Prepnout do plneho zobrazeni
o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

21. čer 2016 01:52

Muj sen.... Miluju to auto..... Jenom za 1,2mega :twisted:

http://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-vůz/MINI-John-Cooper-Works-CHALLENGE-mit/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:desc,ms1:17500_9_/pg:vipcar/221107906.html
Přílohy
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

29. čer 2016 18:43

i Tony Hawk má dobrej vkus :D

https://www.youtube.com/watch?v=TnvPt_a7iOQ

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

29. čer 2016 19:52

To je ale pěknej Kus :D

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

05. pro 2016 12:05

... tak tenhle MINI to dobrzdil opravdu až na poslední chvíli ...
Přílohy
incredibly_close_call_640_06.jpg
incredibly_close_call_640_05.jpg
incredibly_close_call_640_04.jpg

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

30. pro 2016 22:39

tak nám na aktuane.cz udělali fotosrovnání ONE a JCW:

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/au ... 5900fea04/

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

01. led 2017 19:19

Jak zrychluje první generace Countrymana s N18kou? Ten motor se pokazil stejně jako všechny ostatní N18ky - pumpa, termostat - ale když už funguje, je to super :)

https://youtu.be/lZZ0DSTpiNc

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

25. led 2017 21:44

Šachovnice prý už není IN :D :D
Přílohy
FullSizeRender.jpg

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

13. dub 2017 21:06

Tak nám asi udělali přísnější STK :-) Ale možná jenom někde, dneska mě vyhodili s tím, že mi svítí jedna mlhovka o trochu výš než ta druhá. Přitom před dvěma roky to nikoho nezajímalo. Mlhovku má I. gen v nárazníku. Jak se to do pr.... šteluje? To budu muset sundat nárazník?
Jo a taky prudí za upatlanej spodek od oleje. Takže auta co mají šusplechy pod motorem a není tam vidět jsou víc v pohodě ikdyby to z nich teklo proudem. Jo a únik oleje se už nepíše do lehkých závad ale do vážných závad takže Vás za to můžou vyhodit taky :-)
Jaký máte zkušenosti s STK z poslední doby vy?

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

13. dub 2017 21:24

Jezdím na STK docela často cca každý měsíc a nikdy mi mlhovky nezkoušeli. Asi top oddíl :wink:

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

13. dub 2017 21:27

Hmm tak mám asi štěstí... :-)

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

13. dub 2017 21:29

Zkusil bych jezdit na jinou stanici. Tohle je buzerace.

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

13. dub 2017 21:42

Opravdu jsou stk a stk nekde asi zobou nejaky bobule vsevedomosti a co je nejhorsi jdou ze strachu nad ramec danych smernic a povinnosti hranicici se sikanou

Kolegovu sestru vyhodili po tom co nemohli zaboha nic najit za udajne nehomologovane nalepky - reklama na bocnich zadnich oknech kombiku.. Oduvodneni znemoznuji vyhled.
Jel tam zvedl jim madle od spodu a prinutil je najit podle jake metodiky narizeni postupovali.

Domu prijel s Stk dodatkovou neplatil :mrgreen:

Takze je to o lidech a navic ten zakon ma opet obrovske nedostatky diry moznosti vykladu.
Bohuzel v tvem pripade jdou svetla zmerit i s jejich uzasnou technikou. :|

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

13. dub 2017 21:50

Pampe není v ČR zákon který by neměl menší či větší nedostatky :( je to katastrofa. Ale tohle bych si také nechal vysvětlit. Tímto si dělají peníze jelikož člověk odjede a v brzku musí utrácet znovu. Bez sundání nárazníku mlhovky nenastavíš. Měl jsi je přelepit vzhledem k tomu že to není povinná výbava vozu. A pak ať hledají argumenty .... jedni.

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

13. dub 2017 21:51

Já jezdím normálně jinam, ale dneska jsem nestíhal tak jsem jel tam kde mají déle otevřeno. Ted když pojedu jinam na dodatečnou kontrolu tak budou chtít vidět protokol o té předchozí aby věděli co mají zkontrolovat. Takže budou prudit taky. Dělat celou novou STK je taky blbost to ji znova zaplatím a není jistý zda nebudou prudit na úplně stejnou věc :-) Dneska nebyl úspěšný den, v pneuservisu se jim podělala mašina těsně než jsem šel na řadu po tom co jsem tam 1,5 hod čekal... Aspon že v myčce na auta jsem se nezaseknul...

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

13. dub 2017 21:57

Mekkk píše:Bez sundání nárazníku mlhovky nenastavíš. Měl jsi je přelepit vzhledem k tomu že to není povinná výbava vozu. A pak ať hledají argumenty .... jedni.


Tam bych viděl možnost že by argumentovali tím, že auto s mlhovkama bylo homologováno a tak tam musí být funkční.
Takže prima, já si budu muset vyrobit nejakou matrici na kterou si posvítím tou dobrou mlhovkou, abych viděl jak to má být dobře, sundám nárazník, pohnu mlhovkou pak nasadím znova nárazník. Zjistím jak to svítí a takhle pořád dokola než to bude spávně. To mám zábavu na celý velikonoce :-)

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

13. dub 2017 22:06

Priste jed na jinou STK. :bigups: Ja jsem s Clubbym vyrazil na nasi STK kam jezdim leta (i s tou 1602-kou) a necekal jsem problemy. A taky ze problemy nebyly, jen mne upozornil pan na proslou lekarnicku. Tak jsem byl spokojen. :bigups:

No a po prodelane STK jsem si vzpomel: nedal jsem jim atest na zatmavena skla.. asi nepotrebuji.. Nesvitily mi mlhovky, protoze jeste nebyly aktivovany od guru OKCZ.. asi nevadi.. A pri diagnostice motoru zaznam "superklepani" na 3 a 4 valci, odpojeni paliva na 3. valci.. asi nevadi..

Takze jak rikaji ostatni, je to o pristupu techniku na STK.

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

13. dub 2017 22:12

Pak je ještě otázka jak dneska sdílejí informace mezi STK. Přesněji řečeno, reportují to někam, takže se obávám že dodatečná kontrola bude stejně prudící :-)

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

13. dub 2017 22:18

worrycz píše:Priste jed na jinou STK. :bigups: Ja jsem s Clubbym vyrazil na nasi STK kam jezdim leta (i s tou 1602-kou) a necekal jsem problemy. A taky ze problemy nebyly, jen mne upozornil pan na proslou lekarnicku. Tak jsem byl spokojen. :bigups:

No a po prodelane STK jsem si vzpomel: nedal jsem jim atest na zatmavena skla.. asi nepotrebuji.. Nesvitily mi mlhovky, protoze jeste nebyly aktivovany od guru OKCZ.. asi nevadi.. A pri diagnostice motoru zaznam "superklepani" na 3 a 4 valci, odpojeni paliva na 3. valci.. asi nevadi..

Takze jak rikaji ostatni, je to o pristupu techniku na STK.


Kam že to jezdíš? :-)

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

14. dub 2017 16:10

Přesně.. Jsou STK a STK.. Záleží na technikovi a taky na tom kdo to tam veze.. Pokud je to někdo z bazarníků nebo servisáků, co si s technikem tykají, tak je to z pravidla bez problémů i se zjevnými nedostatky.

Od doby zpřísnění jsem toto martýrium podstupoval několikrát sám i zprostředkovaně. Když jsem šel sám, tak byly z pravidla problémy.. U 4 roky starého Evoque nemohli za boha najít VIN na kastli k vyfocení, tak na půl hodiny si úplně zablokovali linku a 3 chlapi hledali.. U motorky mi to dali na měsíc protože nenašli homologační samolepku bez které to prý nejde, tak jsem si ji musel nechat vyrobit, protože Cagiva jako výrobce už neexistuje aby mi ji vystavili. Taky byl velký problém 19" kolo vpředu místo 18", které bylo v papírech.. Tak jsem 18" s velkým štěstím na allegru koupil.. a na opakované STK si ani nevšiml na protokolu, že tam byl problém s kolem..
Za to když jsem věděl, že problém by každopádně byl s Focusem RS nebo Mini Cooper S bledě modrým, kteří se břichem plazí po zemi, jezdí na podložkách a mají provokující polepy + velká křídla (byť tovární), tak jsem to raději svěřil známému co má známé.. a najednou nevadilo vůbec nic.. a ani na válce to vůbec nejelo..

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

14. dub 2017 18:22

Na opakovanou STK jsi sel tam co jsi byl predtim nebo muzes jit jinam?
Odeslat odpověď