o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
17. úno 2014 23:48
Ta bílá mi tam nesedi, ale jinak to ujde.
20. úno 2014 13:21
Keďže už spadám do uvedeného kilometrového nájazdu, tak ma táto štatistika iba potešila
http://automoto.cas.sk/clanok/194390/de ... -jazdeniek
20. úno 2014 21:10
a zacina doba X-dverova..jsem zvedavy jak se popasuji s Clubmanem a jeho zadi
20. úno 2014 23:31
Ten ala Clubman je hustej...
21. úno 2014 17:32
Čekal jsem, že 5-dvéřový bude mít jen ony dveře navíc, ale partie kolem víka kufru vypadá dost protaženě, zjevně chtějí i větší kufr.
Ten Clubman vypadá ale hodně dobře!
21. úno 2014 18:42
Blacky píše:Ta bílá mi tam nesedi, ale jinak to ujde.
jak celok to na mňa posobí hodne pekne...
ta biela mi nevadí, ale finál by som nechal na pozretie naživo...
23. úno 2014 10:27
pár nových dizajnov exteriéru u F56. vedel by som si z toho vybrať
...TU...možte si aj
zahlasovať.
a víťaz bude ohlásený 16.4 a následne bude aj vyrobený.
24. úno 2014 15:23
Tak už u nás máme první F56 Cooper S, zatím s nutnou kamufláží...
- Přílohy
-

- f56_kamuflaz.jpg (92.82 KiB) Zobrazeno 9797 krát
24. úno 2014 15:39
proč s kamufláží? Dyk už byl představen
24. úno 2014 17:51
Ty svetla jsou diiivny. Nevim proc ale pripomina mi to amarouny.
24. úno 2014 18:42
Zdenál píše:proč s kamufláží? Dyk už byl představen

Oficiální uvedení do prodeje je až v pol. března, do té doby musí na silnice jen takto.
24. úno 2014 18:47
Aha
- Přílohy
-

- image.jpg (123.75 KiB) Zobrazeno 9747 krát
-

- image.jpg (143.76 KiB) Zobrazeno 9747 krát
25. úno 2014 17:35
invelt shit back.jpg nemozem:)))
25. úno 2014 18:46
Ty světla jsou příšerný. Tohle si nekoupim. Radime, doufám, že Paceman ješte rok-dva vydrží.
26. úno 2014 15:36
krosna píše:http://www.auto.cz/mini-clubman-concept-kombik-miri-zenevy-79765
Nevím jak vám, ale mě se to celkem líbí
26. úno 2014 18:02
Nesoudil bych předem...kdy bude nějaká akce s představením spojená?
27. úno 2014 09:00
Predni pohled a naraznik mi prijde povedenejsi nez u "Eska"
A design cviceni na tema "Palubovka" ma tez neco do sebe
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.