Prepnout do plneho zobrazeni
o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

Drážďany

17. pro 2014 20:30

Jezdíte na předvánoční trhy do Drážďan, byl tam někdo letos? Uvítám praktické rady kde nejlépe zaparkovat, jak se dostat do centra, na co si dát pozor, atd. Za případné info mnohokrát děkuji :pray:

Re: Drážďany

17. pro 2014 21:05

JJ byl sem. Ale v sobotu a dopoledne. Do cca 11 hod se da zaparkovat v pohode u BLuhe parku za panelakama za 3 € na cely den. Lindengasse 6
01069 Dresden, Německo
51.041518, 13.741702

Re: Drážďany

17. pro 2014 21:48

Já jsem dostal typ na Prager strase, prej taky dobrý :)

Re: Drážďany

26. pro 2014 00:17

Tak se výlet povedl :banana: . Chtěli jsme Drážďany vidět i večerně nasvícené, proto jsme jeli až v 11 hodin z České. V sobotu dopoledne u nás bylo jak na jaře, slunečno, 8 stupňů, cesta ubíhala v pohodě, až pak od Teplic se počasí začalo kazit a u dálničních tunelů před Německem se orgáni s radarama snažili " pomáhat a chránit ". Jak jsem čekal, v centru Drážďan byl menší dopravní kolaps, ale i přesto se nám nakonec podařilo před 14 hodinou zaparkovat v podzemních garážích Centrum Galerie na Prager str. jak jsem chtěl. S davem ostatních jsme přeběhli průtah centrem a už jsme se proplétali hlavním trhem na Altmarktu, mrkli i za řeku a pak ještě na pár dalších a skončili jsme na středověkém trhu v zámeckém nádvoří. Už byla tma a docela se ochladilo, takže německý svařák bodnul a atmosféru zařídila dobová kapela Furunkulus. Asi po hodině bohužel začalo dost pršet, tak jsme doposlechli kapelu a vyrazili k autu. Než jsme došli do Galerie začala dokonce bouřka a déšť se změnil na krupky. Skočili jsme do miníka, počkali v koloně směrem z garáží, před 20 hodinou se dostali ven a pak už to jelo. Čím blíž k našim hranicím, tím víc sněhu, takže jsem konečně vyzkoušel i zimáky. Za kopcem u nás už jen pršelo a přestalo až před Prahou. Domů jsme přijeli před půlnocí, na počítadle 660 km. Drážďany pěkný, příjemně strávený den :bigups:
Odeslat odpověď