Logo
Právě je 28. bře 2024 10:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 13. črc 2015 22:47 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. pro 2008 20:09
Příspěvky: 462
Bydliště: Hradec Králové
miras píše:
A tak tohle jsem vůbec netušil a baterku jsem si před několika měsíci měnil sám. Je to tedy nutnost i pro R56 z první serie (motor N14), rok 2007, bez STOP/START?
A lze to udělat pouze přes diagnostiku?
Pokud by byly obě odpovědi ANO, tak :( to hlavně kvůli další věci, kdy je auto závislé na 3. straně...

Je to nutné. Na dalším srazu ti registraci udělám ;)

_________________
MINI Cooper S R53 2003|Mini City 1991
BMW(E+F) + MINI(R50|R52|R53|R55|R56|R57|R58|R59|R60|R61|F56) - Coding & Programming
[R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci
Výroba klíče pro 1. generaci. Zvýšení výkonu MINI One. JCW/GP software pro R53|R55|R56.
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. črc 2015 23:22 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. říj 2014 19:07
Příspěvky: 58
Bydliště: Kolín
Samozřejmě se chyba stát muže komukoliv, nikdo není neomylný, jde o to jak se k tomu pak viník postaví.
Nicméně je třeba říci, že se tu stále bavíme stále o BMW a tady vždy člověk čeká něco navíc, že všechno bude na 1000% nejedná se o nějaký Hyundai nebo Fiat...
Nádherný nový servis, bílé košile, vyleštěná auta... vše vypadá totálně skvěle, je špatné když toto pak celé zkazí servis, ale jak jsem napsal na začátku chybovat je lidské, stane se to mě vám i komukoliv jinému.
A věřte, že jednání co si dovolují v druhém salonu v Praze v Renocaru má daleko i do hodně divokých snů.
Aneb si jak šéf prodeje vytírá se zákazníky zadek... to je teprve šok!

_________________
Orange MINICOOPER S model 2015


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. dub 2016 15:24 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 07. lis 2013 19:53
Příspěvky: 24
Bydliště: Vysoké nad Jizerou / Praha
Minicooper22 píše:
Samozřejmě se chyba stát muže komukoliv, nikdo není neomylný, jde o to jak se k tomu pak viník postaví.
Nicméně je třeba říci, že se tu stále bavíme stále o BMW a tady vždy člověk čeká něco navíc, že všechno bude na 1000% nejedná se o nějaký Hyundai nebo Fiat...
Nádherný nový servis, bílé košile, vyleštěná auta... vše vypadá totálně skvěle, je špatné když toto pak celé zkazí servis, ale jak jsem napsal na začátku chybovat je lidské, stane se to mě vám i komukoliv jinému.
A věřte, že jednání co si dovolují v druhém salonu v Praze v Renocaru má daleko i do hodně divokých snů.
Aneb si jak šéf prodeje vytírá se zákazníky zadek... to je teprve šok!



Chceš tím říct, že v Renocaru je taky nic moc přístup k zákazníkovi?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz