Logo
Právě je 28. bře 2024 17:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak koupit NM - COOPER / ONE
PříspěvekNapsal: 15. lis 2005 11:30 
Jestli to tu někdo stále čte tak budu rád za rychlou odpověď na co si dát pozor při koupi nového Coopera.
Jdu pro něj dnes v 13:00 je to rok 2002, 1.6, 115PS, najeto 40tkm, serviska, černá metal., bílá kola, prý nehavarován, xenon, alu kola, cd, navigace, klima, tempomat, polokůže, dovoz SRN.
Díky moc


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. lis 2005 12:02 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1012
Bydliště: Hradec Králové
Pic vím o který jde. :) Cena se mi zdá super.Na co pozor hlavně jestli to není havarovaný češi v tomhle dost kecaj.Pozor na převodovku,funkčnost klími motor by měl být O.K..Jinak má super výbavu za ty peníze.Gumy budou asi pryč desky a kotouče asi taky ale to se dá vyměnit.Hlavně si ho projed at poznáš případný nedostatky.

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. lis 2005 12:15 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1012
Bydliště: Hradec Králové
nezdá se mi ten přední spojler není původní na 90%.

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. lis 2005 12:25 
:lol: no dobře, takže se mám podívat na přední spojler teda jo, takže v tom případě to bude i havarovaný ...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. lis 2005 12:28 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1012
Bydliště: Hradec Králové
Je to spojler z eska (koukni jestli v něm jsou mlhovky-pokud ne bude to havarka nejspíš) takže bud je havarovaný a nebo jenom vyměněný za estetičtější.Taky se chystám že ho vyměním.Nemáš víc fotek?kde stojí?

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. lis 2005 12:28 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. úno 2005 10:18
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha
Tak konecne se muzu pripojit.. :) Pokud bude havarovany, tak si dej pozor na chladic. Nevim jestli jsem na to odbornik pouze ja, ale prorazi se snadno (aspon ja si myslim, ze sem nejel tak rychle abych ho hnedka prorazil), staci kdyz ten pred tebou ma kouli a je to v haji.

_________________
Zadny uceny z nebe nespadl. ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. lis 2005 12:43 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1012
Bydliště: Hradec Králové
Ta cena se mi zdá až moc nízká.Třeba to ale nic neznamená :?

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. lis 2005 12:53 
no právě ta cena je hustá, stále sem koukal a chybělo mi tech 40-50 tisíc abych si ho koupil a najednou tohle. Víc fotek nemám a je to od nějakého maníka co dováží auta, prý to bylo pro přítelkyni, takže nikde to nestojí...no uvidíme za hodinu mám sraz...a pak odjedu se svým novým Mini :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. lis 2005 12:56 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1012
Bydliště: Hradec Králové
Tak to přeju ad to dobře dopadne :) Fakt ta cena je neuvěřitelná i když je to 2002.A super výbava.Chtělo by to vidět zezadu.V kterým je to městě?

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. lis 2005 10:38 
nakonec to dopadlo špatně...a bylo to celé podivné...

...pánovi X sem zavolal jak jsme se domluvili den předem před odjezdem, protože bydlím 100km od Prahy, ale on do telefonu mi říká jako že už myslel že nemám zájem :shock: (ikdyž jsem říkal kolem poledne) a že za hodinu už má domluvenýho jiného kupce ale jestli beru sebou peníze ať teda pojedu co nejrychleji a on že to odloží o půl hodiny. Tak jedu jak blázen, ani ne za hodinu jsem na Hostivaři a volám mu. Říká že se sejdem na benzínce, kde čekám na něj deset minut, přijíždí udělanej chlápek v novým Range Roveru v koženým sáčku a prý abychom jeli za ním...tak jedu za ním až na Vršovice kde zase zastavujeme u čerpací stanice kde už stojí krásný Cooper :) ...vylejza z něj bloncka (přítelkyně jejíž je auto) a ještě nějakej chlápek. Pán X říká že už měl domluveno právě někoho jiného... Cooper pěknej, projel sem se s ním a on ptal se ho zda platí ta cena 300 000 (mrkněte na tu výbavu popsanou nahoře :roll: ) a on že to může slevnit na 290 ... hmm... tak říkam že bych chtěl do servisu BMW a pokud je vše OK že mu na místě zaplatím...on zas že nemá čas, že ví že to vypadá fakt blbě ale že je fakt v presu 8) tak říkám v tom případe 280...on že ne, že aspoň 285. Říkám OK, zastavuju, vylejzam a říkám že to beru. On na mně tak dejte občanku tomuhle chlápkovi co byl s blonckou, on to půjde zatím odhlásit a příhlásit a mi skočíme do kanceláře udělat smlouvu. Tak dám občanku. Bloncka odjíždí s Cooperem, chlap odchází pěšky a já si sedám s panem X do Range Roveru že pojedem do kanclu. Od že musí zavolat tomu druhému chlápkovi se kterým měl schůzku. Tak mu předemnou volá že má průser že přijel najednou chlap který se byl dívat na Coopera před týdnem (jakoby já) s penězma, ten druhej chlap v telefonu se rozčiloval a tenhle vystoupil a šel kecat za benzínku. Tak čekám...pan X se vrací a já říkám tak jedeme ne, a on že ne :shock: že se omlouvá, že je čůrák, že si s tam tím už podal ruku, že už to měl domluvený předtím a že se strašně omlouvá, že tu má nějaký jméno a že to prostě nemůže prodat a že mi dá 5000 za to že jsem sem jel a že nejde o peníze. V tu chvíli zase pěšky dokráčí najednou chlap s mojí občankou, podává mi jí a pán X říká že jakoby může dotáhnout pro mně Coopera o rok mladšího za stejné prachy jen bez navigace :roll: .... tím vše končí a já zklamanej odjíždím :cry: :cry: :cry:

Mám veeeelice smíšené pocity... příjde mi divný v tom ten chlápek kterému jsem dal občanku a který se objevil (pěšky) přesně když jsme to "uzavřeli", takže jediné co mně napadá je nějaký podvod s úvěrama nebo něco takového takže jsem radši ještě včera nahlásil ztrátu občanky...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. lis 2005 11:10 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 289
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
No, tak s občankou jsi to nakonec udělal dobře...a jen malá rada pro všechny ostatní a tebe, příště když něco kupujete, hrajte podle VAŠICH pravidel, ne podle někoho. Občanka někam někomu z ruky, cesty někam atd...ne ne. Svět je zlej!! Tak se opatrujte!

Každej je při koupi auta když se tím neživí trochu vyplesklej, a to nemluvím třeba o kupech z eBay:-) To je pak nervák. Ale chce to chladnou hlavu.

_________________
Mini Cooper SPi 96
Austin Mini mk2 69
Mini Cooper S 02


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. lis 2005 11:56 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
No tak to se fakt zajímavě četlo.. jako z nějakého dost dramatického scénáře.. je fakt, že prodej aut takhle narychlo vždycky obnáší celou řadu možných problémů a nejistot.. to co my šetříme dlouhou dobu a máme o penízky strach, tak tihle zkušení obchodníci berou jako naprostou rutinu, což jsem poznal jak jsme před rokem v Praze kupovali Crossfire.. jeli jsme se jen kouknout a nakonec odjeli bez půlmega jako "zálohy" a prozatím i bez auta, než se to vyřídí.. ale naštěstí tenhle byl čestný profík, takže všechno dopadlo OK.. ale ne vždycky máš štěstí.. opatrnost je na místě
tak jsi bez Mini, ale nezoufej.. pokud to teda fakt nejsou podvodníci a jsou schopni čestně dostat slibu, že ti přitáhnou za stejnou cenu dalšího, tak bych se toho chytl..

_________________
"Never drive your Mini faster, than your guardian angel can fly!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. lis 2005 18:43 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1012
Bydliště: Hradec Králové
Tak to je takový příběh při kterým člověku běhá mráz po zádech :( To bych fakt nechtěl zažít,viděl jsi aspon TP?Viděl bych to na podvodníky protože to chování se mi nezdá vůbec standartní :? Pokud ho někomu slíbil tak už tě vůbec neměl brát do hry.A 2001 bych nebral :( To jsou prvoserie a těch bych se bál a ještě ke všemu od takových lidí.
Sháněj dál podle mě by to neběl být problém i když 285tKč je nereálný (kdekoliv v EU).

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. lis 2005 20:05 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 289
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
No, rozhodně dobře,že jsi občanku nahlásil, protože story je to opravdu jak z filmu...a borec co zašel za roh a už volal druhýmu a dělal jinýho zájemce...pak by jsi mohl akorát zaplakat nad výdělkem někde v Na vlastní oči...takže zůstaň a hledej:-) Německo je pro new mini ideální...dobrej servis a hlavně silnice...takže bych moc neváhal a jel si pro něj...u nás jich je vvcelku pár..a většina co jsou na prodej je prostě dovoz...a když se někdo živí dovozem...chce na tom vydělat! Takže přiveze levně, chce rpodat draze...takže opatrně. V Německu jsi hned, odvezeš ho do BMW, a pak rovnou domů...Např New S u nás,to je hodně problém...když nechceš zaplaiti v podstatě pořizovací cenu u Autec. Ostatní jsou hodně "zvláštní" většinou.

_________________
Mini Cooper SPi 96
Austin Mini mk2 69
Mini Cooper S 02


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. lis 2005 20:22 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1012
Bydliště: Hradec Králové
minicooper.wz.cz píše:
No, rozhodně dobře,že jsi občanku nahlásil, protože story je to opravdu jak z filmu...a borec co zašel za roh a už volal druhýmu a dělal jinýho zájemce...pak by jsi mohl akorát zaplakat nad výdělkem někde v Na vlastní oči...takže zůstaň a hledej:-) Německo je pro new mini ideální...dobrej servis a hlavně silnice...takže bych moc neváhal a jel si pro něj...u nás jich je vvcelku pár..a většina co jsou na prodej je prostě dovoz...a když se někdo živí dovozem...chce na tom vydělat! Takže přiveze levně, chce rpodat draze...takže opatrně. V Německu jsi hned, odvezeš ho do BMW, a pak rovnou domů...Např New S u nás,to je hodně problém...když nechceš zaplaiti v podstatě pořizovací cenu u Autec. Ostatní jsou hodně "zvláštní" většinou.


Zigi tak v tomhle myslím že nemáš pravdu.Protože Německo je mnohem dražší než ČR ohledně ojetých Mini.Sleduju to nějakou dobu a Mini v tom stavu a výbavě jsem nikdy pod 10000euro neviděl.Podle mě se u nás dá narazit na Mini za dobrou cenu-důsledek bych viděl malý zájem čechů o Mini.

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. lis 2005 13:37 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2005 15:52
Příspěvky: 9
Já teda za palubní počítač i za airbagy platil. A pochybuju, že někdo ne. Zvlášť ve starších seriích.
Jinak co máte proti One? (ptám se čistě ze zvědavosti, vyjma výkonnějšího motoru u Coopera v tom nevidim rozdíl _nikde_)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. lis 2005 18:06 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1012
Bydliště: Hradec Králové
Omlouvám se palubní počítač není ve standartu ale 4pytle joo.A k tomu problému One vs. Cooper.Takže rozdíl v ceně cca 30tKč (takže zanedbatelný v celkový částce) hlavní rozdíl motor to je jasný.Ale potom je další rozdíl v exterieru něco jako Fabia junior a fabie elegance.Plastový doplnky místo chromu,plechy,absence odlišný barvy střechy.......Nechci se nikoho dotknout-prostě tak to vidím já 8)

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. lis 2005 22:53 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2005 15:52
Příspěvky: 9
Za boční airbagy se platí, ne?
Jinak teda třeba já vybíral ne s ohledem na krásu, ale na spotřebu, která mi přišla skvělá :-)
(a nejsem si jist, ale řekl bych, že chrome packet, nebo podobná cipovina se dá doobjednat, odlišná barva střechy ne, ale zrovna tu bych nebral, bílá se mi nelíbí a pod černou je neskutečný horko :-) )


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: New Mini v 2007
PříspěvekNapsal: 26. črc 2007 21:53 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno - Žebětín
Myslím, že se od té doby dost změnilo, jednak jsou už dost vidět, ale spíše na silnici než v bazarech, zájem je.

Dost jich ale bylo bouraných, co jsem třeba viděl jednoho "na opravu" tak to byla síla, ale opravili a jezdí, jen ho po sezoně nabídnou někomu z nás :-) se slovy bylo to trochu ťuklý a tak se to muselo lakovat... :x

Obecně byc vzal rozum do hrsti, spojil se s někým, kdo už 10 let auta vozí a ten do 3 měsíců někde něco potká za rozumnou cenu a opraví a přehlásí. Sice mu dáte nějaké peníze, ale víte komu a za co, a jak moc to bylo bouraný. Nemluvě o tom, že profík se v A,D, B a jinde nejprve POŘÁDNÉ podívá a řekne zda to má smysl.

Stejně ale ten servis vyjde na slušný prachy (myslím tím BMW), že? :?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27. črc 2007 13:26 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 6
Bydliště: Most City
Zdravím anonima
jestli stále scháníš nové Mini tak se mi ozvi na tel: 603 926 835. Je to 2001 červeno-bílý Coooper,klima,4x airbag,červená kůže/velur,protiskluz,okna v el.,changer na 6 CD,lazený výfuk.Nebouraný.Auto má najeto 116tis.km a nový motor který má najeto 56tis.km.auto je dovezené s poruchou motoru proto je nový. Cena k jednání 275.000,-.By Jozzy

_________________
mini jsou krásné vzpomínky


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz