Logo
Právě je 28. bře 2024 15:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hledáme "aktivně" nové členy :-)
PříspěvekNapsal: 07. bře 2012 18:12 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
Chtel bych trochu ozivit tema "nabor novych clenu fora" Jak to tak pozoruji posledni mesice, tak se forum stalo chatem pro par jedincu a tak trochu to tu skomira. Je treba nalit par oktanu do zil a shanet nove duse :bigups:

Zkuste se trochu zapojit a zaagitovat - v příloze je vizitka těchto stránek. Já u sebe vetsinou nosim nakolik kusu a jakmile vidim nejake MINI, tak hned davam za sterac. Snad tim nikoho neurazim a mozna nekomu i pomuzeme..

Tak šup šup a rozdávejte o 106!!!


Přílohy:
Poznámka: Vizitka
vizitka.jpg
vizitka.jpg [ 138.77 KiB | Zobrazeno 15462 krát ]

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07. bře 2012 19:51 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2011 15:18
Příspěvky: 1156
Bydliště: Ústí nad Labem
Není problém. Vytisknu a pokusím se distribuovat.

Ale jinak myslím, že za poslední dobu je tu hromada nových aut-členů. Že přispívá hodně Nick, Pumik, Speedygon ap. je asi tím, že se Minikum dost věnujou a umí rychle poradit a odpovídat na všechny ty všetečný dotazy nováčků. :wink:

_________________
EX - Mini One R56, OKCZ Cooper 90kW, 122 koní upgrade 2015, červená - mazlík.
KTM Duke 390
EX - K Vulcan S, 45 kW - Willi
EX - K Z750R Spark black, 77,7 kW - princezna


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 21. bře 2012 18:32 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2011 15:18
Příspěvky: 1156
Bydliště: Ústí nad Labem
Tak hlásím prvního "snad" uloveného. Dnes Jsem v UL potkal 1 gen S seda s karbonovou kapotou, bilou strechou a zrcatky. Jel tím tatínek, který ho koupil pro syna. Já OFCE sem sebou nemel letacek ( ted uz je v aute mam), tak jsem mu popsal www. Snad se tedy ukaze, pokud uz tady neni. :blush:

_________________
EX - Mini One R56, OKCZ Cooper 90kW, 122 koní upgrade 2015, červená - mazlík.
KTM Duke 390
EX - K Vulcan S, 45 kW - Willi
EX - K Z750R Spark black, 77,7 kW - princezna


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 20. dub 2012 11:05 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2011 21:23
Příspěvky: 741
Bydliště: Bratislava
Ja som na fejsbuku vytvoril fanpage. Mam este malo clenov ale domovsku stranku fanpejdzi som dal prave tuto. Takze ked tak mi pomozte spropagovat FBpage a ludia sa uz k strankam jednoducho dostanu :)

https://www.facebook.com/MiniCooperSlovakia

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2012 23:03 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2011 15:18
Příspěvky: 1156
Bydliště: Ústí nad Labem
Mnoo ja myslim, ze nejde o nejaky copyright. Jde o zakladni respekt. :idea:

Ta domena je registrovana, zaplacena. Myslim, ze propagovat ji je super, ale jak sem psal. Bylo by asi dobry se s majitelem nejdriv domluvit. Treba se mu nejaky zpusob nemusi libit a na druhou stranu bude rad, kdyz mu nekdo pomuze tak jak si on predstavuje, ze by to melo byt. :wink:

Patrik je aktivni a to je super, ale od aktivity ke zbrklosti je jen kousek. A pokud dela grafika uz nekolik let a vi o AP dost, tak tomuhle nerozumim. :?: Ale kdyz se s Zigim domluvej, tak z toho treba bude paradni grafika pro nas vsechny. :bigups:

_________________
EX - Mini One R56, OKCZ Cooper 90kW, 122 koní upgrade 2015, červená - mazlík.
KTM Duke 390
EX - K Vulcan S, 45 kW - Willi
EX - K Z750R Spark black, 77,7 kW - princezna


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2012 23:05 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 676
Bydliště: Plzeň/Praha
o propagaci nejde, ale myslim si, ze je slusnost se zeptat vlastnika domeny jestli by mu to nevadilo, nemyslite?

speedygon79:
ad 1a) je to prvni verze neceho jako vizitka, ktera vznikla pred 8lety, kdyz se forum rozjizdelo.... od te doby nebyl cas to nejak zmenit...
ad 1b) myslim si, ze chranene to uz je jenom tim, ze jsme vlastniky domeny jako takove... nebo si myslis opak?

ad 2) rozumne brzo = v radech tydnu, po skonceni srazu... zatim bude jen mala samolepka na okno (mikiny uz jednou probehly, mozna jeste nejake i zbyly)... design bude jasne dan a o kombinacich se zatim neuvazuje, uvidi realita...

ad 3) co si predstavujes pod pojmem strategie? Jsme radi, ze vse funguje jak ma, ze si lidi pomahaji a radi...

