Prepnout do plneho zobrazeni
o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

09. čer 2014 18:40

http://www.super.cz/270251-erbova-si-po ... dluhy.html

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

10. čer 2014 12:15

Debata na téma Facebook je tady celkem zajímavá. Osobně nemám rád černo-bílý pohled. FB lze využívat a zároveň na něm "nežít". Také mi tu celkem chybí rozvaha na téma FB vs "cílová skupina". Tedy odpověď na dotaz: jak je pravděpodobné, že nový člen bude na FB, tedy právě díky FB u něj získá klub pozornost? V porovnání třeba s rozdáváním papírků za stěrače nebo rozesíláním poštovních holubů ;).

Jako příklad uvádím "The Clubman Register" v UK: https://www.facebook.com/groups/43223289419/

Fórum nijak extra nežije, nicméně jak se ukázalo, FB je ideální místo kde nasázet fotky, nahodit kalendář srazů, provařit "co je nového"... Nic náročného ani bolestivého.

p.s.: také jsem nějak nepochopil poznámky "new MINI vs classic MINI". Jinak sorry za hloupé otázky začátečníka.

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

10. čer 2014 12:26

A já jako zakladatel fora si dál budu mlet svou, že FB oficiální od tohodle fora prostě nebude. To, že tam jde kalendář a fotky,to jde přece i tady. Vše je tam na aktuální bázi, dohledat tam něco zpětně co bylo před rokem je skoro nemožný, tady je to stále běžné a funkční. Classic vs New nevím co myslíš za poznámky,ale ať chceme nebo nechceme, je to oboje jinej svět, a další a další nové modely Mini tu propast jen prohlubujou. Nehodnotím,to je prostě fakt. Takže je to vše o ochotě lidí být aktivní na foru, jezdit na srazy, dát něco komunitě zpět (fotogalerie, článek, rada, návod jak něco udělat), a ne prostě sedět u FB a nabouchat tam jednu dnešní fotku, nebo galerku ze srazu, a tím to hasne. Rádi bychom něco trochu víc, nějakou hodnotu pro nové členy,pro další uživatele, zítra, za rok, za pět. Najít jak vyřešit problém, jak vybrat něco, jak něco zdokonalit. To na sociální siti prostě nejde, a jediný plus je,že to je ulehčení pro lidi sdílet....ale my hledáme spíš právě tu chvilku práce za tím, než tenhle způsob ulehčení.
Jsme dva provozovatelé fora, máme na to nějaký pohled a budeme se ho dál držet. FB nebyl,my byli. FB nebude, my budeme! :D Jinak FB ve světe už třeba dávno tolik nefrčí,a každý si zakládá Twitter, a co teprve aktuální silová nadvláda Googlu a jeho Google + ? A co pak ? Co dál? Tohle je prostě doména,co funguje, sociální sítě jsou a budou,ale jejich vývoj není v našich rukou, a to nám prostě nevyhovuje.

A neber to jako offense, není nic proti dalším návrhům, nápadům, jen prostě ne každý bude realizovaný i při přání většiny:) Musíme se zastat i menšiny, co není FB pozitivní, a hlavně prostě na FB nezbude naprosto žádná hodnota, je to aktuální záležitost, nic víc.

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

10. čer 2014 12:59

Tak, podpis. :bigups:

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

10. čer 2014 13:28

VBulletin fora skoro vymreli kvoli facebooku.. Zigi velmi spravne argumentujes :) :thumbup:

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

10. čer 2014 13:57

OK no problem. Reagoval jsem na téma "hledáme" návrhem současného způsobu který funguje. Neřešil jsem co bylo, nebo co bude. Každopádně chápu, že cílová skupina je prostě jinde ;)

EDIT: tou poznámkou jsem měl na mysli co píšeš ty sám - zakladatel fóra - o pár příspěvků v tomo tématu výše, takže asi z nějakého dúvodu. Ale asi jsem tu poznámku "nový versus klasický" jen blbě pochopil:

Žigi píše:...Ale jinak prostě i základní kámen je zase Classic vs New....
Naposledy upravil cartman dne 10. čer 2014 14:55, celkově upraveno 1

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

10. čer 2014 14:15

Žigi _ jsem stejného názoru :wink: ...akorát bych to tak dobře nenapsal :D

Mini sešlost

11. čer 2014 15:17

přijedu si dneska ke Globusu v LBC ze strany Elektroworldu. A stojí tam nádherný Modrý Cooper S, opodál Compocore černoch a u Meka dalších černoch. Bohužel jsem nebyl britským vozem, přesto mi bylo ctí vedle modráka zaparkovat. A při odchodu šla k autu paní středních let, tak jsem jí hned vysvětlil, že je potřeba se sem na nás podívat. A prý mají v rodině dokonce 3 Mini !!! Trestuhodná nedbalost z jejich strany 8) .
přikládám foto...
Přílohy
IMG_5957.JPG

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

11. čer 2014 15:50

Ten "cernoch" u MC jsem byl ja 8) .. pri odjezdu probehla telefonni zdravice s Vitou /Compocore/

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

11. čer 2014 16:24

To sou veci. Jeste se tam mohl kolem prohnat Ondra v GPcku a nemelo by to chybu 8)

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

11. čer 2014 19:53

no zjavne chodime domov neskor ako vačšina LBC mini fora...

boli sme tam zhodiť hrivu modrákom od 18-1930 a to tam už len ladil SEAT Gang ibizy a cordoby...
tak co dať beach na kristine v dohladnej dobe?

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

07. dub 2015 16:07

Hlásí se nový člen :-)
Zdravím všechny Miňáky.Potřebuji INFORMACE.Předně! Sháním česky psanou knihu o Mini Cooper.Poradíte?
Franz

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

21. dub 2015 19:39

František Tomšíček píše:Hlásí se nový člen :-)
Zdravím všechny Miňáky.Potřebuji INFORMACE.Předně! Sháním česky psanou knihu o Mini Cooper.Poradíte?
Franz



Dobrý den, já jsem také nová ale vím, že to tady kluci probrali v tomhle vláknu a také je něco na tomhle mini webu.

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

16. črc 2015 11:27

Zdravím,

Som na fore nový. Pred 2 týždňami som kúpil Cooper S Rok 2003 s JCW Komplet kitom od výroby. Zatial len čítam a zisťujem a zbieram info ohladne auta. Autíčko som kúpil manželke, ale som si ho veľmi oblúbil aj ja. Človek má úsmev na tvári, keď ho šoféruje. Je to také malé žihadlo.

Fotky o mojom MINI:

Obrázek

Obrázek

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

16. črc 2015 13:44

Ahoj vitaj medzi nami určite si pozri viewtopic.php?f=22&t=6834 a budem rád ak sa aj ty ukážeš na nejakej akcii :D

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

16. črc 2015 15:28

JohnySK píše:Ahoj vitaj medzi nami určite si pozri viewtopic.php?f=22&t=6834 a budem rád ak sa aj ty ukážeš na nejakej akcii :D


Toto vlákno som dnes pozeral. Určite prídem, keď budem doma. Pracujem v zahraničí a som doma zriedka - nabudúce v októbri.

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

08. srp 2016 15:28

Ahoj, jmenuji se Pavlína a jsem ráda, že budu brzy novou členkou vašeho klubu.
Co nevidět se uvidíme na nějakém srazu, který doufám uspořádáte. :-)
Mějte se fajn Miníci
P.

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

08. srp 2016 19:19

Tak až bude, pochlub se fotkami. Nevím, co je "brzy", ale v dohledné době konec srpna MiniGames, konec září NarozeMini :banana:
A když už jsi z té Prahy, tak určitě ještě letos zvládneme nějaké to kafíčko.

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

31. srp 2016 09:20

Ahoj lidi,
tak se vám sem taky hlásím. Od června mám R50 (2003) a občas tu hledám info. Tak jsem si říkal, že se zaregistruju a budu občas otravovat různými dotazy :)

Tomáš

Re: Hledáme "aktivně" nové členy :-)

30. zář 2019 22:56

ahoj, od dneška mám doma R53 :) těsím se na nějaký sraz.
Odeslat odpověď