Logo
Právě je 27. dub 2024 22:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 23. srp 2010 23:44 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Ondro tady prece nejde ani o malinovku ani o pedra :) a ty vis jak jsem to myslel a vim ze mas podobny nazory. Nikdo mi nevymluvi ze ta vec je obludna...ale je fakt ze jsem si spletl sekci...takze se omlouvam uzivatelum teto sekce a pujdu brecet na rameno staromilcum :)
Tam se muzeme po staru hezky a s usmevem zhadat.. :)

_________________
Buď v mini pul metru pod krizí..nebo v Range Roveru půl metru nad krizí..ale nikdy ne v nudným autě v krizi. Aneb smejte se a bude fajn...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. srp 2010 13:38 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. srp 2010 16:30
Příspěvky: 12
Ondra píše:
Jirko a Invelťáci všeobecně,
rada pro přežití na tomto fóru.. nezkoušej se pouštět do křížku s tou skupinou, která New Mini a značku Mini po roce 2000 už nebere jako právoplatného nástupce.. a jejich výrobky teda ne za Mini, to už zkoušeli mnozí a vždycky to skončilo všeobecnou rozepří.. stejně jako vy hájíte zájmy dovozce a prodejce Mini v ČR, jiní zase úzkostlivě hájí jedinečnost a ojedinělost svých klasických kousků.. je potřeba chápat a přijmout přístupy obou skupin fandů..
většina uživatelů fóra je ale fandou obou typů a mnozí o oba doma pečují v garáži a tak v zájmu většiny navrhuju upustit od sporů bez řešení zda Mini od BMW jsou anebo nejsou Mini a buďte tady jako zdroj informací a pomoci pro ty, jenž o ně stojí.. protistrana a pomoc pro New Mini vlastníky na fóru chyběla, tak vytrvejte a získáte zpětnou vazbu o kterou Vám šlo.


Ahojte,

zareaguju nejak hromadne co si jeste pamatuju:-)) nebyl to marketingovej clanek, ale chapu ze to tak muze znit od zastupce dealerstvi:-) ale at tak nebo tak, vyjadruje jen a jen muj subjektivni nazor, mozna se jini kolegove by se mnou take nesouhlasili:-) Ale nemuzu si odpustit poznamku, ze vsechno se nejak vyvyji a jak kdosi napsal neni to jen u MINI, je to v kazdem oboru a v kazdem odvetvi:-) Ja mel taky rad colu v klasicky flasce a plast je hnus. Stejne tak jako stary dobry zeleny a hnedy baculaty lahvace... kde je jim konec... nebo povoskovanejm kelimkum na pivo, skvele se s nima hazelo, dnesni plastovy uz nejsou to co to byvalo. Chybej mi, ale to neznamena, ze prestanu pit pivo, proste je to posun dal. A souhlasim i s nazorem ze stare MINI je to skutecne MINI, ale to nove za 50 let taky bude mit mraky zastancu, chce to jen cas:-))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. srp 2010 14:56 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 87
Bydliště: Pardubice
tak srovnávat NM a klasika s flaškou od coly je tady na föru trošku nevhodné...Taky by sis měl uvědomit že NM není posun dál, není to austin ani rover a tudíž následovník není. Navíc NM za 50 let dube uplně někde jinde a nikdy to nebude to co dnes klasik nebo jakýkoliv starý veterán či klasika, NM sou vyráběny pásově stroji jeden za druhým, jde tedy už pouze o design.
Zmiňuješ Brouka, to byl pořát VW, u BMW šlo pouze o marketingový tah.
Tím neříkám že sem proti NM, ale nesnaž se tu tvrdit že to chce čas a srovnávat to s kelímkem od piva, když jediné co víš je o NM.
Ano nebýt BMW, Mini skončí o pár let dříve, ale bmw by nikdy nemělo MINI, náhradní díly by byly stále, klasik nemá s bmw nic společného. Tudíž se to nedá považovat za vývoj, ale odkoupení modelového označení končící automobilky.

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. srp 2010 15:05 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Ale vzdyt jo proc ne. To neni namireny ani proti tobe ani proti new mini ani proti nikomu. Je to jen klasicka foracka debata lidi uzijte si svobodu. A ja uz jsem proste takovej, kdyz se mi neco nelibi tak to reknu a muzeme o tom debatit a hadat se a presvedcovat se, to je fajn a s humorem se toho rad zucastnim. A pokud tohle forum ma byt zivy a prinosny tak si tady preci nebudeme poklonkovat a lezt do prdeli :) o tom sem si vzdycky myslel ze to rozhodne neni. Stejne jako ta obluda neni mini :) a priznivce bude mit asi stejne jako volvo nebo tak nejak :) neber to spatne Hombre. A rozhodne si myslim ze ty i spousta dalsich tady jste svepravny si z nasich (mych) reakci vzit to co chci rict a na ostatni se vykaslat a ze Vam rozhodne nezbyde spatnej dojem z tohodle fora. Je to preci na Vas jak se ke vsemu postavite a je to fajn ze obcas new minikarum reknete proc se jim furt rozbiji kontrolka dofukovani kol nebo co :) Jezis a jsem zase hnusnej co....
Reknu to takhle kdybych mel 300 tacu tak bych si mozna new mini koupil taky, proc ne..ma to airbag a po posledni rane do hlavy pri nakupu v pizzerii bych jej ocenil. Takhle jsem mel o neco min tak sem si radsi poridil estejta :)
Mej te se fajn a berte se s humorem lidi at to tady Ondra porad nemusi nejak hasit...zdar na orliku

_________________
Buď v mini pul metru pod krizí..nebo v Range Roveru půl metru nad krizí..ale nikdy ne v nudným autě v krizi. Aneb smejte se a bude fajn...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. srp 2010 15:10 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
No a Kuboš tomu nasadil korunku :) na jeho obranu je mladej a vasnivej. Kubosi jsme BMW New mini sekci chlape :)
Jirka to myslel tak ze pokrok nikdy nezastavis...coz mlady nechapou protoze neznaji pohodli prestižek. Ale ma pravdu v tom, ze indicka TATA uz nikdy nevyrobi Landrovera :) to je proste fakt pokrok nepokrok...oni uz totiz ani v roveru toho landrovera moc neumeli delat. Takze si dejte vecer pivo z tacku a uzijte si vecir

_________________
Buď v mini pul metru pod krizí..nebo v Range Roveru půl metru nad krizí..ale nikdy ne v nudným autě v krizi. Aneb smejte se a bude fajn...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. srp 2010 15:22 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 1869
Bydliště: Nord Czech
je to docela psina to cist :wink: škoda jen že toho tématu ..byl asi mířen uplně jinam :?

ps.jen čekám kdy se tu objeví někdo od milovníků kočárů a začne nám všem vyčítat to že jezdíme na rafkách s pneuškou :biggrin:

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. srp 2010 15:34 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Vzdyt uz jo :) jdeme jinam...Kubosu pojd. Ne hele ja si delam legraci ze vseho a u BITCH Combera jsem se zasmal, tak jsem se chtel podelit. A nemuzes poprit ze kdyz byly jeste jeno kone, tak to melo jiny kouzlo :)

_________________
Buď v mini pul metru pod krizí..nebo v Range Roveru půl metru nad krizí..ale nikdy ne v nudným autě v krizi. Aneb smejte se a bude fajn...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. srp 2010 15:40 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 87
Bydliště: Pardubice
:biggrin: a já sakra vim, jen me sere jak to píše :biggrin: srovnává to s Broukem, ale tak to není. nebo se pletu?

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. srp 2010 16:03 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
No ale ma recht ze brouk je fakt nepovedenej oproti new mini...:) tam nevis kde to ma predek a kde zadek...

_________________
Buď v mini pul metru pod krizí..nebo v Range Roveru půl metru nad krizí..ale nikdy ne v nudným autě v krizi. Aneb smejte se a bude fajn...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. srp 2010 16:10 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 87
Bydliště: Pardubice
no to zas jo :wink: ale Countryman taky není následovník Moke, jen potřeba oslovit širší klientelu v dnešním novodobém designu automobilů a nemuset se stydět říct si za to šílený prachy. MINI One postaven tak aby splnil pozadavky dnešní doby a SUV dle mého.

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. srp 2010 18:33 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 87
Bydliště: Pardubice
Jo a třeba by to, Pampeago, nebylo zas tak špatný :bigups:


Přílohy:
5143c5a316db8dcecc9fa5ec02fe57c7.jpg
5143c5a316db8dcecc9fa5ec02fe57c7.jpg [ 99.59 KiB | Zobrazeno 7184 krát ]

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. srp 2010 21:03 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
Kuboš píše:
:biggrin: a já sakra vim, jen me sere jak to píše :biggrin: srovnává to s Broukem, ale tak to není. nebo se pletu?


Kubošku, hlavně klíííííd... :bigups:

Mini ne-mini, bavor ne-bavor.... já chci nějakýho šílence od BMW, který bude otevřený naším bláznivým nápadů jak za slušný peníz do auta narvat to, co prostě v origo objednávce zapoměli :oha: Takže pokud pán z Inveltu bude nápomocen, beru ho všema deseti !!!! :pivo:

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. srp 2010 22:38 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2008 20:47
Příspěvky: 175
Bydliště: Praha
Worry píše:
Kubošku, hlavně klíííííd... :bigups:

Mini ne-mini, bavor ne-bavor.... já chci nějakýho šílence od BMW, který bude otevřený naším bláznivým nápadů jak za slušný peníz do auta narvat to, co prostě v origo objednávce zapoměli :oha: Takže pokud pán z Inveltu bude nápomocen, beru ho všema deseti !!!! :pivo:


přiblížit se blíže k zákazníkům, to je přesné Worry ... souhlasím.... :bigups: at Jirka přijede na Orlík (jistě má k NM blízko a může přijet i s nějakým kouskem hezkým) a tam se pobavit a uvidí oč nám tu jde :rock:

_________________
R50 black & orange
Happy MINI Friends


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. srp 2010 07:14 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 1869
Bydliště: Nord Czech
tak jinak ...

nechte mini a bmw na pokoji a zkuste jen samotné auto

1.dokážete si auto představit třeba jako 2 auto v rodině / rodina ,chalupa / .... ???

2.co se vám líbí a co naopak / design / ?? je povedenější než yetti nebo duster :?:

vůbec vás tenhle typ aut nebere ??

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. srp 2010 09:15 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2006 08:12
Příspěvky: 2
Bydliště: Janov u Litomyšle
Jako typ auta mi to problém nezpůsobuje, i design celkem jde. A určitě by mi to v garáži nevadilo. Konec konců mám doma dvě krabicoidní terénní vozidla (teda jedno terénní a jedno SUV). Mě vadí spojení značky MINI s tímhle typem auta. Tak si říkám, že je dobře, že BMW nevyrábí dodávky, to bysme se taky mohli třeby dočkat něčeho velikosti tranzita či sprintera s názvem MINI VAN. Mini sukně taky nejsou po kotníky. :mrgreen:

_________________
Zdar jak sviňa


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. srp 2010 10:26 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. čer 2006 20:01
Příspěvky: 1
Bydliště: Frýdek
bral bych prostě třídu "nové Mini" a "staré Mini",nesnažil bych se porovnávat,jestli nové mini má nebo nemá něco společného,název prostě odkazuje takovou linku,odkud bylo čerpáno. Ono i u starého Miniho jsou jisté karosářské kreace,které jsou více,čí méně povedené,nebo prostě na pohled nemají vůbec nic společného s minim.(Mini Moke,Mini Marcos...atd atd)taky kdysi prostě se zkoušelo najít cestu k široké škále požadavků od zákazníků.Tohle se děje i nyní.

Btw. pro mě je jediné správné mini mk1.. všichni ostatní jsou o ničem :))) (nějaké SPi,MPi,Mk2,3... je o ničem ) (prosím brát tohle jako nadsázku)

_________________
Abarth 850TC - 847ccm power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. srp 2010 10:40 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2009 16:07
Příspěvky: 314
Bydliště: Liberec
Tak se s tím pokuste smířit. :twisted: Zcela jistě, dřív nebo později, přijede nějaký Countryman na sraz :lol:
Od září v prodeji :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. srp 2010 10:58 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2009 16:07
Příspěvky: 314
Bydliště: Liberec
pampeago píše:
tak jinak ...

nechte mini a bmw na pokoji a zkuste jen samotné auto

1.dokážete si auto představit třeba jako 2 auto v rodině / rodina ,chalupa / .... ???

2.co se vám líbí a co naopak / design / ?? je povedenější než yetti nebo duster :?:

vůbec vás tenhle typ aut nebere ??


1) Představit si ho dokážu, hlavně 4x4 v zimě u nás na severu, ale jako 5. auto by to zatím neprošlo.
2) Líbí design, hravý, veselý, povedená středová lišta (dovedu si představit adaptér na iPad).
Líbí kompaktní rozměry, s tím souvisí "nelíbí", nevejdou se tam 3 děti i s manželem při zachování středové lišty.

Rozhodně se na něj zajdeme podívat.

Srovnání s Yetty nebo Dusterem?
To je nesrovnatelné, Duster má super poměr cena/výkon, Yetty je zajímavá škodovka...Countryman je cenově jinde, nabídne lepší design a jízdní vlastnosti. Do opravdového terénu stejně žádné z nich nevyrazí...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. srp 2010 12:34 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. dub 2007 20:03
Příspěvky: 7
Bydliště: Hořice
Dnes na primě v autosalonu okolo 9.10hodin měli v testu bílého Countrymana ve verzi S a ALL4 není to už to ono ale vzhedově to není ošklivé a je to 4 dveřové určitě někdo uvítá a má to nekteré zajímavé vychytávky.
Mít zbytečnejch pár tísíc :biggrin: tak bych si ho i koupil.

_________________
konečně mám pořádný auto !


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. srp 2010 22:19 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. srp 2010 16:30
Příspěvky: 12
nazdarek:-) sem byl na dofce takze jsem necet co se tu deje:-) ja sem to asi spatne napsal:-) slo mi o to, ze kazda odschoolova vec casem podlehne trendum a pozadavkum doby a zustane z ni pouze legenda nebo vzpominka. Zastanci stareho minase at vzpominaji a holt se smiri s tim ze stare mini uz nebude tim co by chteli a nove mini de proste s dobou a s trendy:-) Podle me porad lepsi nez aby proste prestalo existovat. A nerikejte mi ze by existovalo porad - mozna ano, par spekulantu by ho zasilo do stodoly pod seno a jejich vnoucata by ho pak strelili sberatelum za hafec milionu:-) ty auta by casem vymyzely a stejne tak ta znacka... nove mini je jen nasledovnikem a "udrzovacem" povedomi o znacce. Ja se proste nesmirim s tim ze bmw tu znacku kurvi:-)) a ne pro to ze v inveltu delam, ale proto protoze je to muj nazor jako cloveka Jirky:-) A jake bude new mini za 50 let? to ukaze cas, a kazdopadne rikat ze nikdy nebude jako stare mini je hloupost - nikdo nemuzeme vedet, ja jen vim ze za 50 let bude kazde (temer kazde) auto zase krasne a bude mit mraky zastancu - ale je fakt ze to 100 lete mini bude proste o tech 50 let vetsi klenot:-)) celkem se tu bavim a doufam ze bude sance se nekdy potkat a probrat to na nejakem tom srazu, jen doufam ze po novejch minasech nebudete hazet kameny a delat pred nim z prstu krucifixy:-))) Co by zastanci staryho mini vlastne chteli? Aby zustaly zachovany karosarske verze? velikosti? motorizace a uzitnost? Me nejak unika smysl toho zarputilelo old minasactvi:-) To by vam nevadilo kdyby ta znacka proste casem zanikla? O co jde? o zvhled toho auta? nebo o to ze to vlastni bmw a vas pocit (zduraznuji slovo pocit) ze tezi z kultovni znacky? Jen se ptam, rozhodne nechci prudit:-)) Ja proste nechapu ze nevidite to co bmw pro MINI jako znacku dela:-)
jirka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz