Prepnout do plneho zobrazeni
o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

Projekt: album

09. lis 2012 03:24

Ahoj všem! Kdo by měl zájem, vytvořil jsem takové malé album všech MINI, které jsem doposud potkal. Jsou v něm jak klasické, tak nové. Původně jsem toto téma založil právě v klasické sekci, ale protože mám dost i těch zrozených pod křídly BMW, napadlo mě, že bych se o své úlovky mohl podělit i zde. A Vy se tak můžete podívat na svoji konkurenci a někteří se tam možná i poznáte.

Odkaz: http://uloz.to/xriBgvM/minialbum-doc

Pokud by to po Vás chtělo heslo, je to minicooperklub, to proto, aby si to nemohl stahovat kdekdo.

Jo a kdyby se tam někdo nenašel, jakože určitě, tak se mi někde "srazte".

Tak zatím...

Erik

Re: Projekt: album

09. lis 2012 17:05

Pěkná sbírka, doufám, že ji budeš stále rozšiřovat.

Re: Projekt: album

09. lis 2012 18:16

pekne :bigups:

Re: Projekt: album

09. lis 2012 18:18

Díky! A budu se snažit :)

Erik

Re: Projekt: album

09. lis 2012 18:56

Nasel jsem tam nase cervene R53... Modre tam zatim nemas, tak treba se Ti postesti nas ulovit :D

Re: Projekt: album

10. lis 2012 00:34

joo me mas taky z Loun. Klobouk dolu asi to byla husta prace. Je to ale docela masochismus to naladovat do wordu. Na nejakym webu bys z toho mel supr galerii. :bigups:

Re: Projekt: album

10. lis 2012 01:23

Jee taky jsem se našel :-). Blacky má pravdu. Udělej z toho web. galerii. Bude to pak super!

Re: Projekt: album

10. lis 2012 04:54

Supr, že vás mám!

Jinak masochismus je to správný slovo. Protože soubor, který jste si stáhli má "jen" 8,12 MB, soubor s plnými fotkami mí 79,9 MB.

A o webu jsem taky přemýšlel, ale moc jsem se do toho nehrnul, protože bych musel všude zamazávat espézetky. To proto, že je tam dost aut, co v klubu nejsou a některým lidem by to prostě mohlo vadit, i když moc nechápu proč. Ale možná se k něčemu takovému uchýlím, dokud mám dost volného času. Což mi připomíná otázku, jestli by někdo nevěděl o nějaké práci, protože jsem 2 roky po sš a fakt bych uvítal příjem.

Erik

Re: Projekt: album

10. lis 2012 07:52

pekne.. niesom tam, ale pekne :)

Re: Projekt: album

10. lis 2012 11:08

.. úplnej MINI lovec! pěkná zábavka, hezké! :)

Re: Projekt: album

10. lis 2012 15:03

Díky za pochvalu! Focení mě baví. Vás, co tam nejste, snad chytnu příští rok! :)

Re: Projekt: album

11. pro 2012 02:40

Tak a máme tu po Peci malé zaktualizování. V podstatě jsem kromě Blackyho neměl žádného z účastníků. A na závěr je tam dáreček z domova, nikdy předtím jsem ho tu neviděl.

http://uloz.to/xWMjk1s/mini-album-small-doc

Re: Projekt: album

11. pro 2012 10:36

JohnCooper píše:V podstatě jsem kromě Blackyho neměl žádného z účastníků....


Našeho jsi měl, ale toho předchozího :wink:

Re: Projekt: album

11. pro 2012 21:19

Peppino píše:Modre tam zatim nemas, tak treba se Ti postesti nas ulovit :D


Tak se mi to vlastně povedlo! :)

Re: Projekt: album

11. pro 2012 22:26

A jaky je to heslo vlastně?? :D

Re: Projekt: album

11. pro 2012 22:30

Hned v prvnim prispevku: minicooperklub

Re: Projekt: album

11. pro 2012 22:43

Dík to jsem přehlédl :D

Re: Projekt: album

12. pro 2012 22:03

Ty se tam ale nenajdeš, protože jsem tvůj stroj ve vším tom sněhu tak nějak přehlédl :D Takže příště...

Re: Projekt: album

12. pro 2012 22:11

Na jaře na novych kolech a s brzdama a vyfukem a po kompletním mytí bude ready na foto lepe než teď v zime :) takže si rad počkám na své foto od tebe :D

Re: Projekt: album

12. pro 2012 22:23

:D Tak jo, budu se těšit!
Odeslat odpověď