Logo
Právě je 29. bře 2024 00:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Servis Praha a okoli ...Kde ?
PříspěvekNapsal: 10. čer 2008 09:00 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. kvě 2008 11:09
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Už 1000 km jezdím s upozorněním, že bych se měl okamžitě zastavit v nějakým servisu. Jediný servis je AutecGroup a tam bych i za banální pariodickou kontrolu nechal spoustu peněz :-( A o kvalitě jsem toho moc neslyšel...
Tudíž se obracím na čtenáře MINIfóra, jestli nemají zkušenosti s nějakým i neautorizovaným servisem. Jde mi o základní rutinní prohlídku a hlavně smáznutí toho upozornění na velkým budíku!! :-)
Díky za každý námět a přeju hodně radosti za volantem...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. čer 2008 12:02 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1012
Bydliště: Hradec Králové
Ahoj,nevím zda ti poradím.Já osobně bych zkusim například A.T.U. kde by měla serviska vyjít kolem dvou.A provedení shodné s autorizovaným servisem.

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: servis
PříspěvekNapsal: 14. čer 2008 17:11 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. čer 2008 19:42
Příspěvky: 120
Bydliště: Praha 10
Ahoj, proboha hlavně né AutotecGroup!!!!! pokud tam nepříjdeš tak, že na první pohled jsi multimilionář, tak se s tebou ani nebavěj a až zjistejí, že minika nemáš od nich jsi zatracen. Vlastní zkušenost!!!!!!! nesdiletná, nechali me stát na parkovišti a koukali na mě skrz prsty a to jsem chtěla pouze nějakej papír a za to, že by měli s tím práci to hledat a vytisknout si řekli 6táců, tak jsem se otočila na podpadku a nikdy bych tam už nevkročila. A nemluvě o tom, že mi tam chcíplo auto před vchodem u nich na parkovišti (baterka) nebyla jsem tam minim, jen mi stačilo dát do pazoury startovací kabely, jen co jsem otevřela kapotu se kolem mě vylidnilo a servisáci se přede mnou zavřeli, jen proboha abych po nich nic nechtěla. Věř tomu, že tohleto jsem dlouho rozdejchávala. S tím servisem na new mini, mohu se optat tady jednoho kamaráda, má servis na BMW na Praze 10 Dolní Měcholupy, ale miniky prý nedělá, že s tím je nějaká složitost či co, ale když jsem cokoliv potřebovala nebyl problém. Mohu se optat, zda by Ti to udělal, ale nic neslibuji. pá kapr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. čer 2008 17:21 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. čer 2008 19:42
Příspěvky: 120
Bydliště: Praha 10
Jooo, uplně jsem z rozčílení z AutotecGroup zapomněla napsat, že ten servis kamaráda je BMW Krotil, nevím jeho stránky, ale když to zadáte do vyhledávače, tak se určitě něco objeví, tak se zkuste optat, zda-li by vzal i mini.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: A.T.U.
PříspěvekNapsal: 18. čer 2008 07:14 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. kvě 2008 11:09
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
2 kapříček: Teda tebe to asi hodně naštvalo ;-) Autosalón z kterýho jsem Miniho kupoval mi ve vyhledávači vyjede na čtvrtým místě mezi autoservisama na Mini. Problém je ale v tom, že když jsem ho kupoval tak mi ten servisák tvrdil, že tohle je druhý Mini který v životě viděl. Neznal ani základy... Takže tam bych určitě na garančku nešel!!! Není ale fér tu firmu pomlouvat, protože jinak byl jejich přístup super...
Vybral jsem si nakonec ty ATU. Cena mě víc než překvapila, protože si předběžně řekli necelých sedm stovek a v případě nějakých oprav to taky nevypadá vůbec zle. Příští středu tam jedu, tak dám potom vědět, jak to všechno dopadlo...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: A.T.U.
PříspěvekNapsal: 08. črc 2008 08:51 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. kvě 2008 11:09
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Super!! Po chvilce se ukázalo, že jsme se šéfem servisu ze stejný Šumavský vesnice a tak byl přístup naprosto úžasnej. Výměna kapalin, klíňáku, filtrů a svíček vyšla celkově na 6.500... Navíc mi poradili s klimatizací a s rozbitým zapínáním pásu u řidiče (furt svítí kontrolka airbagu). Naštěstí tam nic víc nebylo, takže můžu zase spokojeně drandit :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. dub 2009 00:44 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 13. dub 2009 15:34
Příspěvky: 11
Dovolil bych si oživit tohle vlákno... Máte někdo odkaz/zkušenost s nějakým fajn servisem v Praze, v okolí, případně v rozumné vzdálenosti...

Díííík... :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 25. pro 2009 23:53 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 13. dub 2009 15:34
Příspěvky: 11
Tak přidávám Tip...
Na doporučení kamaráda BMWčkáře jsem zkusil malý servis AutoPupík v Královicích u Prahy... a... musim říct, že tak fajn přístup jsem ještě nikde nezažil. O prcka se postarali parádně a za velmi slušnou cenu, navíc bylo vidět, že je to vážně zajímá a chtějí maximálně pomoct.
Takže doporučuju, doporučuju, doporučuju...
Pro zájemce kontakt: http://www.autopupik.cz/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 15. čer 2010 00:41 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. kvě 2010 11:20
Příspěvky: 176
Ahoj,
jako novacek fora, bych se chtel zeptat, zda neni nejaky novy servis na obzoru. Odesel mi predni dil vyfuku s katalyzatorem. Nijak zavarit to pry nejde, protoze v miste kde to prasklo, popraska i jakasi keramika (asi v pred katalyzatoru) - problem je, ze objednani dilu co jsem se ptal u ruznych dodavatelu ( Walker 9 az Bosal 13 tisic) trva asi 3 tydny. :roll:
Napsal jsem do doporuceneho AutoPupik email a odpovedeli mi, ze dil by stal z nemecka 21 461,70 CZK bez DPH. To mi prijde docela dost :|


Nevite, zda se da objednat dil odnekud z Rakouska a nebo Nemcka, Italie a nebo i z CR, kde by mohl byt vice skladem? Nema nekdo takovy dil doma? Dokaze tento dil namontovat kdokoli a nebo je lepsi mit na tento typ dilu nekoho, kdo tomu skutecne rozumi? Bude treba mit BMW diagnostiku? Je videt, ze jsem ohromny novacek? :blink:

Diky moc, za opodvedi i pomoc!

Yan - New Mini One, 2003, 1.6i :banana:

Jo a jeste nevim, zda ma kazdy One automaticky nevypnutelny protiprokluz a kontrolu tlaku v pneumatikach, na rucce sice tohle tlacitko je, ale nezda se mi, ze by v tehle osekane vybave bylo tohle, kdytak uvidim pri prezuti.


Naposledy upravil yan dne 16. čer 2010 13:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 15. čer 2010 10:00 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. črc 2007 16:08
Příspěvky: 23
Bydliště: Stará Huť
Bohužel mohu potvrdit negativní zkušenosti se servisem Invelt. Snad ani v největší nouzi... :angry:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 15. čer 2010 11:04 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 28. úno 2010 20:30
Příspěvky: 402
Bydliště: Hradec Králové
Tak co ma clovek pak ale delat, kdyz chce razitko do servisky :(

_________________
>>Little Bastard - New Mini Cooper S<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 19. srp 2010 16:46 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. srp 2010 16:30
Příspěvky: 12
jirka c píše:
Bohužel mohu potvrdit negativní zkušenosti se servisem Invelt. Snad ani v největší nouzi... :angry:



Ahoj, mrzi me ze si nebyl spokojenej, kazdopadne, mohl bys prosim popsat konkretneji o co presne slo? Zkusim vysvetlit, popr.zjistit kde se stala chybka:-)

diky

Invelt - Jirka
257117222


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 19. srp 2010 17:44 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. říj 2009 01:38
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha
k Inveltu se nema snad ani cenu vyjadrovat..Jen sama neochota a vse problem!!!!!

