co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

Pískající posilovač a svítící kontrolka airbagu

23. dub 2011 21:11

Ahoj všem, jsem tu nový, dnes jsem přítelkyni pořídil Mini Coopera z roku 2002, 1.6. i, v dobrém stavu, jen bych chtěl poradit jak na svítící kontrolku airbagů - červená nahoře uprostřed na tachometru a také jestli je normální, že elektrický posilovač řízení kvílí jako vrtačka u zubaře :-) ... auto má najeto 130 tis km, podrobnou servisní historii neznám, nemužete mi doporučit někoho, kdo by mi nejlépe v Královehradeckém kraji MINI shlédl a udělal dukladnou servisní prohlídku ? ... děkuji za každou radu, Vojta :bigups:

Re: Pískající posilovač a svítící kontrolka airbagu

24. dub 2011 07:47

ahoj ... tak svitici kontrolka airbagu .. zkontroluj si, jestli mas pod sedadlem ridice vse zapojeno tak jak zapojeno ma byt. Pripadne se kontrolka da vyresetovat pres diagnostiku nebo pres primo k tomu urceny tool (na ebayi jsem to videl za $15).
A posilovac rizeni ... kdyby nepiskal, tak by to snad ani nebylo MINI :) to je takove poznavaci znameni. Spis by mne vic trapilo, kdyby nepiskal....

jinak sup sem s fotkama toho vaseho krasavce.

jo a nekdo te urcite casem zdupe za to, ze mas pouzivat vyhledavani ... ze tyhle temata se tady uz omilala 100x dokolecka :)

Re: Pískající posilovač a svítící kontrolka airbagu

24. dub 2011 11:39

Díky moc za odpověď, už jsem se zde zorinetoval anačerpal docela dost užitečných informací. :)
Přílohy
mini1.jpg
mini1.jpg (12.01 KiB) Zobrazeno 3194 krát

Re: Pískající posilovač a svítící kontrolka airbagu

24. dub 2011 11:44

Tak takhle vypadá nový fešák :-)
Přílohy
mini 2.jpg
mini 2.jpg (12.6 KiB) Zobrazeno 3192 krát
mini3.jpg
mini3.jpg (11.15 KiB) Zobrazeno 3193 krát
Odeslat odpověď