Prepnout do plneho zobrazeni
o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

Re: Kdo jezdí i v zimě???

18. říj 2013 19:46

Peppino píše:
CLUBMAN píše:
OKCZ píše:Já to mám jako daily car takže taky celoročně. Zrovna jsem auto přezul. Jsem zvědav jaky to bude na těch 17". Bohužel kvůli novým brzdám už menší nedám :D


Co to je za kola? Vypadají perfektně, nějaké takové bych si přestavoval na nového Clubmana :). Pořád přemýšlím jestli jít do zimních 17" nebo raději nechat 15" ze svého současného (každopádně musím koupit ještě jednu zimní sadu, ale nevím kterou velikost).



Pokud mas Clubmana JCW tak tam tezko 15" kola das...


Novej Clubman bude zase nafťák, i když srdce moc chtělo Workse tak hlava to nedovolila :biggrin: .

Re: Kdo jezdí i v zimě???

18. říj 2013 22:00

Nick píše:Otázka je špatně položená, měla by být "Kdo nejezdí v zimě?". New mini není sběratelský kousek (jako už dneska jsou klasici), takže nejezdit nemá moc smysl. Užívat si tu srandu jen půl roku? :roll:

Otázka opravena :mrgreen:

Re: Kdo nejezdí v zimě???

18. říj 2013 22:19

To jsem tomu dal, teď budu vypadat jako nějakej sběratel :blush: . Já spíš čekal nějaký ohlasy, jak se na tomto autě zimní provoz podepíše, případně rady a tipy na co si dát pozor, co je v zimě miníkova slabina atd... A jelikož mám zimu za volantem rád, koukám že dle vašich ohlasů a zkušeností to bude s Mini teprve ta správná zábava. Už teď se těším :banana: . Takže nějaký tip na dobrý zimáky pro Mini???

Re: Kdo nejezdí v zimě???

19. říj 2013 08:23

Tak třeba já s MINI v zimě nejezdim a jezdit nebudu. Prěd rokem jsem jel pouze na sraz do Pece.
Mám i kompletni zimní kola, ale ty dávam na auto, jen abych mohl dokonale vypucovat ty letní.

Re: Kdo nejezdí v zimě???

19. říj 2013 13:11

Skalda píše:Já spíš čekal nějaký ohlasy, jak se na tomto autě zimní provoz podepíše, případně rady a tipy na co si dát pozor, co je v zimě miníkova slabina atd...

Stejně jako na jiných autech, není důvod, aby tomu bylo jinak.

Takže na zimu doporučuji navoskovat kvalitním syntetickým voskem, který vydrží celou zimu (např. Collinite 476s) a po projížďkách v prosolené břečce ho vzít wapkou.

Re: Kdo nejezdí v zimě???

22. zář 2017 20:55

Za pár dnů si jedu pro svého prvního Mini a jelikož bydlím v Severních Čechách a dojíždím do práce až na Jizerku, což je s Kvildou nejchladnější místo v ČR a příjezdová 5km cesta se zde nesolí tak mám trochu obavy jak to bude Mini zvládat. Jak říkám je to 5km do kopce bez soli...

Re: Kdo nejezdí v zimě???

22. zář 2017 21:23

wentworthik píše:Za pár dnů si jedu pro svého prvního Mini a jelikož bydlím v Severních Čechách a dojíždím do práce až na Jizerku, což je s Kvildou nejchladnější místo v ČR a příjezdová 5km cesta se zde nesolí tak mám trochu obavy jak to bude Mini zvládat. Jak říkám je to 5km do kopce bez soli...


Ja jazdím v podobných podmienkach na zimných R17 205/45 pneu a je to všetko v pohode, nevidím dôvod prečo by to auto nezvládlo. Niekedy sa bez reťazí nezaobídem, ale s tým treba počítať.
Odeslat odpověď