Logo
Právě je 28. bře 2024 18:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Chytré auto od T-Mobile
PříspěvekNapsal: 26. čer 2018 14:02 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 26. říj 2017 21:28
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno
Zdravím, pánové a dámy,
má někdo z vás službu Chytré auto od T-mobilu? Co si o ní myslíte? Zajímalo by mě, jestli a jak to funguje konkrétně na MINI. Ohlasy jsou opravdu různé a jeví se, že na každém autě to funguje úplně jinak. Teď na to je navíc nějaká akce, kde modul do OBD je za 1Kč, tak jsem začal uvažovat nad pořízením, ale nechci jim dělat beta testera za své peníze. :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Chytré auto od T-Mobile
PříspěvekNapsal: 27. čer 2018 08:55 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. úno 2017 23:48
Příspěvky: 37
Bydliště: Odolena Voda
Zdravim, záleží co od toho očekáváš. Hlásí to, když se auto rozjede, když se nakloní jako na odtah, když se s ním otřese. Když je v pohybu, tak vidíš na mapě jak jede. Vidíš i historii jízd, kde si můžeš označit jestli to je soukromá jízda, nebo služební. Jestli od toho očekáváš diagnostiku, tak to nehlásí úplně vše. Teď to ještě rozšířili o asistenci. To jsem ještě nevyzkoušel, ale mělo by to být po Evropě odtah, ubytování atd.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Chytré auto od T-Mobile
PříspěvekNapsal: 27. čer 2018 09:28 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. čer 2018 04:19
Příspěvky: 4
Bydliště: Děčín
Prave jsem na to taky koukal,diky te sleve na zarizeni a asistenci v evrope je to zajimave.Ma to v sobe gps modul nebo se poloha zjistuje jen pres gsm?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Chytré auto od T-Mobile
PříspěvekNapsal: 27. čer 2018 10:34 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. úno 2017 23:48
Příspěvky: 37
Bydliště: Odolena Voda
Píšou, že kvalita záleží na signálu GPS. Takže GPS :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Chytré auto od T-Mobile
PříspěvekNapsal: 29. čer 2018 09:20 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 26. říj 2017 21:28
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno
Raptor píše:
Zdravim, záleží co od toho očekáváš.

Vlastně nejvíc od toho čekám asi to info o tom, že mi do něj někdo drcnul. Parkuju v centru Brna a řeším promáčknutý plech minimálně aspoň jednou za rok. A ten zbytek funkcí se mi líbí taky, protože mám prostě rád "chytré" věci :)

Šlo mi taky o to, jestli to má někdo v Miníkovi. Protože když si člověk prochází různá fóra, tak zjistí vše možné. Někomu to funguje dokonale a někomu to háže motor do nouzáku. A já nechci jezdit v nouzáku. :D Ikdyž... to by měla být asi spíš softwarová chyba auta než té jednotky.

Každopádně jsem to nakonec pořídil, dnes to má přijít, tak uvidím. Na T-mobile mi řekli, že když by to dělalo neplechu, tak to půjde vrátit. Mně nezbývá než doufat, že si to prodejce jen tak nevymyslel. :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Chytré auto od T-Mobile
PříspěvekNapsal: 29. čer 2018 19:06 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. úno 2017 23:48
Příspěvky: 37
Bydliště: Odolena Voda
Když Ti do toho někdo drcne, tak Ti přijde, že s autem jsou otřesy a možná se ti do něj někdo vloupává, ale kdo Ti do něj drcne, Ti neřekne :D A přichází to trošku opožděně. Když to auto zabouchnu, tak to přijde třeba za minutu a to už bude viník pryč.
Jinak co se týče T-mobile, tak když nefungujou jak chceš, tak spoustu věcí se dá vyřvat :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Chytré auto od T-Mobile
PříspěvekNapsal: 30. čer 2018 06:52 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 26. říj 2017 21:28
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno
to Raptor: Jojo, to je pravda, že zastihnout pachatele skutku při činu bude asi problém. Budu muset být, fotbalovou terminologií, na špičkách. :D

Tak jsem krabičku pořídil a zatím spíše rozpaky. Zapojení se povedlo cca na 5. pokus. Ony zmiňované otřesy, podle mě, vůbec nefungují. Zkouším lomcovat autem a žádná notifikace. Nebo snad ta krabička rozlišuje, jestli u ní stojím s telefonem, tak proto nic nepošle, tzn. že pozná, že já jsem ten darebák, co se opírá o auto? Mám variantu s wi-fi, tak je možné, že když je telefon na wi-fi z auta, tak nic nehlásí. No zatím si připadám jak ten zmiňovaný betatester za prachy. :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Chytré auto od T-Mobile
PříspěvekNapsal: 02. črc 2018 08:31 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. úno 2017 23:48
Příspěvky: 37
Bydliště: Odolena Voda
Mě se to spojilo hned. A když jsem u toho a bouchnu dveřma, tak mi za chvíli přijde sms. Nevim jestli to teda je tím, že to mám bez wifi. Když se někde potkáme, tak tam můžem vyzkoušet tu mou a kdyžtak jim to pak můžeš hodit na hlavu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz