o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

MINI Coupé / Roadster

01. lis 2011 16:17

Info a foto k němu zde:
http://www.auto.cz/mini-roadster-britsk ... mx-5-62737

Re: MINI Roadster

01. lis 2011 17:28

Tohle je opravdový krasavec, né to coupe... Mit zbytečný prachy, tak jdu do něj.. Hrozně moc ho totiž potřebuju :bigups:

Re: MINI Roadster

01. lis 2011 17:41

Krasny, krasny, krasny. Škoda, ze tady není behem roku víc slunecnich dni. :biggrin:

Re: MINI Roadster

01. lis 2011 18:48

Britský veteránisti jednou říkali: I kdyby v anglii byly jen tři slunečné dny za rok, vyplatí se jezdit kabrioletem! Takže u nás je sluníčka určitě víc a roadster by se užil. Je to nádherný auto.

Re: MINI Roadster

01. lis 2011 18:53

Moc pěkné auto. Bral bych ho jako druhé, na ty krásné slunečné dny :)

Re: MINI Roadster

01. lis 2011 22:30

...je to krasný kus něčeho co bylo stvořeno pouze pro zažitek z jízdy

ps. malý testík coupe ale stojí za zkouknutí

Fifth gear - mini coupe
Přílohy
2012-MINI-Roadster.jpg
2012-MINI-Roadster.jpg (107.05 KiB) Zobrazeno 12722 krát
works_3.jpg
works_3.jpg (75.49 KiB) Zobrazeno 12722 krát
works_2.jpg
works_2.jpg (40.39 KiB) Zobrazeno 12722 krát
works_1.jpg
works_1.jpg (96.43 KiB) Zobrazeno 12722 krát

Re: MINI Roadster

01. lis 2011 22:41

a u japonskeho DUELLu už se zbrojí styling :mrgreen:

jak pro coupe tak pro roadster
Přílohy
duel_coupe2.jpg
duel_coupe2.jpg (143.86 KiB) Zobrazeno 12716 krát
duel_coupe1.jpg
duel_coupe1.jpg (60.61 KiB) Zobrazeno 12716 krát

Re: MINI Roadster

10. lis 2011 11:24

Aktuální videa detailů interiéru a exteriéru:

http://www.auto.cz/roadster-mini-video- ... ieru-62933

Už se na to těším... :banana:

Mini Coupé

11. lis 2011 15:40

Zajimavý článek o Mini Coupé

http://www.autorevue.cz/prijizdi-designova-lahudka-za-517-500-kc?utm_source=zive&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=rsshub
Přílohy
coupe.jpg
coupe.jpg (87.22 KiB) Zobrazeno 12746 krát

Re: Mini Coupé

31. led 2012 21:47

wringer píše:Zajimavý článek o Mini Coupé

http://www.autorevue.cz/prijizdi-designova-lahudka-za-517-500-kc?utm_source=zive&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=rsshub


je to fešák a asi si najde svoju skupinu, ale hot hatch mi dojde viac praktický...
možno roadster...

MINI Coupe mezi nejosklivejsimi auty pro rok 2012

23. srp 2012 14:04

Podle Forbes je MINI Coupe jedno z nejosklivejsich aut roku 2012 :roll:

http://www.forbes.com/pictures/ehlg45kg ... erycontent

Vim ze je to jen pro rok 2012 a ze amici do designu maji se svyma hruzama nejmin co mluvit, ale proc MINI Coupe? nebo Mercedes R? nebo Porsche Panamera? nebo Smart?
No kazdej ma jinej vkus.
Zajimalo by me, ktere auto je pro vas nejosklivejsi a nemusi to byt jen z roku 2012.
Pro me vyhrava Fiat Multipla alias "pojizdny nador" :)

Re: MINI Coupe mezi nejosklivejsimi auty pro rok 2012

23. srp 2012 14:22

Mno já s nimi v tomto tedy souhlasím a nikdy jsem se tím netajila, to Coupe je prostě fakt hodně nepovedený... Panamera a Sm(a)rt se mi taky nelíbí - asi mám emerický vkus :lol:

S Multiplou souhlasim a z těch novějších bych přidala Citigo - to když potkám, tak se křižuju :blink:

Re: MINI Coupe mezi nejosklivejsimi auty pro rok 2012

23. srp 2012 14:25

Coupe se mi taky moc nelíbilo, dokud jsem v tom neseděl a neprolezl si to. Je to nádherné.

Jinak s multiplou souhlasím, a smart fortwo a forfour je taky strašná věc :biggrin:

Re: MINI Coupe mezi nejosklivejsimi auty pro rok 2012

23. srp 2012 14:26

Coupe je v poho. Maji tam blbou fotku. I klasickyho MINI, kdyz vyfotis na zadni bok, tak je to nic moc. Navic ten JCW spoiler je moc hrubej. Panamera ja krasna. Ty jejich americky skopky jsoy fakt hnus. Multipla souhlas. Vetsina korejcu je fujtajksl. Hundajééééé, tojoooota i nektery mazdy. hlavne ty maly s velikou maskou a srazenou prdeli. :mrgreen:

Re: MINI Coupe mezi nejosklivejsimi auty pro rok 2012

24. srp 2012 12:20

Tak autá z americkej produkcie sa predávajú čoraz menej práve na úkor tých japonských, ktoré v tom zozname majú väčšinové zastúpenie a tak je z tohto výberu cítiť záchvev amerického patriotizmu.
Ak by som mal vybrať najväčšiu príšeru spomedzi tohto zoznamu bol by to ich lincoln MKT ....blaf... Ako japoci robia tiež futuristické tvary ale Acura ZDX je znesiteľnejšia na pohľad ako súčastná produkcia značky lincoln...
Aby ste nepovedali že som nejak zaujatý mám rád americké autá a aj teraz sa mi v mrňuskovy povaluje posledné číslo chrom & plameny ale už to akosi nieje to čo to bolo... Zaujal ma aj ford transit v tom zozname lebo mám pocit že ak by som postavil transita z 87. vedľa tohto nového ani by ste ich nerozoznali :D
Čo sa týka smarta a mitsubishi i miev to sú malé autá na ktorých designovo nič moc nevymyslíte a buď sa vám páčia alebo nie (mne nie)
Panamera je dosť pochopiťeľný krok automobilky porsche, ste manager na určitej úrovni máte radi rýchlu jazdu v garáži nejaké to efko, lambo alebo porsche 911 gt3 no sú proste udalosti na ktorých jednoducho portrebujete limuzínu tak si kúpite panameru je to limuzína ale stále plnokrvné porsche ktoré drží designovú líniu značky akurát je dlhšie a má štvoro dverí. (trošku podobný príklad :D niečo ako cooper a contryman :D ) a čo sa týka coupe mne sa tiež moc nepáči tá línia strechy a zadok, počul som priaznivcov mini nadávať na clubmana že je to chladnička a podobne ale osobne sa mi viac páči clubman ako coupe čo sa týka dizajnu...

Re: MINI Coupe mezi nejosklivejsimi auty pro rok 2012

25. říj 2012 16:54

Já mám ameriky hodně rád, vlastně se o ně po MINI dost zajímám. Ale že bych o MINI Coupé řekl, že je ošklivé? Ani nápad. Když jsem ho poprvé spatřil v showroomu, nemohl jsem od něj odtrhnout oči. Na světě je spousta ošklivých aut, ale MINI mezi nimi (alespoň podle mě) není. Jako nejošklivější auto bych uvedl asi Fiat 500L, který svým vzhledem až nápadně připomíná hodně nepovedený Countryman (asi něco jako Lifan 320) a pak ještě z řad amerických Ford Fiesta sedan!

Re: MINI Coupe mezi nejosklivejsimi auty pro rok 2012

26. říj 2012 02:47

Coupé mi přijde opravdu velice povedené a Panamera se mi líbí též. Je pravda, že jsem slyšel dost názorů, že Coupé se nepovedlo a shodou okolností mnoho z nich hodilo do stejného pytle Panameru. Mohou být tedy rozporuplná, ale mezi ošklivá nepatří.

Za 2012 bych ten titul přisoudil asi Dusteru (může si to přihodit k trofeji i za 2011), Citigo se mu ale lepí na paty a nejhnusnější auto světa nehledě na čas je prostě SsangYong Rodius.

Re: MINI Coupe mezi nejosklivejsimi auty pro rok 2012

26. říj 2012 10:09

mna prekvapil ten lexus... podla mna celkom fajn vyzera, ale mozno len z toho uhlu. Mini coupe, tak je pravda, ze je to nieco ine, ale tiez ma nejak neoslovilo. Cooper je Cooper :)

Re: MINI Coupé / Roadster

26. lis 2014 12:44

Tak je tady informace ze spolehlivého zdroje, která potvrzuje to o čem se již nějakou dobu šeptalo.. Mini Coupé a Mini Roadster mají před sebou poslední rok své produkce, kdy dožijí svůj cyklus a s nástupci se už nadále nepočítá ve výrobní škále Mini. Počet řad má klesnout z 8 na 4-5.. Takže předpokládám odstřel ještě Pacemanu a nejspíše Vanu..
Dle mého názoru je to ale škoda, protože značka Mini se právě množstvím variací na dané téma v historii pyšnila.. a tyhle designérské kousky se do této strategie "lišit se" hodily a byly rozhodně Mini..

http://www.autoevolution.com/news/the-m ... 89275.html
Odeslat odpověď