Prepnout do plneho zobrazeni
o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

MINI Countryman F60

12. črc 2016 15:40

Jste také zvědaví na vzhled nového Countrymana? Odhalení se pomalu blíží a já čas od času projdu internet, zda někde neunikl nějaký záběr, zatím však kromě maskovaných mul téměř nic.

Téměř...
Přílohy
F60 1.jpg

Re: MINI Countryman F60

12. črc 2016 15:45

S novou generací totiž přijde návrat MINI E. S touto informací obletěly svět také tyto dva snímky. Na jednom je logo na zcela nové zádi, více připomínající klasické třídvířko, hlavně díky SPZ na víku kufru. A na druhém je pak znázorněné uložení baterií, přičemž se nám naskytl pohled na siluetu celého vozu.
Přílohy
F60 hybrid 1.jpg
F60 hybrid 2.jpg

Re: MINI Countryman F60

14. črc 2016 23:48

JohnCooper píše:Jste také zvědaví na vzhled nového Countrymana?

U mne bohužel negativní :( S ohledem na počet odpovědí v tomto vláknu v tom zřejmě nejsem sám...
I přesto, že ta auta stále vypadají velmi originálně, když si stoupnou vedle něčeho jako třeba Fábie a jsou o kus větší, nemohu se prostě ubránit dojmu, že by tu naší značku měli přejmenovat. Na to se opravdu nehodí dávat nápis Mini... :|
...ale o tom už tu bylo spousta diskuzí...

Re: MINI Countryman F60

15. črc 2016 05:19

Tak je pravda, že se dost značek snaží o originalitu, bohužel na to ale jdou špatně a skoro to až vypadá, že se spíš řídí nám známým sloganem, Be MINI! Počínaje Suzuki, Daihatsu, Škodou a Fiatem konče. Pak stačí jen přidat kopie z Číny apod.
No a MINI hledá zákazníky, kde to jde. Mně osobně přijde nevzhledný a vcelku zbytečný pětidveřový hatchback. Ten vypadá jakžtakž snad jedině ve Worksu, ale jinak nedává moc smysl.
Naposledy upravil JohnCooper dne 15. črc 2016 06:27, celkově upraveno 1

Re: MINI Countryman F60

15. črc 2016 06:25

No a k té velikosti, která mi v odpovědi tak nějak vypadla. Ano, Countryman není nejmenší, a Clubman už vůbec ne. Přesto šedesátá léta jsou dávno pryč a mám obavy, že, pokud by se MINI drželo původního plánu stavět malá auta, zřejmě by se dnes již neuživilo. Jako doplňující model řady BMW ano, ale pak by teprve ztratilo na originalitě.
Já se spíš bojím sedanu, o němž se víc a víc mluví. Historický odkaz sice oproti Countrymanu má, ale stejně... Když vidím indické a čínské hatchbacky s nevzhledně přišpendleným kufrem, mám zkrátka strach, jak to dopadne.

Re: MINI Countryman F60

04. srp 2016 09:58

Nový Maxi Countryman testující na Severní Smyčce.. takové to "tajné" video ve stylu.. jsou všichni kameramani na svých místech? můžeme jet?
http://www.motoringfile.com/2016/08/03/ ... rburgring/

Re: MINI Countryman F60

04. srp 2016 10:06

+ podla toho videa to vyzera ze tam testuju aj Clubman JCW (All4 ?) - moja jasna volba pri upgrade F56

Re: MINI Countryman F60

25. srp 2016 12:43

maro píše:+ podla toho videa to vyzera ze tam testuju aj Clubman JCW (All4 ?) - moja jasna volba pri upgrade F56


Update: Ohladne Clubman ALL4 JCW, dnes som dalsie stretnutie u Mini dealera, na kolko som mal/mam velky zaujem.
Takze bolo potrvrdene ALL4 JCW bude; ako som spominal v jednom mojom predchadzajucom prispevku pred-objednavky s cenou budu zname v polovici septembra a Clubman F54 JCW bude Len ALL4 a Len s automatom. Silnejsi motor ako sa ocakavalo 300bhp NEBUDE ! :? S tymto motorom pre Clubman sa ocakava len v 2018. Velke sklamanie.

Re: MINI Countryman F60

26. říj 2016 14:36

predstaveni nove generace Countrymanu....vnejsek designove zklamani nejak mi pripada ze to ztraci napad a zacina to vypadat jako ostatni hranate krabice na vysokych kolech v CROSSOVER segmentu
..na odskocenou linii oken uz jsem alergicky z roomstera a ted ji jeste zvyraznili spolu s rostouci zadnici :evil:
country.jpg


vnitrek spica je videt ze to jde kdyz se chce...mozna ze jeste o chlup lepsi originalnejsi nez v F56

pekna galerie i popis na DENIK.CZ

Re: MINI Countryman F60

26. říj 2016 21:07

Odpoledne jsem viděl video, které mě uchvátilo. Nyní u fotografií mám smíšené pocity. Z jednoho úhlu se mi líbí, z druhého ne. Nicméně k F56 jsem taky zpočátku cítil skoro až odpor a teď na ní můžu oči nechat.
Zkrátka jak se naskytne možnost, chci ho vidět živě! Teprve pak si udělám názor :wink:

Re: MINI Countryman F60

26. říj 2016 21:11

Kdo neviděl, tady je reklama s dost dobrým songem!:

https://www.youtube.com/watch?v=eJHBokDPWqU

A zde podrobnější video:

https://www.youtube.com/watch?v=vhVq9-pLyYk

Re: MINI Countryman F60

27. říj 2016 18:01

ako to bolo? "jdu blejt, velebnosti?"

Ale verim, ze sa to bude predavat ako teple rozky po 3 dnoch sviatkov.

Re: MINI Countryman F60

28. říj 2016 12:13

JohnCooper píše:Odpoledne jsem viděl video, které mě uchvátilo. Nyní u fotografií mám smíšené pocity. Z jednoho úhlu se mi líbí, z druhého ne. Nicméně k F56 jsem taky zpočátku cítil skoro až odpor a teď na ní můžu oči nechat.
Zkrátka jak se naskytne možnost, chci ho vidět živě! Teprve pak si udělám názor :wink:

Tady by byla k vidění jedna F60... :D
https://www.stream.cz/gebrianvs/1001388 ... nejnovejsi

Re: MINI Countryman F60

28. říj 2016 12:32

Není to vůbec špatné. Kolem světel ten vnitřní rámeček z LED, zajímavé. Rámečky kolem mlhovek by nemusely být chromové, jinak ok.

Re: MINI Countryman F60

28. říj 2016 18:40

Nazivo u dealerov uz buduci tyzden, na predpremierach...
Odeslat odpověď