co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

Přechod z Xenonů na Bi-Xenony

06. led 2013 17:49

Ahoj potřebuji další radu :)

Chci přejít ze starých xenonů (před faceliftem) na ty pěkné Bi-xenony po faceliftu sehnal jsem je za 4000,- (za světlo) jsou to jen světla s žárovkama. Co všechno dalšího budu potřebovat abych je rozchodil? Asi ještě nějakou elektroniku na to dálkový co? když teď jsem měl jen xenonové potkávačky? Pokuď víte moc bych ocenil vaše rady :D Elektroniku moc rád nemám :)

Díky všem

Re: Přechod z Xenonů na Bi-Xenony

06. led 2013 18:11

mini mix toho čo je potrebne nájdeš napr. tu...

http://www.northamericanmotoring.com/fo ... xenon.html

tak good luck keď to zmákneš, tak daj krátky popis co všetko a ako si musel prelúskať....

Re: Přechod z Xenonů na Bi-Xenony

06. led 2013 18:56

Docela rad bych videl fotku bixenon svetla na prvni generaci. Jeste jsem to na zadnem Miniku nevidel :(

Re: Přechod z Xenonů na Bi-Xenony

06. led 2013 20:16

asi nič iné než toto, len tam bude xenon s clonkou na dialkáč...
http://liveimages.carsales.com.au/carsales/car/private/cp4778343288286696649.jpg?height=77&aspect=Centered&width=115

Re: Přechod z Xenonů na Bi-Xenony

08. led 2013 13:44

Losicek píše:Ahoj potřebuji další radu :)

Chci přejít ze starých xenonů (před faceliftem) na ty pěkné Bi-xenony po faceliftu sehnal jsem je za 4000,- (za světlo) jsou to jen světla s žárovkama. Co všechno dalšího budu potřebovat abych je rozchodil? Asi ještě nějakou elektroniku na to dálkový co? když teď jsem měl jen xenonové potkávačky? Pokuď víte moc bych ocenil vaše rady :D Elektroniku moc rád nemám :)

Díky všem



Záleží zda jsou ta světla osazená nebo úplně holá.
V případě že holá, tak to chce jednotky 1 307 329 312 01 nebo 1 307 329 153, výbojky D1S, krokové motorky, a nějaké drobnosti navíc.

Re: Přechod z Xenonů na Bi-Xenony

02. bře 2013 12:31

Chci se pánové zeptat. Mám origonál xenonová světla na Cooper S rok 2002 a v pravým světle mi hapruje motorek na seřizování, tedy naklápění světel. Motorek jakoby má tendenci světlem pohnout ale jako by byl nějak přidřený a nebo tam nějak přeskakuje prostě nevím. Otázka tedy zní, je možné vůbec světlo rozdělat a mechanismus rozchodit. Díky J.C.

Re: Přechod z Xenonů na Bi-Xenony

03. bře 2013 10:49

Nikdo neví o vychytávce jak světlo oživit. J.C.

Re: Přechod z Xenonů na Bi-Xenony

23. dub 2013 02:19

vyskocil motorcek. Mne pomohlo vzdy pobuchat po svetle, vypnut motor auta, vypnut klucik pockat chvilku a potom to uz islo normalne :)
Odeslat odpověď