Logo
Právě je 28. bře 2024 11:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kdo jezdí i v zimě???
PříspěvekNapsal: 18. říj 2013 19:46 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. pro 2010 23:01
Příspěvky: 95
Bydliště: Prostějov - Mariánské Lázně
Peppino píše:
CLUBMAN píše:
OKCZ píše:
Já to mám jako daily car takže taky celoročně. Zrovna jsem auto přezul. Jsem zvědav jaky to bude na těch 17". Bohužel kvůli novým brzdám už menší nedám :D


Co to je za kola? Vypadají perfektně, nějaké takové bych si přestavoval na nového Clubmana :). Pořád přemýšlím jestli jít do zimních 17" nebo raději nechat 15" ze svého současného (každopádně musím koupit ještě jednu zimní sadu, ale nevím kterou velikost).



Pokud mas Clubmana JCW tak tam tezko 15" kola das...


Novej Clubman bude zase nafťák, i když srdce moc chtělo Workse tak hlava to nedovolila :biggrin: .

_________________
MINI COOPER S CABRIO


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Kdo jezdí i v zimě???
PříspěvekNapsal: 18. říj 2013 22:00 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. kvě 2013 19:50
Příspěvky: 326
Bydliště: většinou Česká Třebová
Nick píše:
Otázka je špatně položená, měla by být "Kdo nejezdí v zimě?". New mini není sběratelský kousek (jako už dneska jsou klasici), takže nejezdit nemá moc smysl. Užívat si tu srandu jen půl roku? :roll:

Otázka opravena :mrgreen:

_________________
Jezdím jen tak rychle, jak můj anděl strážný lítá. Nooo, někdy i trochu rychleji...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Kdo nejezdí v zimě???
PříspěvekNapsal: 18. říj 2013 22:19 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. kvě 2013 19:50
Příspěvky: 326
Bydliště: většinou Česká Třebová
To jsem tomu dal, teď budu vypadat jako nějakej sběratel :blush: . Já spíš čekal nějaký ohlasy, jak se na tomto autě zimní provoz podepíše, případně rady a tipy na co si dát pozor, co je v zimě miníkova slabina atd... A jelikož mám zimu za volantem rád, koukám že dle vašich ohlasů a zkušeností to bude s Mini teprve ta správná zábava. Už teď se těším :banana: . Takže nějaký tip na dobrý zimáky pro Mini???

_________________
Jezdím jen tak rychle, jak můj anděl strážný lítá. Nooo, někdy i trochu rychleji...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Kdo nejezdí v zimě???
PříspěvekNapsal: 19. říj 2013 08:23 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2012 22:21
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha
Tak třeba já s MINI v zimě nejezdim a jezdit nebudu. Prěd rokem jsem jel pouze na sraz do Pece.
Mám i kompletni zimní kola, ale ty dávam na auto, jen abych mohl dokonale vypucovat ty letní.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Kdo nejezdí v zimě???
PříspěvekNapsal: 19. říj 2013 13:11 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2010 18:00
Příspěvky: 1734
Bydliště: Hradec Králové
Skalda píše:
Já spíš čekal nějaký ohlasy, jak se na tomto autě zimní provoz podepíše, případně rady a tipy na co si dát pozor, co je v zimě miníkova slabina atd...

Stejně jako na jiných autech, není důvod, aby tomu bylo jinak.

Takže na zimu doporučuji navoskovat kvalitním syntetickým voskem, který vydrží celou zimu (např. Collinite 476s) a po projížďkách v prosolené břečce ho vzít wapkou.

_________________
2010-2018 Mini Cooper S (2007)
2023- Mini Cooper S JCW Checkmate (2006)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Kdo nejezdí v zimě???
PříspěvekNapsal: 22. zář 2017 20:55 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 22. zář 2017 20:53
Příspěvky: 33
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Za pár dnů si jedu pro svého prvního Mini a jelikož bydlím v Severních Čechách a dojíždím do práce až na Jizerku, což je s Kvildou nejchladnější místo v ČR a příjezdová 5km cesta se zde nesolí tak mám trochu obavy jak to bude Mini zvládat. Jak říkám je to 5km do kopce bez soli...

_________________
Mini Cooper R50 - 2002, 85kw :biggrin:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Kdo nejezdí v zimě???
PříspěvekNapsal: 22. zář 2017 21:23 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. dub 2013 11:34
Příspěvky: 457
wentworthik píše:
Za pár dnů si jedu pro svého prvního Mini a jelikož bydlím v Severních Čechách a dojíždím do práce až na Jizerku, což je s Kvildou nejchladnější místo v ČR a příjezdová 5km cesta se zde nesolí tak mám trochu obavy jak to bude Mini zvládat. Jak říkám je to 5km do kopce bez soli...


Ja jazdím v podobných podmienkach na zimných R17 205/45 pneu a je to všetko v pohode, nevidím dôvod prečo by to auto nezvládlo. Niekedy sa bez reťazí nezaobídem, ale s tým treba počítať.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz