o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

Mini Clubman II - wtf?

25. čer 2015 09:17

http://auto.sme.sk/c/7877000/unikli-ofi ... ubman.html

Subjektívny názor, ale ten zadok je teda "nádherný".
Prečo sa nevedia viac držať svojho klasického dizajnu, ako to robí napr. 911tka pri svojich modeloch? :-/
Přílohy
mini-clubman-2_r6031-r765-st.ir2-_s900.jpg

Re: Mini Clubman II - wtf?

25. čer 2015 09:43

Ber to ako hotovú vec, nejaká rozhorčenosť a polemika nikomu už nepomôže.

Každopádne mne sa to páči a pritom sa mi prvý Clubman vôbec nepáčil. Ale nad týmto by som seriózne uvažoval ako nad doplnkom k mojej R56.

Re: Mini Clubman II - wtf?

25. čer 2015 11:16

http://www.denik.cz/autosalon/mini-pred ... 50625.html

Re: Mini Clubman II - wtf?

25. čer 2015 11:52

Pre mna sklamanie, Clubman R55 ma oproti verzii 2015 o hodne viac charakteru.
Velmi som rozmyslal ze objednam novy Clubman ako nahradu za R55, ale 2015 stratila styl.
Radsej vybehovy Paceman JCW. :alien:

Re: Mini Clubman II - wtf?

25. čer 2015 14:13

Chvíľu som sa s ním hral vo photoshope.

S JCW doplnkami nevyzerá vôbec zle :)
Přílohy
Clubby-JCW.jpg
JCW
Clubby-S.jpg
S

Re: Mini Clubman II - wtf?

25. čer 2015 17:36

Chvilku jsem koukal, jestli nas YPERIT nebavi fotomontazi a neotocil ve Photoshopu zadni svetla o 90 stupnu. :wink: Nechtelo se mi tomu verit (a stale tu orientaci zadnich svetel nechapu)... Budeme si ale muset zvyknout...
Kdyz koukam na vsechny ty nove modely z boku, kde je videt o kolik narostla delka predniho prevysu a jak vysoky je bok kapoty nad prednim kolem, tak si rikam - aby to bylo fair, tak by meli prejmenovat jmeno automobilky. Nazivat 'mini' auto velikosti Fabie kombi - nejak si pripadam jako podvedeny a je mi smutno... :( (hlavne kdyz nove 'Mini' vidim zaparkovane vedle Fabie a primo vidim, ze rozmerove se uz zadne mini nekona...)
To aspon napr. Fiat 500 se zda byt sikovnejsi nazev. To nezavazuje udelat male auto...
Kdyz ale nehledim na rozmery - interiery vypadaji vazne paradneji a snad jedine diky interieru bych to v budoucnu mohl mit...

Re: Mini Clubman II - wtf?

25. čer 2015 21:59

Pomaly a isto sa to vsetko co robilo Mini Miníkom vytracia ... to auto nema dusu a nezanechava vo mne ziadne, ale vobec ziadnie pozitivne emocie.
:sneaky:

Re: Mini Clubman II - wtf?

26. čer 2015 09:12

Jó je to tak. Je to už sériovka - bohužel. Budou Miníka zvětšovat pořád, aby oslovili co nejvíc lidí. Zatím ještě jde klasik ve dvoudvéři. Ostatní.... :cry:
No a je to vidět i na majitelích - 3.generace ve většině případů už nezdraví :sneaky:

Re: Mini Clubman II - wtf?

26. čer 2015 10:56

Otázka vzhledu je vždy o osobním vkusu. Mě design JCW u 3.gen (ten nárazník je fakt divnej) nijak neoslovil a vzhled nového Clubmana taky ne. Už to není ono... "suicide doors" jsou pryč. Je z toho tuctovka :(.
Odeslat odpověď