Prepnout do plneho zobrazeni
o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

Re: Mini Cooper S-Line JCW 01-07 Body Kit

06. říj 2015 21:16

Já měl kliku, od poláků z 3M, inzerujou i na aukru, jsem měl fungl novej JCW zadek na R50. Pak jsem pomáhal Worrymu s nákupem pro něj z allegra a byl to průser. Mimochodem, to, co je na tom odkazu jako přední nárazník, tak to nevypadá na JCW. To je nějaký bastl. Zadek vypadá věrohodně. Ale spíš to bude celý nějaký neorigo bodykit.

Re: Mini Cooper S-Line JCW 01-07 Body Kit

07. říj 2015 00:14

Ja nakonec kupoval aftermarket pres auto kelly (uz ho nenabizi) Zadny jsem sehnal v Mratine. Nechaval jsem tam nejake dily, tak jsem dostal slevu :bigups:

Re: Allegro - jake mate zkusenosti ? Ja tedy tragicke..

13. led 2016 16:15

Chtel bych se podelit o nove zazitky z poslednich dni. Stale totiz beru, ze na Allegru je diky nature polaku obrovsky vyber dilu, ale.. Ale myslim zajisteni prubehu celeho procesu. Jelikoz nerad obtezuji ostatni, tak jsem zacal hledat nejakou cestu, jak nakupovat na Allegru. V zasade jsou cesty 3.

1) Mit polskeho kamarada, ktery vam pomuze
2) Pouzit "prekupnika" jako je treba firma AUTOMEDIK ktera nabizi ve sve sekci bazar dily z Allegra se svoji marzi (vyvazenou servisem dovozu do Prahy 7 a zarukou vraceni penez, kdyz nebudete spokojeni)
3) Najit dalsi cestu

Ja jsem zvolil cestu cislo 3. po dlouhem hledani jsem narazil na firmu AUTOFRA ze Slovenska. recenze super, existuji dost dlouho a proces se zdal byt v pohode. Tak jsem to vyzkousel.

Shrnu to - byl jsem nadmiru spokojeny. Prehledny system objednavek, prevody penez v CZ mene na cesky ucet, predbezna kalkulace pred objednanim, zajisteni dopravy po CR. Jako bonus je prubezne informovani o prubehu zakazky formou SMS.Takze za mne dalsi mozny kanal na dily z Polska.

Samozrejmosti zustava riziko solidnosti polskeho obchodnika, ale za tu nikdo nemuze.

Re: Allegro - jake mate zkusenosti ? UPDATE

13. led 2016 22:52

urcite,potvrdzujem
velka spokojnost a su fakt rychli!

Re: Allegro - jake mate zkusenosti ? UPDATE

13. led 2016 23:00

Presne tak, tiež sa prikláňam ku chválam na Autofra. Objednával som dva krát a zo strany Autofra maximálna spokojnosť. Ale ako píšeš, stále je tam to riziko solídnosti predajcu na Allegre...

Re: Allegro - jake mate zkusenosti ? UPDATE

05. bře 2017 08:42

Tak nákupem od Poláků podporujete kradení aut na díly... Fakt díky...
Odeslat odpověď