Logo
Právě je 28. dub 2024 02:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Čím byste nepohrdli v garáži?
PříspěvekNapsal: 12. srp 2012 16:45 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 14. lis 2010 04:04
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno
Měli sme dvě garáže v centru města ale udělat z nich dva obchody přece jen nese víc :D pravda... taky mám auto na levé straně od dveří podůlkované... :o


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Čím byste nepohrdli v garáži?
PříspěvekNapsal: 12. srp 2012 16:59 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. srp 2012 11:01
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
No jo,jeste ze mam dobrou pojistku a pak to sfouknu vse najednou :D spis me stve ta hloupost a ignorace lidi...Mini miluju,moc bych chtel Ferrari 458,ale to asi az tak za dva,mozna tri zivoty :mrgreen:

_________________
MCS R56 2007 červeno-bílý mazlík


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Čím byste nepohrdli v garáži?
PříspěvekNapsal: 13. srp 2012 00:57 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. kvě 2010 11:20
Příspěvky: 176
Tak jo, u me Tatra 603, Jaguar XK8 (R), Saab 93/95, Mazda Mx5/rx8.

Nic z toho nemam, vetsinu jsem ridil, neco jsem nakonec nekoupil a ted toho lituju, ze sem to neudelal a neco z toho jeste urcite zkusim, neb je to dostupne.

Je toho vic.... leckdy takove libustky. Spis krasne tema na rozhovor v hospode:-)
Myslim, ze za to muze to, jak od mala sbirame auticka matchbox.
Je to desne navykove. Nezacnem je mezi sebou menit?:-))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Čím byste nepohrdli v garáži?
PříspěvekNapsal: 13. srp 2012 07:01 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 14. říj 2009 01:38
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha
new audi rs4 + mercedes G350 a budu spokojenej

_________________
F56 S


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Čím byste nepohrdli v garáži?
PříspěvekNapsal: 13. srp 2012 09:12 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2011 21:23
Příspěvky: 741
Bydliště: Bratislava
yan suhlasim :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17. led 2015 14:44 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
Nevím, jestli to tu už někde není, ale tenhle "Mobile Home" s garáží pro New Mini bych uvítal


Přílohy:


_________________
"Never drive your Mini faster, than your guardian angel can fly!"
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Čím byste nepohrdli v garáži?
PříspěvekNapsal: 18. led 2015 00:34 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. kvě 2013 19:50
Příspěvky: 331
Bydliště: většinou Česká Třebová
Moooc pěkný :bigups:

_________________
Jezdím jen tak rychle, jak můj anděl strážný lítá. Nooo, někdy i trochu rychleji...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Čím byste nepohrdli v garáži?
PříspěvekNapsal: 18. led 2015 01:21 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. led 2015 23:22
Příspěvky: 575
Bydliště: Praha
Kdybych měl jmenovat čím bych nepohrdl v garáži, asi by toho bylo hodně :-) Chtěl jsem Mustanga neco mezi 2006-2010, ale jen do té doby než jsem se s ním svezl. Jízdní vlastnosti strašný, prostě kostitřas. Ano je prima s tim jet po městě 50 kmh a dělat bubly bubly motorem at se vsichni podívají, ale nic víc. Palubní deska tak z 80-tých let. Hrůza. Moc rád jsem si sedl zpět do svého Mondea Combi 2008, které má sice "jen" 103 kW ale porád mě s ním baví jezdit. Je to polykač kilometrů. Dálnice, 160 kmh, šlápnu na plyn a ono ještě zrychlí a okamžitě předjede. Rozvadov, jééé hele Alpy, jééé Brenner. Kurva to už jsme v Itálii, vždyt jsme před chvíli vyjeli..... Chtěl jsem Nissan 350Z, ale to by bylo jen na víkendové ježdění, tak jsem se tak nějak přiklonil k Mini. Hezké, sexy, velmi zábavné a vhodné i na denní ježdění. Takže ted chci do garáže MINI a proto jsem tady. Kdybych si mohl vybrat cokoliv tak volba je jasná: Nissan GTR. Jednou se svezeš a víš že tohle je ono, japonská dokonalost za poloviční cenu než italský supersporty. A naprostým ultimativním řešením je pro mě kosmická lod BMW i8. V tomto případě bych překousl i svůj odpor k hybridum.

_________________
MINI COOPER S 2006
KAVS Pulley 15%
GP software by OKCZ
Neexistuje racionální důvod si koupit MINI, tak jsem si ho koupil :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Čím byste nepohrdli v garáži?
PříspěvekNapsal: 18. led 2015 16:40 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. pro 2011 15:41
Příspěvky: 240
Bydliště: Praha-západ
Právě Mustang (2008) je mým nástupcem Mini Coopera. Nemůžu s Tebou souhlasit. Samozřejmě vše je věc osobního názoru, nicméně musím říct, že na klasickou americkou atmosférickou V8 moc motorů nemá. Ano je pravda, že zadní náprava nepatří k nejmodernějším a nejpohodlnějším počinům, ale vhledem k úpravě podvozku od Roushe je to výrazně lepší. Když porovnám jízdu s mým bývalým eSkem na 18-tkách po městě, nebo rozbité okresce, jsem na velmi podobném pocitu. A interiér? To je opravdu věc vkusu, nicméně je to úžasný retro, jako celý tohle auto, novější modely už jsou moc "moderní". Tohle auto je "hrubý" nástroj na zábavu, ano na okruh to úplně není, resp. je, ale ostré zatáčky mu samozřejmě vzhledem k podvozku úplně nesvědčí. Nicméně zvuk a chování klasické V8 je naprosto návyková záležitost. Foukaná 1,6 v Cooperu S je skvělý motor pro tuto motokáru, dokáže s ním divy, ale V8 je jiná liga. Nicméně neporovnávejme neporovnatelné, motokára vs. muscle car. Jen obhajuju Mustanga :D A k porovnání s Mondeem? To je to samé, nelze porovnávat. Ano polykač km, ale zábava? Dle mého názoru nula bodů. Sám mám na denní ježdení BMW 530d s x-Drivem, je to skvělý auto, dlouhá jízda v něm je naprosto v pohodě, slušná spotřeba, postačující výkon a neskutečná míra pohodlí, ale... Ale kde je zábava? Vždycky se rád těším na Mustanga, stejně jako jsem se těšil na Miníka.
A co bych chtěl dále do garáže? Mým snem je Challenger SRT8 (opět model kolem roku 2010 - 2012, ty nový už jsou zbytečně přetechnizovaný), no a tím asi nejvyšším snem je BMW M6. Atmosférická V10. Kdy by ji nechtěl v době downsizingu a hned několika turb v motorech :wink:

_________________
Mini Cooper S (2010)
Red Hot Chilli Mini - PRODÁNO


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Čím byste nepohrdli v garáži?
PříspěvekNapsal: 18. led 2015 18:49 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. srp 2013 11:25
Příspěvky: 104
Můj největší sen je Shelby AC Cobra na víkendy a Pagani Zonda Roadster :twisted: ... ale jak říkám, pouze mokrý sen :D

_________________
MINI Clubman R55 JCW (N14;155kW) Hot Chocolate


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz