14. úno 2015 10:21
14. úno 2015 16:28
30. bře 2015 18:55
30. bře 2015 19:50
06. dub 2015 10:54
06. dub 2015 15:59
06. dub 2015 20:27
19. dub 2015 13:57
22. dub 2015 13:33
22. kvě 2015 09:11
Asi je zbytečné se rozepisovat, ale mám pocit že ten generační odstup je fakt veliký. Prostě paráda.
Sice to zvětšení (které se už mnohokrát probíralo) oproti 2.G, je hodně znát
a musel jsem konstatovat, že tohle auto je jedno z mála, které vypadá lépe ve skutečnosti než nafocené v katalogu. 22. kvě 2015 12:52
12. črc 2015 18:44
17. črc 2015 11:07
24. črc 2015 13:10

11. zář 2015 15:46
12. zář 2015 00:34
07. říj 2015 19:30
08. říj 2015 10:44
08. říj 2015 10:53
08. říj 2015 20:39