Logo
Právě je 28. dub 2024 16:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jaký je váš názor na New Mini?????
PříspěvekNapsal: 25. led 2005 13:18 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1016
Bydliště: Hradec Králové
Co si myslíte o New Mini??Myslíte si že patří do rodiny Mini????Můj názor je že určitě.Je to mladší větší brácha :lol: A plně souhlasím s reklamním sloganem IS IT LOVE??


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. led 2005 13:22 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 289
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Ahoj, rozhodně to Mini je. Už je jiný, ale porád to má v sobě:-) A verze S je bez diskuse nej auto na týhle zeleno modry planetě:-) Ještě v úpravě Works:-) Jako za starých čásů - John Cooper:-) A tak co Mekk, budeš první zástupce BMW Mini tady??


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. led 2005 13:28 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1016
Bydliště: Hradec Králové
Tak to s tebou plně souhlasím.Na narozeMini byl polák s eskem od workse a fakt skvost.Ale víc se mi líbil esko Austin to nemělo nejmenší chybu.S tím členstvím se na to chystám, pokud mě budete chtít.A moc se těším na sraz (už aby to bylo :lol: ).


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. led 2005 13:35 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 289
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Každopádně tě tady určitě všichni rádi uvidí. Nejsme nějaký klub:-) Takže sem může každý příznivec. A Mini je porád Mini. Takze doufám že mluvím za většinu, podle mě to Mini je porád. Vítej:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. led 2005 23:02 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 23:38
Příspěvky: 5
Bydliště: HrKr
No...New MINI pro me uz neni Mini v tom pravym slova smyslu. Ja beru "Mini" jako "malé britské lidové vozidlo s revolučními technickymi prvky" a to bohuzel New MINI podle me nesplnuje...

_________________
Mini1000 -> BMW325iC -> P306 -> P309GTi16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. led 2005 23:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 676
Bydliště: Plzeň/Praha
souhlasim s Jurashem :-) preci jenom New Mini uz je BMW a to jsou nemci :-) ale jinak se nebranim tomu, kdyz sem pribude i nekdo s novym Minikem :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. led 2005 09:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 289
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Jurash : Jo, není to sice lidove vozítko, to je prostě bohužel marketing poslední doby. Už nikdo nenaváže na legendu zase levnou legendou pro všechny. Viz Brouk, chystanej Bus, atd. Ale jinak je podle mě celkem převratnej. Těžko už technicky, od 50 let jsou všechna auta už prostě stejná. Ale i tak. Motor od Chrysleru 1,6 , úžasně účinnej kompresor, zavěšení kol + jejich umístění v rozích atd. Nevím , pro mě je to důstojnej nástupce Mini, i když už úplně jinak pojatej. To je určitě pravda. A BMW se podílelo na výrobě už právě posledních Mini Cooper MPi někde od roku 96:-) a dokázalo je udržet ve výrobě do roku 2000 než měli připravenýho nástupce. Takže bych to že jsou to němci zase tak nebral:-) Mekk, já tě tady a kdekoli jinde rád uvítám. Třeba nakonec ještě pořídíš i starý Mini:-) Na střídání.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. led 2005 15:36 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1016
Bydliště: Hradec Králové
Ja si myslím že se žádný auto nemusí stydět za to, že za nim stojí prestižní značka jako BMW bezespory je.Aspoň má člověk jistotu že kupuje kvalitu.A s tím samozřejmě souvisí i cena,když by byla lidová tak by to měl každej a už by to ztrácelo originalitu.A víš Jurashy kde je továrna na New Mini????Pro mě je to 100 % Mini a vždycky bude.S koupí old Mini do budoucnosti počítám jenom nevím kdy to bude : ((.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. led 2005 21:04 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno
jo jo


Naposledy upravil O.T. dne 29. bře 2006 20:55, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. led 2005 21:09 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 23:38
Příspěvky: 5
Bydliště: HrKr
Pro me New MINI neni "Mini". To, jestli je to kvalitni auto nebo ne, to je vec jina. Ja osobne pevne verim ze to kvalitni auto je, ale za nastupce Minika ho rozhodne nepovazuju...Mini je jen jeden a zadnej nastupce (at uz jakejkoliv) mu nikdy nebude sahat ani po kotniky...

Je to stejny jako New Beetle. Ten nema s puvodnim Broukem lautr nic spolecnyho a presto se bere za nastupce Brouka...

_________________
Mini1000 -> BMW325iC -> P306 -> P309GTi16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. led 2005 22:05 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 23:38
Příspěvky: 5
Bydliště: HrKr
Samozrejme to, ze se mi New MINI nelibi neznamena, ze bych Mekka a jiny majitele New MINI nejak odsuzoval nebo dokonce primo fuckoval...sem proste zasadovej. Jedi ne stary klasicky Mini a jeste k tomu karburatorovy...

_________________
Mini1000 -> BMW325iC -> P306 -> P309GTi16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. led 2005 03:07 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. led 2005 03:54
Příspěvky: 40
Bydliště: Košice
s New beetlem by som to neporovnaval zatial co beetle je len posadena dizajnerska krabica na podvozku golfika gt a nic vic, tak na miniku sa snazili podstatne viac, ved zoberme do uvahy kolko rokov im trvalo kym nasli a vybrali spomedzi navrhov prave tento ako nastupcu. O co vlastne BMW islo?
Z mojho pohladu o male rychle auto s hotovym imidzom. Podarilo sa?...uplne
New minik ma urcite niektore vlastnosti z klasika, uz len drzanie na vozovke, malo miesta na zadnych sedadlach a mozno tak trochu zvuk. Snazili s aj s tymi inovaciami aj je ich pomenej, vid predne svelta v kapote.Co sa tyka vzhladu anglicana v sebe nezaprie a ja osobne ako vlastnik troch starych krasok ho beriem.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. led 2005 10:58 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 23:38
Příspěvky: 5
Bydliště: HrKr
minimar píše:
Z mojho pohladu o male rychle auto s hotovym imidzom. Podarilo sa?...uplne


Malej rozhodne neni...dyt je to velky jak Felicie..

_________________
Mini1000 -> BMW325iC -> P306 -> P309GTi16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. led 2005 13:46 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 289
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
New Mini sem prostě patří a tím bych to celé uzavřel !!!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. led 2005 16:00 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. led 2005 03:54
Příspěvky: 40
Bydliště: Košice
:D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31. led 2005 12:20 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. led 2005 00:59
Příspěvky: 2
Bydliště: Řevnice
No tak ja sem taky pridam svuj nazor na new mini.Ono neni tak uplne nemecky.Jediny co mi na nem vadi je to,ze je od BMW.Nemam tu nznacku rad.Myslim si ze si hraje na to co uz davno neni.Taky sem dlouho premyslel jak dokazali udelat tak peknyho nastupce mini,kdyz ostatni anglicky auta tak zmrvili.Pak sem na to prisel.BMW to jenom financovalo a zbytek udelali v anglii.Ze old mini je revolucni auto vime,tak se na to podivame takhle.New mini ma vse co mini ma mit,akorat je vsestranejsi.Dyt to nemsi bejt revolucni auto.To vam nestaci ze od vyroby prvniho minika se v automobilovim prumyslu skoro nic nezmenilo?Vsichni jenom vylepsujou.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. úno 2005 13:48 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. úno 2005 10:18
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha
Porovnavat nastupce beetlu a mini je pitomost, protoze New Beetle je osklivy volsky oko.. Zatimco New Mini je stylovy, rychly a stale hezky, udelat novy model mini musel byt opravdu orisek, protoze mini samo o sobe je legenda (coz mi vsici vime :) ) a BMW to udelalo moc dobre. Hlavni vec co udelali dobre je, ze pozvali Johna Coopera a dobre to udelal on.

New Mini je drazsi (ciste porizovaci cena, ne provozni ta muze byt i nizsi), vykonejsi pohodlnejsi, ale ne tak roztomily a uzasny a nikdy to nebude legenda, protoze legenda je ten starej, krasnej a uzasnej minik jak ho vidime v levym hornim rohu tyhle stranky..

_________________
Zadny uceny z nebe nespadl. ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. úno 2005 13:58 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 289
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Nesrovnával jsem New Beetle a New Mini, přirovnával jsem ! Je to prostě stejně těžká výzva, brouk byl geniální, a jim se prostě nástupce nepovedlo udělat, není to o srovnání auta a auta, spíš marketingu. A je mě líto o tom psát, ale John Cooper už toho na New Mini asi moc neudělal, protože se prohání po nebíčku ve svým Austinu Cooper S. Jinak na New Mini je asi nejzajímavější že ten fantastickej motor je Chrysler. Což mě dost překvapilo. A ať se to někomu líbí nebo né, od roku 1996 BMW (nehodnoťte prosím, každej má něco), dost diktovalo o starám Mini a novém Mini. A díky bohu se jim ze spousty návrhů podařilo vybrat ten nejlepší. A musíme být BMW i vděční za udžení výroby klasického Mini až do roku 2000, na který naplánovali příchod New Mini. Auta se plánujou cca 5 let dopředu, a tak to od nich byl skvělej kousek, a nebyl jednoduchej aby Mini 96-00 prošlo všema testama a mohlo se v takřka celým světě dál prodávat!! Vzdávám holt BMw ať je jakýkoli, tohle byl tah, a ode mě pro ně veliká lichotka. hawk.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: New Mini
PříspěvekNapsal: 07. úno 2005 10:59 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 14:44
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha
Zdravím fandy Mini, rád bych se sešel s majiteli new Mini, a pokecal jak jim to jezdí. Klasické Mini obdivuji, protože takto kompaktní vůz se sportovními vlastnostmi ještě nikdo neudělal. Dejte vědět se srazem, rád se zůčastním.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: NEW MINI
PříspěvekNapsal: 07. úno 2005 16:10 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 17:57
Příspěvky: 6
Bydliště: Plzeň
Docela mě tohle téma baví. New Mini vs. klas. Mini je téma, kterym se zaobírá dost lidí, časopisy atd.. .

a mně přitom přijde, že to žádný téma neni....protože
a)porovnávat ty dvě auta je nesmysl...to je jako srovnávat dva lidi jenom proto, že se oba jmenujou Novák...
b)to, jestli New Mini budou jezdit na srazy je přece jenom jejich věc, nebo věc organizátorů srazu....podle mně je to stejný, jako když tam přijedou lidi v Metru....pokud to majitelům těhle aut přijde OK, a organizátoři to neomezí (tady bych respektoval oba pohledy na věc), tak mně osobně je to jedno...při toulkách parkovištěm nakouknu do New Mini stejně jako omrknu klasika a pokud z New Mini vystoupí sympatickej člověk, rád s nim dám řeč o tom, jak mu to jezdí....
...ovšem to, že mě to coby majitele klasika potáhne spíš do společnosti lidí, kteří mají STEJNÝ auto jako já...je myslim zcela pochopitelné...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz