Prepnout do plneho zobrazeni
o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

Re: Co tankujete?

14. črc 2013 21:37

Když už se tu zmínil ten plyn, tak tady je jeden plyňáček a navíc S ;-)
http://www.sportovnivozy.cz/41992-mini- ... a-lpg-brno

Jinak k benzínu, na Mini jsem rozdíl nepoznal ale na obou Porsche co jsem měl rozdíl mezi N95 a N100 u OMV znát byl, N100 dokonce i menší spotřeba cca 0.5l což mě překvapilo

Re: Co tankujete?

15. črc 2013 23:31

Já osobně jsem to na našich starých Cooperech poznal, u Countrymana sice naprosto minimálně, ale rozdíl tam trošku cítit je, především v ochotě jít napříč otáčkoměrem.

Jojo, i u mé 911 je 100 okt. naprosto jasný rozdíl.

Re: Co tankujete?

16. črc 2013 16:59

Skuhi : jestli jsou v Countrymanu 2 lidi nebo jedu sám dělá podle mě větší rozdíl, než jakej je v tom benzín.

Re: Co tankujete?

16. črc 2013 21:27

lambdamen píše:Skuhi : jestli jsou v Countrymanu 2 lidi nebo jedu sám dělá podle mě větší rozdíl, než jakej je v tom benzín.


Tak o tom žádná :lol: Jak říkám, je to fakt jen velice drobná nuance a poznám to jen když opravdu "jedu" a to ještě za určitých okolností.

Re: Co tankujete?

30. kvě 2017 17:17

lambdamen píše:Tankuji u prověřených pump (9 z 10 tankování je Benzina nebo OMV) a beru klasickou 95ku. 98ku jsem zkoušel, rozdíl jsem nezaznamenal a pokud tam nějakej je, tak leda v tom, že dyž to teda má jet líp, tak na to akorát člověk víc šlape a ve výsledku to žere víc. :lol: Zkoušel jsem i levnjěší 95ku, na nádrž od Makra (Stodůlky) auto divně škytalo po startu, takže tam už nikdy a popravdě se od té doby dalších no name pump bojim. Nejradši jezdím k té Benzině.


Ahoj, co se týče toho škytání tak jsem měl podobné problémy, vyřešil to ten lepší benzín? díky za info

Re: Co tankujete?

31. kvě 2017 11:22

Mám mrňouse od února a zhruba od dubna tankuju Verva 100 od Benziny. Pocitově stovka dodává "odvahu" přišlápnout plyn a zkusit, co ten ďáblík dokáže, na druhou stranu mi při tankování stovky klesla spotřeba o 0,75 až litr na 100 km.... Nicméně ta nádrž je fakt malá :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Re: Co tankujete?

31. kvě 2017 12:02

Tankuju Benzina Verva 100, MOL Evo 100.
Obcas natankuju u Eurooilu tu jejich lepší N95, to když už mám sucho a bojim se že nikam nedojedu a Eurooil mam za barakem. Nezaznamel jsem problém.
Max má pravdu, nádrž je malá, hlavně ta poslední čtvrtina. V zásadě jak se mi rozsvítí kontrolka tak hned hledám pumpu, protože ono to ani nepípne a tak obvykle zjistim, že už jedu nějakou dobu na rezervu...

Re: Co tankujete?

31. kvě 2017 12:47

do teď sem tankoval co bylo po cestě, ale těď jsem zkusil na Benzině ten jejich speciál ... a už teď vím že najedu více ... takže je jasno.

Re: Co tankujete?

10. čer 2019 11:57

Taky jsem zaznamenal, že na Verva 100 mám menší spotřebu než když natankuju obyčejný Natural 95.
Odeslat odpověď