Srazy, akce, návrhy na akce, menší srazy...
Odeslat odpověď

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 11:20

Malinko jsem pročetl příspěvky k I. a II. setkání v Peci a jako nováček se chci zeptat, zda to bude s případným obědem stejně jako minule a co povolenky k vjezdu do zákazu? Jen posedíme, pokecáme, popijeme, nebo bude nějaká projížďka po okolí?

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 12:28

Na oběd se přesuneme níže do restaurace. Organizační info k vjezdu atd. jsem psal o pár příspěvků výše. :compueter: Měl by jet i Hanso s rodinou a lounská posádka.

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 12:56

Jsem to nějak přehlídl :blink: Už je mi vše jasné, takže zítra v Peci ahóóój :banana:

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 17:14

Přidávám se! :bigups:

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 18:37

Super! Cesta bude dobrodružná jako za polární kruh, malí miníci lana sebou, aby je countrymani tahali ze závějí :D

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 21:26

jj, dnes o 1am bola cesta na LBC hodne zaujimavá...

od paceřáku som cítil narazy podlahy o sneh...a 5km pred LBC dodávka na streche.
Samozrejme zapluhovali až od dodávky, zima o5 zaskočila.
Naposledy upravil speedygon79 dne 06. pro 2013 21:28, celkově upraveno 1

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 21:27

tak zitra jo? :D

Speedy chces ohodit celni okno kaminkama? :mrgreen: Jedu z Liberce kolem 10ty hodiny

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 21:34

no úplne povodný plan bol ísť modrákom, potom sme sa pohrávali trhami v DD ale keď došla ladovská zima tak plán prehodnocujeme o5.

ale asi pojdeme ALL4, tak myslím, že máme šancu v tomto počasí aj proti Homer gangu. Budeš mať aj auto.brzdu alebo ideš na prasáka?
jak je na tom pramen gang?

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 21:47

speedygon79 píše:Budeš mať aj auto.brzdu alebo ideš na prasáka?



Co to? asi uz je na me moc hodin

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 21:49

inými slovami ide aj efe alebo ideš sám? :bigups: a efe opráši Soba?

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 21:52

jo taaak :)

Ne jedu s "Viktorem"... Takze budu mit brzdu :mrgreen:

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 23:13

AKCE ZRUŠENA! Dostal jsem zprávu z Pece, že počasí je hodně špatné, bez 4x4 téměř nemožné :cry:

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

06. pro 2013 23:36

tak to je skoda :(

asi to uz letos nestihnem co?

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

07. pro 2013 00:21

a co třeba předsilvestrovské setkání? sobota 28.12. by na to byla ideální.. :-) my budeme s Mini na Balkáně, takže bychom na 100% přijeli.. OKCZ by se taky určitě přidal.. :-) a určitě i další..

Re: III. Zimní setkání v Peci pod Sněžkou

07. pro 2013 00:24

miniprdík píše:AKCE ZRUŠENA! Dostal jsem zprávu z Pece, že počasí je hodně špatné, bez 4x4 téměř nemožné :cry:

Této informace jsem se bál i když jsem to tak trochu čekal :( . Ale "neházejme flintu do žita" předčasně. Počkal bych na aktuální info ze zítřejšího rána, předpověď je příznivá, tak to bude určitě uklizený a cesta sjízdná i pro ty naše předohraby :wink: . Já na setkání ještě nebyl, tak jsem se móóóc těšil. A protože mám zimu za volantem rád a takové extrémní situace na silnici jsou pro mě výzva, beru teda sebou pro jistotu řetězy a do Mini Bull Baru zítra na 12 hodinu pojedu :evil: . Zrušil jsem kvůli tomu jinou akci, takže bych se jinak nudil doma :blush: .

Re: III. Malé zimní setkání v Peci - ZRUŠENO !!!

07. pro 2013 05:13

Tak to mě moc mrzí. Hodně jsem se těšil, v podstatě už od minula, protože ten zimní sraz má takové zvláštní kouzlo.

Ještě, žes to sem, Radime, napsal včas. Autobus do Prahy my jede zhruba za hodinku. Snad nám to vyjde příště a bude nás třeba i víc!

Re: III. Malé zimní setkání v Peci - ZRUŠENO !!!

07. pro 2013 12:01

Škoda :/

Re: III. Malé zimní setkání v Peci - ZRUŠENO !!!

07. pro 2013 13:29

My jsme na Semerinku prezili Xavera celkem slusne ale jinak poznatek jako Speedy hlavni byly horsi a plne ledu a zmrazku a horsi nez ty horske jen pluhovane. Ale dovedu si predstavit ze s kazdym vyskovym metrem je to horsi a horsi. Takze opatrnost je na miste

Re: III. Malé zimní setkání v Peci - ZRUŠENO !!!

08. pro 2013 01:00

Škoda, že byla akce zrušena. Jak jsem předpokládal, dnes už situace nebyla tak vážná. Nečekal jsem ale, že až do Pece pojedu po uklizeném mokrém asfaltu a trochu sněhu na silnici bude až poslední kilometr. Projel jsem zákaz vjezdu a jako jediný chvíli po 12 hodině drze zaparkoval až před Mini barem na vyhrnutém parkovišti. Bar byl narvanej lidma v lyžařskejch vohozech a přaskáčích, takže jsme tam s přítelkyní v teniskách, ryflích a tričku moc nezapadli :D . Poseděli jsme u griotky a kafe, trochu to uvnitř omrkli a já udělal pár fotek. Když jsme po 13 hodině nasedali do auta, zrovna okolo projížděli policajti a samozřejmě je móóc zajímalo zda mám povolení k vjezdu. Řekl jsem že ne, ale pokud to stačí, vyřeším ten problém okamžitým odjezdem. Zřejmě se dobře naobědvali, takže jeden z nich udělal jen malé bu bu bu, pak mávnul rukou a odjeli. Já to vzal pak ještě na Pomezní Boudy, tam už byla cesta mnohem horší, místama jeden led, takže jsem důkladně otestoval nové Conti TS 850. Byl to pěkný výlet, cca 350 km, za tu cestu jsme potkali jen jedno Redbull mini v Trutnově a druhý stálo v pardubickém bazaru naproti Albertu u nádraží.
Přílohy
P1050312.JPG
P1050312.JPG (161.5 KiB) Zobrazeno 10054 krát

Re: III. Malé zimní setkání v Peci - ZRUŠENO !!!

13. led 2014 00:10

miniprdík píše:Bude letos zájem o III. ročník? :andare:

Vypadá to, že snad konečně bude nějaký sníh, tak se chci zeptat zda nebude druhý pokus o " Malé zimní setkání " ?
Odeslat odpověď