Mike

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2012 23:09 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2011 21:23
Příspěvky: 741
Bydliště: Bratislava
No zatial sa mi nic podobneho za tych 8 rokov co robim grafika nestalo :). Priznavam jednal som trosku zbrklo. Nadsenie z komunity MINI ma tak nadchlo ze som si to neuvedomil. Za ucelom vymysliet nalepky nebol zarobok ale skor propagacia klubu predsa len za tu dobu co som tu pribudlo dost MINIcok hlavne z BA a okolia BA (3?) preto som si myslel ze teda to nebude az taky problem. Preto vas aj ostatnych ziadam teda aby ste to dalej nerozoberali, ak ma admin zaujem mozeme sa nejako dohodnut . . .

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 07:58 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 25. čer 2012 09:03
Příspěvky: 54
Bydliště: Trnava SK
Ja sa tiež nechcem nikoho zastávať a viem že Paťo mohol svoju prvú zmienku o nálepkách formulovať ako otázku či by mohol niečo také vytvoriť a nie postaviť ľudí pred takmer hotovú vec na stranu druhú ako majiteľ fóra na ktorého prezentáciu nejakou podobnou formou som OSEM rokov nemal čas by som asi dal miernejšiu reakciu a skôr sa skúsil dohodnúť z človekom čo chce moje vlastníctvo zveľadiť a zvýšiť návštevnosť môjho fóra/klubu...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 08:09 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 676
Bydliště: Plzeň/Praha
Johnny66: pokud nevis jak to vsechno probihalo/zacinalo, tak se prosim zdrz takovych "pripominek"....

ono je hezky prijit k necemu co funguje, ale zacatky tak ruzovy nebyly.... lidi co zazili zacatky by mohli vypravet...

proste "problem" byl v tom, ze stacilo se proste zeptat... myslim si, ze je to slusnost

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 08:19 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. led 2012 23:15
Příspěvky: 238
Bydliště: Zvolen
ja suhlasim s johnym,u nas v okoli chodi asi 10 mini a neviem sa s nimi spojit lebo nikto z nich taketo forum nepozna.takze ked si zam spravit vlastnu nalepku s par ludmi tak ma z tadeto vyhodite alebo co? :twisted:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 08:30 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 1869
Bydliště: Nord Czech
zbytecny Flame k nicemu a o nicem.... :alien:
Chce to jen cist a komunikovat jak uz bylo napsano od Adminu... :!:

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 08:35 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 676
Bydliště: Plzeň/Praha
asi jako pampe....

jinak luky.melo kolem me jezdi Miniku 20 do tuctu a myslis, ze vsichni jsou nestastni z toho, ze nevi, ze existuje nejaky forum? Troufnu si rici, ze 90% majitelu NewMini maj auto jako stylovku / designovku na nakupy a na jezdeni z bodu A do bodu B... a urcite nemaji zajem si nekde dopisovat .... maj to jako spotrebni auto, ktere po 3 letech prodaji a koupi si neco jineho opet styloveho.... troufnu si tvrdit, ze ten kdo se chce o Mini dozvedet, tak si to dohleda....

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 09:01 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. bře 2011 23:57
Příspěvky: 1653
Bydliště: North Bohemia, origin MI, SVK
MiniMike píše:
o propagaci nejde, ale myslim si, ze je slusnost se zeptat vlastnika domeny jestli by mu to nevadilo, nemyslite?

speedygon79:
ad 1a) je to prvni verze neceho jako vizitka, ktera vznikla pred 8lety, kdyz se forum rozjizdelo.... od te doby nebyl cas to nejak zmenit...
v pho, možme to ale rozdávať, máme povolenie vlastníka loga? neviem či ste videli ake pokuty rozdávali v Londyne, myslím že to lietalo do 600Euro za logo olympiády, prichytené za vlasy, ale predsa ma to zaujíma...


ad 1b) myslim si, ze chranene to uz je jenom tim, ze jsme vlastniky domeny jako takove... nebo si myslis opak?
neviem, preto som to dal ako option...potom je to vždy o tom ako sa pán sudca vyspí a čo je de facto vs. de jura...napr. v US keď Ti niekto doménu "okopčí" a nemáš TM tak máš problém ušlí zisk dostať s5...to je skor na zamyslenie, TM nestojí majland a Vám by dal aj de jure vačšie práva na doménu

ad 2) rozumne brzo = v radech tydnu, po skonceni srazu... zatim bude jen mala samolepka na okno (mikiny uz jednou probehly, mozna jeste nejake i zbyly)... design bude jasne dan a o kombinacich se zatim neuvazuje, uvidi realita...
dik za info

ad 3) co si predstavujes pod pojmem strategie? Jsme radi, ze vse funguje jak ma, ze si lidi pomahaji a radi...

asi to je hlavne o komunikácii čo sa plánuje = o Vás k nám...prípadne potrápiť nás čo by sme radi a ako Vám v tom možme pomoct, je mi jasné,že new mini nepomožete, keď to auto doma reálne nemáte...

ešte raz, nie je myslené ako kritika alebo dávanie rozumov, myslím že ste za tie roky odviedli super prácu a o tom nemá zmysel pochybovať...skor je to snaha o zjednotenie aktivít, ak to pojde, bolo tu pár nápadov v poslednej dobe, a možno ešte nejaké driemu v každom z nás, určite to nie je na fórum ale na nejaký f2f na zraze tomu vyčlenit pár minút, čo by si komunita priala/želala na fóre minicooperklub.cz...

co napadá mňa napr.
- zjednotiť zrazy a všetko čo sa týka oboch, pre new aj old ak to ide, priklad. dojde mi čudné registrovať sa na oldikoch ešte raz a kontrolovať dve domény, či sa niečo neobjavilo na register pre mýto... :wink: dik pampymu, že mi v tom helfol...
- mať stály fan artikel typu nálepky, mikiny ako píšeš, že možno ešte nejaké sú...aby to šlo ľahko nájsť a objednať...určite to vy nájdete ale neviem ako nový užívateľ čo je na fóre 10ty X
- možno odporúčania na knihy ako je Bentley publ. pre New Mini kde sa da nájsť dosť veľa DYI vecí...
- dať nejakú formu DYI návodom a motivovať členov aby ich tvorili viac...aby napr. chudák Worry nemusel co 3mesiace vysvetlovať ako dopnúť ručku a pod...prip. viď moje čidlo pre meranie venk. teploty z tohto týždňa, kym som tam nedal venkovní tak som to nenašiel, zato som mal hneď SZ, nech pomozem dalšiemu ked to poriesim...

...a veľa vecí bude asi beh na dlhú trať ale štafeta je vždy lepšia ako to bežať každý sám...



Mike


odpovede v italiku v texte

_________________
03 MC R50 where it all started...MINI obsession
07 MCS R56 speed...salt...pepper...chilli
11 CM SD R60 distance well done


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 09:32 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. led 2012 23:15
Příspěvky: 238
Bydliště: Zvolen
to je jasne tu tych mini je ovela viac ale tych 10 zhruba ratam takych mladych chalanov co si to kupili na blaznenie.ked som siel na slovensky zraz na latky tak som v hrinovej stretol mini z DT a pred tyzdnom som sa s nim zoznamil a on bol z toho uplne vyhukany ze skoro vedla neho bol zraz a on o nicom nevedel.a tiez vravel ze s nikym co ma mini v okoli sa doteraz nevedel nijako spojit.a takych ludi je urcite dost tak by to chcelo nejaku tu propagaciu nemyslite???


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 10:55 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2011 15:18
Příspěvky: 1156
Bydliště: Ústí nad Labem
JJ to urcite. Ale pokud nekoho nenapadne napsat www.google.com a pak Mini forum, nebo Mini klub, tak je to dobry jelito. :alien:

_________________
EX - Mini One R56, OKCZ Cooper 90kW, 122 koní upgrade 2015, červená - mazlík.
KTM Duke 390
EX - K Vulcan S, 45 kW - Willi
EX - K Z750R Spark black, 77,7 kW - princezna


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 11:22 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 28. úno 2010 20:30
Příspěvky: 402
Bydliště: Hradec Králové
No to je panecku diskuze... :roll:

asi by se tu nekteri meli smirit s tim, ze to tu jejich neni, nebylo a nebude..

By me zajimalo kolik lidi, co zitra a v sobotu neprijedou na sraz (kde se vybira) da nejaky dobrovolny prispevek na jeho provoz.....

_________________
>>Little Bastard - New Mini Cooper S<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 13:44 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 289
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
No tak kluci :)

Teď bohužel opravdu není doba na tohle rozebírání, jen jsem zvědavý kdo všechno z Vás bude zítra na srazu Fora, kde můžeme klidně hodiny debatovat se Speedym o všech managerských pojmech které chce probrat.

K Patrikovi, jste to 8 z 10ti špatně pochopili,to nemá absolutně nic společného s nechutí prezentovat, budeme jen maximálně rádi, když budete naši adresu šířit dál,a na forum se dostane víc lidí, kteří nemají Mini jako kabelku od taťky,ale jako zájem a vášeň. Byl to výpad proti tomu, jak si Patrik sám dělá nový loga naší adresy a podobně,bez naprosto sebemenšího zeptání se, nebo alespoň snahy jakýhokoli dotazu. Vizity jsou stará věc,ale podle mě pořád funkční, a kdo si je vytiskne,a dá je ostatním Miníkům za stěrač,je to určitě lepší než čekat, že si ostatní miníkáři přečtou samolepku na vašem autě když profrčíte okolo....to uznejte.

Nálepky budou, se znakem a doménou našeho fora. Mikiny stále jsou, a jsou i vedené v dílech ke koupi.....jiný merchandise neplánujeme, protože Speedy to vidí jako výdělečnou firmu o 6ti divizích, ale realita je opravdu někde jinde.

Jinak "každodenní" dříči tohoto fora (myslím New, kde se naráží na to že my sami NM nemáme, jsou Pampe a Worry, a mají do běhu samozřejmě velké slovo,a konzultujeme s nimi), můžete i Vy.

Já a MiniMike jsme "autoři", vlastníci a provozovatelé, kteří si prostě rozhodnou o čem je třeba, a už nám zbývají jen dva ročníky,než uspořádáme 10té jubilejní velké setkání všech členů fora, a těším se, že všechny ty nicky uvidím i v reálu, protože sraz za srazem se mi to nedaří :) A všichni tu hrdinují jen za klávesnicí.

Na srazu můžeme probrat víc, stavte se u mě kluci,a dáme řeč. Zítra ráno vyrážíme. Já funguju nejlíp hlavně při té f2f komunikaci. Kdo má nějaké nápady, dobré plány co dál, co by chtěl. nahoďte nové téma,i když už i to je tady, a můžeme debatit a měnit dál. Jen se občas bez růžových brýli mrkněte i vy okolo jak to na foru funguje, a co za "kraviny" přibývá, a co hodnotného pro někoho kdo jako nový příjde na forum,a bude hledat něco smyslupného,co potřebuje vědět o autě,a co tu najde:( :( Odkaz budoucím generácím zatím opravdu jen velmi málo členů :( Zbylá Apple podpora nikomu na nic časem nebude.....a neberte mě moc kriticky:D Máte tu dost prostoru na seberealizaci..jen to zatím není moc vidět a většinou to skončí jen pouhou debatou O, ale ne konáním TOHO.

no nic, muším na sraz :P Zítra vás všechny rádi uvidíme, a čekám vás na pokec s nápady:) Žigi.....

_________________
Mini Cooper SPi 96
Austin Mini mk2 69
Mini Cooper S 02


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 16:58 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. bře 2011 23:57
Příspěvky: 1653
Bydliště: North Bohemia, origin MI, SVK
tak si to tento víkend užite...
tento rok som bol na 3 zrazoch celkove to bolo niečo cez 4tkm co sa na najazdil a na tento mi žiaľ neostal čas a síla...nepočitam "snobárnu v praze"...

ad príspevok na klub pošlite číslo konta kludne do SZ rád s radosťou prispejem...

ad fan artikel
ak je toto info z pros.09 spravne
http://classic.minicooperklub.cz/viewto ... 5&start=20
prosim o ciernu polokošilu L a konto kam a kolko mam poslat...neviem ci ceny stale platia...

ak možem poprosit dajte to Pampymu na zraze, prachy pošlem kludne ešte dnes, a snad sa s nim v blizkej dobe zrazim niekde v LBC aby som mohol reprezentovat toto forum...dik vopred Pampy.

_________________
03 MC R50 where it all started...MINI obsession
07 MCS R56 speed...salt...pepper...chilli
11 CM SD R60 distance well done


Naposledy upravil speedygon79 dne 02. srp 2012 18:35, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 17:54 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2011 15:18
Příspěvky: 1156
Bydliště: Ústí nad Labem
Na to je tady vlakmo. viewtopic.php?f=10&t=1394

A já se musím chytit za rypák, jelikož sem loni psal, že až ni Miník vyroběj, tak taky pošku nějakou kačku a ted nevím, jestli sem poslal nebo ne. Ted kazdopadně smetana letí. :bigups:

_________________
EX - Mini One R56, OKCZ Cooper 90kW, 122 koní upgrade 2015, červená - mazlík.
KTM Duke 390
EX - K Vulcan S, 45 kW - Willi
EX - K Z750R Spark black, 77,7 kW - princezna


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2012 18:23 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. bře 2011 23:57
Příspěvky: 1653
Bydliště: North Bohemia, origin MI, SVK
tak chlapci, za každý príspevok korunu a niečo na pivo pre adminov prevádzam práve teraz... :biggrin:
kedže im to nemožem zajtra dopriať osobne...

dobrá práca chlapci ešte raz.... :bigups:

_________________
03 MC R50 where it all started...MINI obsession
07 MCS R56 speed...salt...pepper...chilli
11 CM SD R60 distance well done


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz