co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

zabezpečení MC

08. čer 2011 20:37

Nevíte někdo,jaký drát přerušit na benzínovém čerpadle pod zadní sedačkou ? Chci si namontovat tajný vypínač. Je tam 6 drátů. Nebo máte někdo jiný zabezpečení ? Děkuji. Foto:

http://petrttr.rajce.idnes.cz/Plocha/#mini.jpg

Re: zabezpečení MC

27. čer 2011 09:46

ahoj, omlouvám se, ale netýká se tvého dotazu jen nechci zakládat nové vlákno...
rád bych jestli někdo víte jak přesně má fungovat alarm u eSka, na palubní desce je kontrolka, která mi nereaguje na odemykání ani zamykání-pravděpodobně by měla po zamknutí blikat-ale nic se neděje, pohybové čidla v interiéru pravděpodobně nejsou.
z centrálu jsem taky malinko zmaten, někdo jste to tu už řešil, okna asi nemají fungovat stejně jako u BMW- překliknu odemykání okna se otevřou- překliknu zamykání okna se zavírají? zkoušel jsem to a šlo to nějak zmateně, snad jen do půlky, a pak nic...

Re: zabezpečení MC

27. čer 2011 18:02

Petr: dej to autoelektrikáři, ten si s tím poradí bez problémů.

Re: zabezpečení MC

27. čer 2011 22:23

jj, rád bych v prvním kole zjistil jak to má fungovat..., kontrolka je pouze informativní nebo má i další význam, okna někomu stahují a zavírají na dálku? dík

Re: zabezpečení MC

27. čer 2011 22:43

Řešilo se to vedle, stáhnout jdou, zavřít pouze otočením klíčku v zámku. Myslím, že jdou stáhnout až dolů, ale když pustíš tlačítko dřív, zastaví se v daném místě (zkoušel jsem to teda snad jen jednou).

Re: zabezpečení MC

18. pro 2011 12:34

Když už se tu mluví o alarmu, tak se zeptám tady. Vyplatí se nechat si dodělat alarm (za cenu 22500,-)? Jsou nějaké nevýhody alarmu? Říkám si, že za tu cenu bych měl skoro rok havarijního pojištění a alarm ho sníží jen o cca tisícovku. Oboje přeci jen vyjde na celkem velký balík.

Re: zabezpečení MC

20. pro 2011 22:20

Jaky alarm to chces?

Za 22500? to uz ty lupice samo zatkne ne? :-)

Re: zabezpečení MC

20. pro 2011 22:36

nutné díly - ceny vč.DPH:
SADA DWA NR- 65120443179 - 4.741,-
Otáčkoměr s LED - 62109243876 - 6.710,-
(pravděpodobně ne 61353456915) - (6.650,-)* - nikde není přesný determinant
Práce: montáž+test ISID+programování = 64AW; cca 10.-11.000,- Suma celk.alarm:22.450 až 29.100,-

Koukal jsem i na to, co nabízí Jablotron, jenže ty lepší taky nejsou zrovna levná záležitost a z toho, co jsem vyčetl, si nejsem vůbec jistej, jak by to fungovalo a kolik by stála instalace. A fakt nechci mít třeba ultrazvukové čidlo viditelné na stropě. Třeba u alarmu Magicar M870AS CAN BUS taky ne úplně všechno funguje. Chci, aby to bylo funkční a ne nějakej čínskej šmejd.

Pokud vím, tak by to mělo obsahovat čidlo náklonu, čidlo pohybu, ultrazvukové čidlo interiéru, otevření dveří, kapoty, kufru, sirénu.

Doufal jsem do 15ti (při koupi auta stojí 9k), ale tak je to BMW, no... Peněženka to zkousne, zas takováhle věc se vyplatí. A to havarijko asi vezmu taky, kolem 20k ročně by to mohlo být.

Re: zabezpečení MC

20. pro 2011 23:01

Nahradko Ti sezenu pri cene auta cca 350tis za cca 10tis.

Povinne + kradez + nehoda + vandalismus + zivli..

U CSOB, zadny triglav :wink:

Re: zabezpečení MC

21. pro 2011 00:01

Kecáš?! Kolik je spoluúčast? Chtěl bych max 10%, radši ale 5%. A ČSOB dělá vandalizmus? Tady uváděj, že vandalizmus nedělají.

AllRisk.cz mi na 350 tisíc dokázal nabídnout nejlevněji Kooperativu 10% spoluúčast 15500,-

Při těch doplňcích z poslední doby, bych pojišťoval spíš na 400.000,-

Re: zabezpečení MC

21. pro 2011 07:39

Spoluucast 5%.

Vandalismus je pod nehodou, mam to zjisteny a overeny.

Pojistnou cenu si bohuzel nemuzes urcovat nikde.. To je treba pro stary Mini nemaji vetsinou havarijka, urcuje se dle tabulek..

Jeste se ozvu..

M.

Re: zabezpečení MC

21. pro 2011 10:40

ahoj Kami dokazal bys mi udelat i havarijku na Q7 ? je tam namontovane zabezpeceni Sherlog RSG. diky

Re: zabezpečení MC

21. pro 2011 11:54

Cau, nedelam to primo ja, ale mam na to cloveka, ktery mi vse zarizuje a je to celkem kouzelnik :bigups:

Re: zabezpečení MC

21. pro 2011 12:02

Kami píše:Spoluucast 5%.

Vandalismus je pod nehodou, mam to zjisteny a overeny.

Pojistnou cenu si bohuzel nemuzes urcovat nikde.. To je treba pro stary Mini nemaji vetsinou havarijka, urcuje se dle tabulek..

Hm, tak to zní zajímavě. No, určitě tam musí mít nějakou flexibilitu a ne jen šedivý tabulky, obzvlášť když se 2007ky za 400 tisíc prodávaj (s několikanásobkem počtu mých kilometrů a bez mé doplňkové výbavy).
Určitě bych to bral :bigups:

Koukám, že vandalismus (a střet se zvěří) to opravdu zahrnuje:
http://www.csobpoj.cz/cs/produkty/pojisteni-vozidel/Stranky/havarijni-pojisteni.aspx

Na Srovnavac.cz mi pro 350k vychází 15600,- (s alarmem o 500,- míň).


Edit 12.1.2012: na alarm kašlu, za ty prachy se to nevyplatí to.
Odeslat odpověď