Logo
Právě je 10. kvě 2024 02:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. bře 2005 12:25 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 14:44
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha
Ahoj klíďo nadhoď klidně cenu, každá koruna je dobrá :D

_________________
Mini Cooper S 9/2004


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. bře 2005 12:46 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1016
Bydliště: Hradec Králové
Já vůbec nevím :) Něco napiš a já ti napíšu jestli to beru.Koukal jsem že prodáváš koncovku řadičky co jsi tam místo ní dal :)

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. bře 2005 13:35 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 14:44
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha
Udělal jsem interiér od AC Schnitzer, řadící páka, madlo ruční brzdy, koberce. Do motoru jen AC Schnitzer svíčky což jsou Denso iridium racing. Jinak tím končím :D moc peněz. A hlavně nevím co jiného. :D Co třeba 1500 Kč?? dej vědět díky :D

_________________
Mini Cooper S 9/2004


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. bře 2005 13:39 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1016
Bydliště: Hradec Králové
Tak to se těším až ten interier uvidím. :) Ty koberečky si rozmyslím ale spíš ne.

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: můj náhled..
PříspěvekNapsal: 10. bře 2005 14:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak jsem si dal tu práci a přečetl si celé téma.. ale špíše mi bylo potěšením... :D S každým z Vás v něčem souhlasím.. Ono skutečně New Mini nejspíše není nástupcem legendárního Mini.. Podle mě si tvoří legendu docela vlastní.. a to ukáže vždycky až konec výroby.. bude to mít o to těžší, že dnes se auta nedělají tak dlouho, jako v dobách které byly pro vytváření automobilových legend přímo plodné.. Vemte si, že většina legend vznikla proto, že auto bylo vyráběno masově a po dlouhé generace.. U dvou nejvýraznějších ikon automobilového průmyslu..Miniho i Brouka to byla skoro půlka století.. Když to přeneseme do dnešní doby, tak za úspěšné auto se počítá když vydrží na trhu 7let a po 4 letech je facelift.. A pak se udělá další evoluce.. :cry: Takhle se těžko tvoří legendy, ale podle mě na to New Mini má potenciál. Tohle auto má charisma a jak říkám já srdce.. Nevím jak to popsat, ale i v dnešní době jsou auta, které člověka dokážou popadnout za tu nitku vášně a touhy (a nemusí to být nutně auta s modrou krví a množstvím minimálně 6 nul na cenovce..), které když kolem vás projedou, tak si uvědomíte, že vás zalila vlna blaha a zároveň se vám vzrušením rozbušilo srdce a postavili všechny chlupy po těle.. Dost popisu emocí, třeba jste mě pochopili a možná ne.. Chtěl jsem napsat, že jsem už jako student na střední škole s nadšením sledoval studie BMW, které sondovaly názory publika na budoucího nástupce Mini. Neříkám, že současná velikost a konečný vzhled je ten co se mi líbil nejvíce, ale to se ovlivnit nedalo.. Podepsalo se na tom to, že z legendy a úspěchu se dá vyždímat taky docela slušný sukces..takže se výsledek přece jen vzdálil od původních myšlenek Mini.. Ale buďme soudní.. Jinak to nešlo! Výsledek je ten, že New Mini je bezesporu Mini, ale jiné.. Stejně ho obdivuju a pokud všechno dobře půjde, tak by možná do rodiny už brzy mohl jeden zamířit.. Vím, asi si myslíte, že kecám.. mám tady ze všech členů na fóru nejubožejšího starého Miníka a vytahuju se na skle.. :) Minimike,Zigi a Jurash znají poměry v naší rodině, takže je to asi nepřekvapí.. Ale otec se rozhodl, že Yaris (auto pro potomky) se kterým jsem se jako absolvent autoškoly učil jezdit já.. už má nějaký ten křížek na krku a má mladší sestra (19) by mohla dostat na něco novějšího ..a zrovna se v našem okolí vyskytly 2 cenově srovnatelné New Mini.. Tak o se tom reálně a usilovně uvažuje..
Jeden je žlutý Cooper s bílou střechou i 17"bílými koly a 2 je modrý Cooper S s bílou střechou a taky na 17".. O víkendu bychom se na něj snad měli jet podívat do Prahy a spojit příjemné s užitečným..je tam totiž výstava Motocykl 2005..
O výsledku se určitě dovíte.. dávám mu tak 50% šanci na úspěch.. velké srážky bude mít asi za tu spotřebu.. když to otec porovná s Imprezou WRX, která jezdila čiperně kolem 12l a Crossfirem, který se pohodlně vejde po 10, tak se mu asi protočí panenky.. No, pokusím se ho přesvědčit..protože ho se ségrou oba chceme.. :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. bře 2005 16:36 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 14:44
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha
Ahoj Ondro, tak držím palce při výběru, snad něco pořídíš, jen u "S" ka pozor na spotřebu, u něho se pod 10 vpodstatě nedostaneš! Mluvím z vlastní zkušenosti. Dobré pořízení přeju a dej nám vědět. :D

_________________
Mini Cooper S 9/2004


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. bře 2005 18:13 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. úno 2005 10:18
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha
Ja pujdu na Motocykl roku 2005 asi uz zitra. :)

_________________
Zadny uceny z nebe nespadl. ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. bře 2005 19:11 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 676
Bydliště: Plzeň/Praha
neeee nejhorsi auto tu mam JA :-D

P.S.: jinak opet pekne napsane :-) nechces nam neco napsat na stranky :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. bře 2005 19:24 
Já věděl, že se tu nemám rozepisovat o možném nákupu New Mini.. Už je pryč.. Prodával ho chlápek, od kterého otec koupil Crossfire.. Taky předvádečka z Německa.. :cry: Prý přijel chlápek a hnes si ho odvezl.. Tak to nechám na posouzení Vás hrdých majitelů, jestli to byl dobrý kup nebo ne.. 20.000km 170koní, černá kůže, modrá metelíza s bílou střechou, 17" kola.. cena 469.000Kč


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. bře 2005 19:29 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
To jsem byl já..ale to jste určitě poznali..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11. bře 2005 14:13 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 14:44
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha
No myslím, že ano, za 469.000Kč dost dobrý, ale předváděčka je předváděčka, předváděcích 20000 km je jak pro normálních 50000 km.
Tak Ti vlastně nevím. :)

_________________
Mini Cooper S 9/2004


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. bře 2005 10:39 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1016
Bydliště: Hradec Králové
Ted jsem asi měsíc jedno esko sledoval bylo taky v barvě jak píšeš ale km neodpovídaj.Cena byla skoro stejná.A teď bylo v Praze.Jó a hlavní nesrovnalost je v koních on psal 170 ale ve skotečnosti 163hp.Jinak cena to byla podle mě dobrá až na to olítáni :? Škoda Ondro že jsi napsal až teď jinak bych ti na něj dal tip(a ještě by jsi ušetřil) :) .Tak přeju hodně štěstí do hledání New Mini. :)

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. bře 2005 14:41 
Nahodou som zabruslil do Vasho fora a tym,ze som mal Mini v1969,asi dlho predtym,nez sa vacsina z Vas narodila ,odvtedy asi 4 ,mozem Vam povedat, ze nove Mini sice vzhladovo pripomina stare Mini,no je to auto asi o 50 stupnov vyvoja vpredu,cize to nie je objektivne porovnavanie.Stare ma charakter,nove ma charakter a kvalitu.Momentalne mame Cooper S v rodine a je to skutocne idealne auto na denne pouzitie.Keby som vsak nebol vzduchom chladeny maniak,urcite by som siel po starom Mini,napriek tomu,ze z toho vecne tecie olej,50.000 km medzi generalkami je slusna vzdialenost a ma vsetky ine neduhy,ktorych je hodne.Innocenti Mini je pravdepodobne
lepsie postavene a daleko vykonnejsie nez British Mini,no bude asi velmi tazko zohnat nejake v slusnom stave.
V kazdom pripade je to slast vlastnit kus dobrej historie.
John


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. bře 2005 19:39 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
No já jsem si říkal nepleť se do tohoto fóra.. uděláš ze sebe jen nesvéprávného blázna.. :lol: Tak to budu muset uvést do těch správných kolejí.. To auto co ukázal Zigi je skutečně ono.. popletl jsem si ty kilometry, ale jinak to sedí.. Prodával to chlápek u kterého si otec asi před měsícem a půl koupil Crossfire.. Celá historie je taková, že si ho prý koupil nějaký důchodce na ježdění, ale pak si uvědomil, že svým charakterem pro něho prý není, tak ho koupil ten "obchodník" pro svou přítelkyni, ale té taky nějak nesedl.. tak byl znovu na prodej.. :?
Ale znovu bych rád připoměl, že bych ho nekupoval já, ale otec do rodiny nám na ježdění.. Já bych na něj neměl ani zdaleka!!!! :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. bře 2005 21:20 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1016
Bydliště: Hradec Králové
Já si to myslel že je to on.Přece jenom v tom mám přehled :D .Tak to vám říkal pěkný lži.

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. bře 2005 10:41 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 14:44
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha
Ahoj, máte pravdu, tyhle inzeráty jsou opravdu pofiderní, cena, výkon a dovoz, nebo koupě u nás atd.... Snad něco najdete, nejlépe přes nějakého dealera, ano sice bude dražší, ale nedovolí si prodat nějakou mršinu. Konečně podle předpovědi se nám bude vylepšovat počasí :D , tak snad už vyjedeme :D . Dnes jdu na výměnu oleje a dotankovat tak udělám menší projížďku, po 2 měsících :D . Už aby byl ten sraz! :D

_________________
Mini Cooper S 9/2004


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. bře 2005 16:52 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1016
Bydliště: Hradec Králové
To je fakt počasí se konečně umoudřilo. :) Taky plánuju že v pátek někam vyrazím.Snad to vyjde :) .Kupovat od dealera je dobrý ale většínou dává minimální slevy proti původní ceně :cry:

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. bře 2005 09:54 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 14:44
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha
To Mekkk: Ahoj, tak se nám umoudřilo počasí, možná o víkendu pojedu do Chrudimi, co se sejít? Napiš mi nějaký kontakt prosím. Alespoň probereme naše vozy. :D

_________________
Mini Cooper S 9/2004


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. bře 2005 13:45 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1016
Bydliště: Hradec Králové
Čauvec Jerry v seznamu uživatelů mám mail nebo mi můžeš poslat soukromou zprávu na fóru.Rád pokecám mám nějaký technický otázečky ohledně Mini.Jel bych ale zatím nevím jestli budu mít v sobotu určitě čas :?

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. bře 2005 10:06 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 14:44
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha
Ahoj, tak konečně je hezky. Přidal jsem přes Velikonoce 250 kilometrů. A pohoda, i spotřeba klesla. Tankoval jsem Racing 100 u Shellu a nepředstavitelný rozdíl ve výkonu, pružnosti a zvuku. :D i ta spotřeba šla trochu dolů :D . Už aby byl ten sraz, těším se na pokec. :D

_________________
Mini Cooper S 9/2004


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz