Prepnout do plneho zobrazeni
o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

05. říj 2010 17:46

pardon, že se ptám,ale co je to HMF? :blink:

Re: Worry

05. říj 2010 18:09

s nebyvalou spontalnosti vzniknuvší spolek ....slovy básníka " zrozena v trní nárostla do čaro krásna "

..jinak

"víc než pár zlobivců závislých na NM + jedna slična. Samo plus jejich sličné a ztepilé protejšky + přírůstky :wink: "

dohromady Happy Mini Friends :rock:

Re: Worry

05. říj 2010 18:14

:oha: a jsou mezi váma i studenti?

Re: Worry

05. říj 2010 19:10

fakt dobry napad na fotenie ten garaz :biggrin:
ako by to boli prezentovane v nejakom auto-moto katalogu :bigups: :blush:
velmi pekne :wink:

p.s. pocitam ze takychto fotiek bude viac :mrgreen:

Re: Worry

05. říj 2010 21:43

Ja sem student .. MU Brno

Re: Worry

05. říj 2010 22:44

Máme mezi svými 4-mi členy i jednoho věčného studenta :lol: A to přímo mistra fotografa...

Sorry Ládíku :oha:

Re: Worry

05. říj 2010 23:10

já vím, že si mi dneska záviděl, jak si procházel knihovnou a říkla sis že by si chtěl taky studovat :biggrin: já tě tam zas někdy vezmu a nebo příště uděláme fotky přímo u knihovny to by nemuselo vypadat zle... ale co s tou ochrakou?? :biggrin:

Re: Worry

06. říj 2010 12:32

Worry píše:Máme mezi svými 4-mi členy i jednoho věčného studenta :lol: A to přímo mistra fotografa...


A nechtěli by jste rozšířit členskou základnu o jednoho moraváka ?

Re: Worry

06. říj 2010 18:13

a jednoho Brňáka s přítelkyní :wink:

Re: Worry

06. říj 2010 18:40

A jednoho Znojmaka/Brnaka :D

Re: Worry

06. říj 2010 19:47

2aspik: zatím můžeš čekat a doufat, jak se valná hromada dohodne :biggrin:

2Fires, Ilya17: jelikož ještě jsme neměli tu čest se poznat a nějak to není jen o tom mít MINI, ale být prostě Happy MINI Friends :rock: .... Přijeďte někdy na sraz a uvidí se....

Re: Worry

06. říj 2010 20:37

Poslusne hlasim ze rozumim .. Budu se muset ukazat na srazu no :D

Re: Worry

06. říj 2010 21:21

2 Aspik: Ty nikdy nezklameš a s námi na srazy taky vždy jezdíš a to už skoro víc jak 2 roky, dokonce se, ač nedobrovolně, ujmeš mého zbytku female posádky, tak musíme vydržet až náš velký kápo svolá tu valnou hromadu :-).

2 Ilya17 a 2Fires: souhlasím s Ládíkem ve všem. Nezůstávejte jen u psaní a přijeďte nás poznat osobně, zatím každý jen sliboval a nikdy se na žádném sraze neukázal.

Re: Worry

06. říj 2010 22:10

Chááápu :) tak kdy a kde?? :mrgreen:

Re: Worry

07. říj 2010 09:05

kapříček píše:2 Aspik: Ty nikdy nezklameš a s námi na srazy taky vždy jezdíš a to už skoro víc jak 2 roky, dokonce se, ač nedobrovolně, ujmeš mého zbytku female posádky, tak musíme vydržet až náš velký kápo svolá tu valnou hromadu :-).


To víš, ty vždy dodáváš jen kvalitní navigátorky :D :lol: :lol: - pozdravuj je !!!!
Sraz Orlík byi super - jen mi chybí výslledková listina - nevím kolikátí jsme skončili

Re: Aktualní lampárna - aneb o čem klabosí , diskutuje

08. říj 2010 15:42

ted´trochu jinak..
Co takhle výlet na Slovakiaring s Minikama?? Chtěl bych ho pořádně pohonit po okruhu než napadne sníh :andare:
25min za 30euro

Re: Aktualní lampárna - aneb o čem klabosí , diskutuje

08. říj 2010 18:15

vyradeni na konec sezony by se siklo ale mam to trosku z ruky pres celou republiku a jeste kousek na slovac :(

To za rohem Sosnovou přijatelně Most nebo okruh v DE /www.lausitzring.de/ -15min/17Eur

Re: Aktualní lampárna - aneb o čem klabosí , diskutuje

08. říj 2010 18:36

noo.. do toho Německa bych klidně jel...ale chtělo by to více lidí než 2..

Re: Aktualní lampárna - aneb o čem klabosí , diskutuje

08. říj 2010 19:12

vsude kolem okruhu jsou zatopené pískovny a samo i Kempy / jezdime tam na bruslatskou dovolenou :wink: /slo by z toho udelat vikendou akcicku ale videl bych to asi az na pristi rok ted uz bychom primrzli

+ jestli jsem dobre cetl tak skupinam davali lepsi ceny

z LBC je to tusim cca 120 km

www.lausitzerseenland.de - odkaz na jezerni oblast

Re: Aktualní lampárna - aneb o čem klabosí , diskutuje

08. říj 2010 19:16

tak co jít jen jezdit??
Odeslat odpověď