kola, pneu, brzdy, tlumiče, nápravy, výfuk...
Odeslat odpověď

Re: nová Kola :D mám radost

21. čer 2012 14:57

ja sa priznam ze mne osobne sa nepacia :oops: . Ale je to vec vkusu. Ja si robim zalusk na OZ SuperTurismo
Obrázek

a BBS LM
Obrázek

Re: nová Kola :D mám radost

21. čer 2012 15:06

jee ty jsou taky moc hezký :) já se teda popravdě bránil té kombinaci černá - leštění, chtěl jsem jen bud stříbrné celé nebo chrom ale co už takhle to dopadlo a docela to auto změnilo. Taky jsem koukal hodně na to abych někoho nekopčil :biggrin:

Re: nová Kola :D mám radost

21. čer 2012 15:12

Patrik 145 - ahoj :) každý má jiný vkus :) mě se líbí snad všechny kola :biggrin: jen jsem nechtěl moc ,,sportovní,, spíš Fashion ale neboj je ještě pár ůprav v rukávu a v pojetí celé představivosti to snad bude Ok

Re: nová Kola :D mám radost

21. čer 2012 15:16

to som zvedavy teda :) uz sa tesim

Re: nová Kola :D mám radost

21. čer 2012 15:18

snad stihnu co nejdřív už chci na sraz :)

Re: nová Kola :D mám radost

21. čer 2012 15:36

To jsou DW nebo jine podobne "blato"?

Re: nová Kola :D mám radost

21. čer 2012 15:41

ta to netuším asi RSW racing nevím na to jsem nekoukal :( jaký blato? jakože jsou špatná značka?

Re: Showroom - nova kola na NM

21. čer 2012 16:17

"blato" myslene ako makkost. Jedna poriadna blba diera a je po disku :/

Re: Showroom - nova kola na NM

21. čer 2012 16:22

to se jako dělí kola podle tvrdosti?? Takže jsem koupil kola na h...o? :(

Re: Showroom - nova kola na NM

21. čer 2012 16:51

Nebudu Ti odpovidat pres SZ, protoze za svym nazorem si stojim a myslim, ze i dalsi si to muzou precist.

Tady mas moji reakci na Tvoji SZ o zkurvene radosti:


Je to Tvuj boj, co jsi koupil na auto za kola..

Z oboru "trochu" jsem, vim, ze designove jsou pecka - to uznavam.. :bigups:

Ale jedna dobre trefena dira a kolo je v prdeli, zvlastne na tvrdem aute jako Mini, doufam, ze aspon nemas runflaty..

Ono trochu usetris, ale opravit to temer nejde (normalni hlinik prevaris, ale RWS, DW atd zacnou doslava sumet jako sumak s malinko vody) a pak si koupis stejne dalsi, jine, tvrdsi nebo se smiris s klepanim volantu pri vysokych rychlostech a vyrazne rychlejsim sjizdenim pneumatik.

Videl jsem RSW po jednom okruhovem dnu v Moste, nazute na BMW E36, tusim 323i - byla to siska a nedalo se s tim odjet domu.

Uz se to tema techto kol resilo, drive tyto znacky delali aspon trochu slusna kola, nektere serie byly tvrde a asi jezdi dodnes, ale posledni dobou to je hruza. Mam to z prvni ruky, protoze v arealu, kde máme sklady je jedna z nejlepsich firem na opravy a rovnani disku a denne jim tam soukromnici i autorizovane servisy vozi kola na rovnani a rsw a dw se povede opravit max 10% a to je spis rychle to prodat nez to vratit na auto..

Nevim, proc hned vytahujes, ze jsem povrchni :lol:
a ze nebudes jezdit na srazy, protoze mas blato kola mi prijde opravdu detske :D
ja jedu na sraz i kdyz musim SuperBem (vetsina vime ne? :lol: )

a jestli si myslis, ze je forum o necem jinem (nevim presne, jak to myslis), tak ja si myslim, ze je presne o tomhle - zjistit si treba, jestli se tahle znacka kol na Mini hodi..

Takze drzim palce, at mas nejakou slusnou serii a vyhnes se vsem diram..

A neser a prijed na sraz :lol: :lol:

Re: Showroom - nova kola na NM

21. čer 2012 17:27

:blush: a jéjé hihihi. :banana:

Pikacu klid. Pokud nehodláš s tím autem závodit, tak vydržej. Kami ví, ze to nejsou zadny premiovy kola, ale ze by se na nich nedalo vubec jezdit neni pravda. Proste bud opatrnej, tak jako jsi na cely auto. :bigups:

Re: Showroom - nova kola na NM

21. čer 2012 22:46

Na kola mam podobny nazor jako KAMI.

Nicmene pri cene kol 6.000,- za komplet sadu novych 17" RSW nebo podobnych znacek to je parada. Muzes mit kazdou sezonu nova kola, novy vzhled.

Takze to je celkem super velke plus, ale asi jedine plus.

Kazdopadne nikoho neodsuzuji za to ze si koupi kola typu RSW. Ono kdyz si vezmete kvalitu nasich silnic, tak kdyz dobre trefite diru tak i tvrda kola pujdou do kopru. No a cena znackoveho kola s predpokladanou vybornou kvalitou a tvrdosti se pohybuje skoro v cene cele sady RSW...

Re: Showroom - nova kola na NM

21. čer 2012 22:51

Ale kvalitni kola v dobre firme spickove srovnas, opravis a vyvazis...

no nic, jen jsem se chtel vyjadrit k SZ od pikachu.

Tak snad se na nas nekdy prijede podivat :blink:

Re: Showroom - nova kola na NM

21. čer 2012 23:00

RSW sem v 18 letech bral na focus... což není nějáké tvrdé auto :D a po cca 2 měsících přišla díra na dálnici... přední kolo byla krásná elipsa a zadní prohlé taky... :X

Re: Showroom - nova kola na NM

21. čer 2012 23:02

Bylo by dobre aby dorazil, je nas stale malo. Na srazech to plati dvounasob...


Jinak v ere pred cinskyma kolama jsem mel na jednom aute kola Alutec a to bylo taky pekny blato...

Re: Showroom - nova kola na NM

21. čer 2012 23:42

...blato nebláto, ja mám občas rád, keď je celý miník od bláta, nielen disky... :oha: :oha: :oha:

ináč sa ale nič nevyrieši akurát, že aj tak dosť malá komunita sa triešti...co je podľa mojho skromného názoru trošku škoda...
a žiaľ niekedy sa človek potrebuje učiť aj na svojich chybách, nie je to to najlacnejšie riešenie ale častokrát pre niekoho jediné a aj to co človek už nezabudne...

Re: Showroom - nova kola na NM

22. čer 2012 09:01

ja si myslim ze v tomto prispevku sa nepise nic co by sa pikachu mohlo dotknut. Blato - teda makke disky neznamenaju nic... Ziadna urazka ani na kvalitu ani na dizajn. BBSky co som nasiel stoji jedna 900e cize ja tiez pojdem po nejakom bahnovitom materiale, ale velmi podobnom, aspon za polovicnu cenu...

Re: Showroom - nova kola na NM

22. čer 2012 10:53

když jsem kola vybíral tak jsem koukal do 16tis což si myslím že je cena v pohodě všechny znčkový co jsem projel a co se mi líbili tak nebyly 4X100 a nebo se už nevyráběli viz. Leson a tyhle se mi docela líbili jen jsem nevěděl že ty kola stojej za prd :( mno každopádně má auto havarijku a když něco s kolem tak šup pojištovna a jak se zminovalo tak ty kola nejsou na furt spíš na leto ted.. chci stejně novější mini. Ale štve mě kvalita těch kol ted se bojím a mám nervy :( chjo

Re: Showroom - nova kola na NM

22. čer 2012 10:57

Zbytečně to řešíš. Ty kola jsou krásný a na normální ježdění jsou v pohodě. Dávat pozor na díry se musí tak jako tak. Prostě si je užívej :bigups:

Re: Showroom - nova kola na NM

22. čer 2012 11:23

tak tak davaj pozor na diery, kolesam sa nic nestane, pokial das pozor... ;)
Odeslat odpověď