a raději jsme vyrazili směr Hasištejn, což byl náš další cíl výletu
Hned u hradu v hotelu Inge jsme nakonec strávili noc a v neděli pokračovali přes Klínovec na Boží dar a odtud se začali vracet přes Vejprty, Horu Svatého Šebestiána, Horu Svaté Kateřiny a dál po Krušnohorském okruhu přes Moldavu až na Komáří Vížku nad Krupkou. Pak už jen sjezd do Teplic a po dálnici návrat do nemocnice v Kladně.
Náš miník naštěstí celých 400 km pohodového výletu přežil bez úhony a můj noční zrychlený přesun z Kladna do České Třebové také vydržel
Celkem od čtvrtka do neděle na počítadle přibylo dalších 865 km