_________________
F56 S


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 19. srp 2010 22:58 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. srp 2010 16:30
Příspěvky: 12
holous.17 píše:
k Inveltu se nema snad ani cenu vyjadrovat..Jen sama neochota a vse problem!!!!!


tak se rozepis ne? tezko s tim nekdo neco udela kdyz reknes "neochota a vse problem":-) zkuste se rozepsat co vam vadi, muzeme to probrat, zpetna vazba je dulezita... pripominam ze invelt neni autec cca rok. Ani netvrdim ze vsechno probiha 100% ale mohli by sme to od vas vedet aby se s tim dalo neco udelat:-)

to je jako kdyz reknes: ten rohlik je hnusnej... logicka otazka proc? Protoze je takovej nebo makovej... ale vis duvod proc ti nechutna. tak budes vedet proc se nema cenu ani vyjadrovat. zkus se zamyslet a napsat konkretni priklad proc ses dostal k tomuhle nazoru.

diky

Jirka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 20. srp 2010 00:22 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 87
Bydliště: Pardubice
neznám, ale možná by stačilo kdyby i podle zaměstnanců všechno probíhalo 100%, to bych považoval jako základ :wink:

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 20. srp 2010 08:34 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak já si myslím, že pokud budeš vkládat různé odkazy zajímavého Mini Cooper charakteru a ne jen prostou reklamu/inzerci, tak se všichni rádi koukneme.. od toho fórum je..

A je dobře, že konečně někdo z vysokých míst prodejců/servisů sestoupil i k nám do řad prostých uživatelů značky.. možná konečně v posledním marketingovém plánu bylo zohledněno, že značku nedělají jen testy v časopisech, lifestylové kolekce a pár prodaných nových kusů ročně namyšleným zámožným paničkám.. tím se kult netvoří a myslím, že to by BMW mělo chtít především, když se tak vehementně hlásí k odkazu značky.. nedílnou součástí všeobecného povědomí o značce jsou zkušenosti stávajících uživatelů.. a pokud se šíří nespokojenost ať už s kvalitou auta a servisních prací, tak si zřejmě další novější už nekoupí a na servis staršího kusu raději budou jezdit jinam..
Nemám New Mini, takže za sebe nepřispěju ničím konkrétním, ale myslím že v sekci fóra týkající se New Mini je vypsaných spousta konkrétních problémů, které uživatelé řešili s dovozcem nebo autorizovaným servisem (ať už se jmenuje jakkoli) a mnohé s negativním výsledkem.. bez reakce z druhé strany je to ale jen poloviční výpověď.. takže pokud někomu v Praze skutečně záleží na tom aby se zlepšila komunikace mezi prodejcem/servisem a potenciálními zákazníky, měli by jste si dát ten čas a vlákna týkající se New Mini projít jedno po druhém a dotyčným nařčením či výtkám se postavit..

_________________
"Never drive your Mini faster, than your guardian angel can fly!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 20. srp 2010 19:28 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. srp 2010 16:30
Příspěvky: 12
Kuboš píše:
neznám, ale možná by stačilo kdyby i podle zaměstnanců všechno probíhalo 100%, to bych považoval jako základ :wink:


Zaklad kazde napravy / snahy je priznani si, nebo uvedomeni si, ze problem nekde byt muze a premyslet nad tim zda-li je opodstatneny ci nikoliv. Nikdo neni dokonaly, takze s klidem mohu rict, ze nejake chybky se jiste najdou, jak na nasi strane tak na strane zakaznika:-) Proto jsem tady, abych se pripadne problemy, nebo veci, ktere se objevi pokusil vysvetlit ja, popr. odpovedni lide.

Jirka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 20. srp 2010 19:38 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. srp 2010 16:30
Příspěvky: 12
Ondra píše:
Tak já si myslím, že pokud budeš vkládat různé odkazy zajímavého Mini Cooper charakteru a ne jen prostou reklamu/inzerci, tak se všichni rádi koukneme.. od toho fórum je..

A je dobře, že konečně někdo z vysokých míst prodejců/servisů sestoupil i k nám do řad prostých uživatelů značky.. možná konečně v posledním marketingovém plánu bylo zohledněno, že značku nedělají jen testy v časopisech, lifestylové kolekce a pár prodaných nových kusů ročně namyšleným zámožným paničkám.. tím se kult netvoří a myslím, že to by BMW mělo chtít především, když se tak vehementně hlásí k odkazu značky.. nedílnou součástí všeobecného povědomí o značce jsou zkušenosti stávajících uživatelů.. a pokud se šíří nespokojenost ať už s kvalitou auta a servisních prací, tak si zřejmě další novější už nekoupí a na servis staršího kusu raději budou jezdit jinam..
Nemám New Mini, takže za sebe nepřispěju ničím konkrétním, ale myslím že v sekci fóra týkající se New Mini je vypsaných spousta konkrétních problémů, které uživatelé řešili s dovozcem nebo autorizovaným servisem (ať už se jmenuje jakkoli) a mnohé s negativním výsledkem.. bez reakce z druhé strany je to ale jen poloviční výpověď.. takže pokud někomu v Praze skutečně záleží na tom aby se zlepšila komunikace mezi prodejcem/servisem a potenciálními zákazníky, měli by jste si dát ten čas a vlákna týkající se New Mini projít jedno po druhém a dotyčným nařčením či výtkám se postavit..


Ahoj,
urcite nehodlam toto forum zneuzivat pro reklamu:-) Neni terba nikam sestupovat... vsichni jsme jen lide a netajim zajem s mini.cz spolupracovat a pripadne podporovat jeho aktivity. S tim by mohlo byt spojeno i jakesi "Invelt" forum, kde bychom na jednom miste dokazali reagovat na pripominky, dotazy ci zadosti o informace. Defacto obdobny styl jaky jsme zvolili pro "motorkare" na foru bmwgs.cz. Problem je a nektera vlakna mi to potvrdila, ze AuTec mel strasnou povest, naprosta ignorace a nezajem. Tuto situaci se snazime zmenit, ale zkazena povest je to nejhorsi co kohokoliv v obchode muze potkat. Zajimaji nas vase nazory, vase zpetna vazba. Bez ni bychom nedokazali prizpusobit nase sluzby potrebam zakaznikum. Bohuzel zpetna vazba "skoda slov" je nam k nicemu, nebot nevystihuje nic. Neni v nasich silach abychom prochazlei veskera diskuzni fora, takze pokud dojte k jakesi dohode o spolupraci, zalozime jedno forum tykajici se Inveltu kde budeme radi reagovat na problemy a bolesti vas zakazniku, tedy pokud vedeni uzna tuto diskuzi jako prinosnou, nikoliv jako komercni pocin:-)


Jirka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 20. srp 2010 21:08 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeň CITY
JJ,Jirka to bere za správnej konec.Firma má sloužit zákazníkovi a ne opačně.Zjišťovat,co zákazník chce a potřebuje je základ marketingu a správnýho chodu firmy.
Kolikrát se dozvídám,co u danejch zastoupení je špatně z obou stran a myslím,že tahle dikuze může pomoci všem,kdo jejich služby potřebujou. :bigups:
Jako reklamu bych to tu určitě nebral,spíš klidný vyjádření o tom,či onom problému a pomoci vyřešit jej.
Takže lidi,do něj! :twisted: :biggrin:

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Servis v okolí Prahy
PříspěvekNapsal: 26. srp 2010 08:47 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. kvě 2008 11:09
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Doufám, že si všichni užíváte krásný léto!

Shodou okolností jsem se minulý týden dostal do kontaktu právě s Inveltem v Jeremiášově ulici a tak můžu poskytnou konkrétní postřehy. Objednal jsem si pravý lem předního blatníku a po konzultaci s prodejcem i klipsny na připevnění, jelikož s dílem nejsou prý dodávány. Po rozbalení dílu jsem ale zjistil, že jsou všechny potřebné klipsny na svém místě a já tak koupil dalších šest cvočků zbytečně. Nešlo o nic zásadního, jelikož cena jednoho cvočku byla v průměru 12 korun, ale když se kouknu na celkovou hodnotu objednávky, tak se mi ten lem prodražil o čtvrtinu.
Ještě jsem chtěl dodat, že Jirkovi z Inveltu držim palce a jsem rád, že jsi se k nám přidal! Minimálně na vývoji prodeje dílů z vrakoviště v Mratíně je vidět, že držet kontakt s klientem prostřednictvím tohoto fóra se vyplatí.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz