Prostor pro příznivce Nových MINI s 2. generací (R55, R56, R57, R58, R60)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Kubo210 - COOPER S JCW

02. pro 2012 06:43

Ahoj všetkým mini fanúšikom :)
Chcem sa pochvaliť s mojim novym MINI Cooper S John Cooper Works, ktorého som ešte ako predajca v minulosti vyskladal pre jedného nemenovaného bohatého zákazníka a po čase odkúpil s 15.000km na tachometri. Na príplatkovej výbave a originál jcw doplnkoch bývalý kupca nešetril. Odškrkaný bol skoro celý katalóg čo sa na výzore autička veľmi pozitívne podpísalo. Čo je ale najdôležitejšie pôvodná kúpna cena 43.000 Eur, ktorá pre mňa bola a je nedosiahnuteľná, sa po troch rokoch garážovania a dlhom jednaní :P znížila na toľko :banana: , že som nemohol odolať a autičko som si na moje 30te narodeniny nakoniec kúpil

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil Kubo210 dne 15. pro 2012 04:33, celkově upraveno 1

Re: Mini Cooper S JCW

02. pro 2012 08:17

Ahojky,

no ty vado, to je huusty auticko. Ten zadni naraznik je nejak upravovanej? mam pocit, ze origo JCW ma v prostredku cernej plast a difuzor vytazenej dozadu. Ale aspon je tohle original. :biggrin: Mocky pekny. co jsou zac ty kola? Chvilku se mi zdalo, ze je mazla fotka. Dela to super efekt. Chromovej limec a bile paprsky cool. :bigups:

Tak at slouzi. Snadse potkame na nejakym "Moravskym" srazu. :?:

Re: Mini Cooper S JCW

02. pro 2012 08:38

nooo, moc pěkná carka! užijte si to!! :wink:

Re: Mini Cooper S JCW

02. pro 2012 11:33

Nadhera! Preji mnoho stastnych km!
Ted jsem koukal (bohuzel jen ze zvedavosti) na bazary a takhle pekne kousky, aby clovek opravdu pohledal! A jeste s jistym puvodem!

Jo a i hezke fotky! .... Koukam, ze do garaze se Ti jeste par aut vejde :biggrin:

Re: Mini Cooper S JCW

02. pro 2012 11:43

Nádherný!!! Opravdu slintám, zkusím si ho přát k padesátinám :banana:
To Yan: Nebreč, Miniprdík má jeden ojetej kousek v Inveltu, jen budeš muset do podob výše nafocenýho krasavce ještě něco dostrojit :D Ale taky to není marný.
http://www.invelt.com/cs/prodej-bmw-nab ... te-vozy%2F

Re: Mini Cooper S JCW

02. pro 2012 12:29

Nádherný mazel! Vítej v klubu a gratuluju k parádní koupi! :bigups:

Re: Mini Cooper S JCW

02. pro 2012 12:46

pekny kusok nech sluzi a roby radost

a uz som ho videl dokonca som asi aj z majitelom pisal

Re: Mini Cooper S JCW

02. pro 2012 14:02

Opravdu zdarilej kousek, moc pekny, at dela jen radost!

Re: Mini Cooper S JCW

02. pro 2012 20:28

Paradny dravec :bigups: Inak uz som ta parkrat na nom videl...to auto sa neda prehlianut na ceste :D

Re: Mini Cooper S JCW

02. pro 2012 23:29

vitaj a cograts k naplnenému snu...
veľa štastných km a radosti na cestách....

Re: Mini Cooper S JCW

03. pro 2012 05:47

pozerám že ďalší pezinčan v klube :D
pridávam sa k vyššie spomenutým chválam, fakt krásavec, dúfam že ho prídeš predviesť aj na nejaký ten zraz...
tiež pokukujem po nejakých kolieskach pre môjho mrňuska a vidím že tie mnohopaprskové im svedčia...

Re: Kubo210 - COOPER S JCW

03. pro 2012 20:36

Taaak vitaaaj :-) btw fotky suu z mojej dielne :-)

Re: Kubo210 - COOPER S JCW

03. pro 2012 20:49

ta posledná je nejak bastlená alebo je to fakt taký kus chlapa?

Re: Kubo210 - COOPER S JCW

04. pro 2012 00:09

Dakujem za prijatie :) urcite sa zucastnim zrazov, mal som uz zopar minikov a s uplne prvym klasickym som nevynechal ani jeden ked som ho dostal na 18te narodeniny :). To bolo este za cias Gažíkovho Slovenskeho Miniklubu. Pekne casy. No som rad ze sa klubova scena na Slovensku prebudza. Richard Bollo organizuje poslednu dobu zaujmave akcie tak sa tesim na jar.

Blacky: Ten naraznik je original JCW no nieje to z vyrobnej linky aerokit co dostanes s autom. Tento je nutne doobjednat extra na nahradných dieloch ako doplnok. Co som sa ja nahladal objednavkovych cisiel na vsetky tie veci :D ono MINI neviem z akeho dovodu ponuka dokonca 3 verzie naraznikov a bocnych prahov.

Kolesa sú od spolocnosti Schmidt
Tu su podrobnosti :)
http://www.german-wheels.com/showroom/p ... cture=1467

speedygon79: Ta poslenda fotka neni upravovana :D to len ja som trosku vyssi clovek :D , ale do Minika sa zmestim pohodlne :P

A aby som nezabudol este raz sa musim podakovat Patrikovi (Patrik145) za paradne fotky :) uviest ho ako autora. Nafotil uz nejedneho Minika.

Re: Kubo210 - COOPER S JCW

04. pro 2012 09:38

tusim ze som ho videl aj s nalepkami challenge dal si ich dole?

Re: Kubo210 - COOPER S JCW

04. pro 2012 12:07

Tak to je pěknej dravec!

Re: Kubo210 - COOPER S JCW

04. pro 2012 16:47

Velká paráda, do nejmenšího detailu :bigups:
Obzvlášť se mi líbí to krásně čisté červeno/bílé schéma.

Re: Kubo210 - COOPER S JCW

05. pro 2012 00:27

Tak tohle je mrtekruta karka !! Palce nahoru, ikdyz ja bych spis nechal lemy a spodky narazniku cerne v plastu.. Takhle uz je to "moc cervene"

:bigups:

Kazdopadne krasavec hodne velky !

Re: Kubo210 - COOPER S JCW

05. pro 2012 01:00

Gratulace k worksu :D měnil bych pouze lemy(černé) a kola(originální 17,nebo 18) což je samozřejmě můj pohled na věc.. :D jinak vse poradne vymazlene teda ;)) tak ať jezdí
Odeslat odpověď