o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

17. úno 2014 23:48

Ta bílá mi tam nesedi, ale jinak to ujde.

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

20. úno 2014 13:21

Keďže už spadám do uvedeného kilometrového nájazdu, tak ma táto štatistika iba potešila :)

http://automoto.cas.sk/clanok/194390/de ... -jazdeniek

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

20. úno 2014 20:40

novinky k F55
http://www.motoringfile.com/2014/02/17/ ... tion-form/

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

20. úno 2014 21:10

a zacina doba X-dverova..jsem zvedavy jak se popasuji s Clubmanem a jeho zadi

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

20. úno 2014 23:31

Ten ala Clubman je hustej...

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

21. úno 2014 17:32

Čekal jsem, že 5-dvéřový bude mít jen ony dveře navíc, ale partie kolem víka kufru vypadá dost protaženě, zjevně chtějí i větší kufr.

Ten Clubman vypadá ale hodně dobře! :banana:

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

21. úno 2014 18:42

Blacky píše:Ta bílá mi tam nesedi, ale jinak to ujde.


jak celok to na mňa posobí hodne pekne...
ta biela mi nevadí, ale finál by som nechal na pozretie naživo...

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

23. úno 2014 10:27

pár nových dizajnov exteriéru u F56. vedel by som si z toho vybrať
...TU...

možte si aj zahlasovať.

a víťaz bude ohlásený 16.4 a následne bude aj vyrobený.

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

24. úno 2014 15:23

Tak už u nás máme první F56 Cooper S, zatím s nutnou kamufláží...
Přílohy
f56_kamuflaz.jpg
f56_kamuflaz.jpg (92.82 KiB) Zobrazeno 9797 krát

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

24. úno 2014 15:39

proč s kamufláží? Dyk už byl představen :)

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

24. úno 2014 17:51

Ty svetla jsou diiivny. Nevim proc ale pripomina mi to amarouny.

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

24. úno 2014 18:42

Zdenál píše:proč s kamufláží? Dyk už byl představen :)

Oficiální uvedení do prodeje je až v pol. března, do té doby musí na silnice jen takto.

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

24. úno 2014 18:47

Aha
Přílohy
image.jpg
image.jpg (123.75 KiB) Zobrazeno 9747 krát
image.jpg
image.jpg (143.76 KiB) Zobrazeno 9747 krát

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

25. úno 2014 17:13

S tou kamufláží to snad vypadá i líp :lol: :lol:
Přílohy
invelt shit back.jpg
invelt shit back.jpg (197.5 KiB) Zobrazeno 9677 krát

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

25. úno 2014 17:35

invelt shit back.jpg nemozem:)))

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

25. úno 2014 18:46

Ty světla jsou příšerný. Tohle si nekoupim. Radime, doufám, že Paceman ješte rok-dva vydrží. :bigups:

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

26. úno 2014 15:16

http://www.auto.cz/mini-clubman-concept ... nevy-79765

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

26. úno 2014 15:36

krosna píše:http://www.auto.cz/mini-clubman-concept-kombik-miri-zenevy-79765


Nevím jak vám, ale mě se to celkem líbí :-)

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

26. úno 2014 18:02

Nesoudil bych předem...kdy bude nějaká akce s představením spojená? :andare:

Re: Aktualní Lampárna - aneb o čem se klabosí, diskutuje

27. úno 2014 09:00

Predni pohled a naraznik mi prijde povedenejsi nez u "Eska" :wink:
A design cviceni na tema "Palubovka" ma tez neco do sebe
Odeslat odpověď