Prepnout do plneho zobrazeni
o všem co Vás napadne a trápí a co se nehodí nikam jinam...
Odeslat odpověď

MINI Scooter E

23. zář 2010 12:40

MINI Scooter E Official Release & Details

Obrázek

http://www.motoringfile.com/2010/09/22/mini-scooter-e-official-details/

... nádhera :banana:

Re: MINI Scooter E

23. zář 2010 17:45

Tak bohužel už i já musím uznat, že BMW hodlá po úspěšném obnovení ze jména MINI vydělat co nejvíce a za chvilku se budou nabízet důchodcovské tašky na kolečkách s krásným emblémem.. kua, co se to děje... :?

Re: MINI Scooter E

23. zář 2010 20:59

njn vše spěje k názorům, že mít MINI je iN ... ale myslím, že nějakou tašku jsem už viděl Worry :biggrin: ... ale jak říkáš jsem zvědav s čím příjdou dál...

Re: MINI Scooter E

23. zář 2010 21:54

Worry píše:Tak bohužel už i já musím uznat, že BMW hodlá po úspěšném obnovení ze jména MINI vydělat co nejvíce a za chvilku se budou nabízet důchodcovské tašky na kolečkách s krásným emblémem.. kua, co se to děje... :?


tašky na kolečkách a další kraviny prodává každá druhá automobilka, Mini si ale nechává záležet na designu

btw. tašku Mini na kolečkách (spíš kufr) už mám, je nádherná, obdržela Red Dot Design Award

Mini Scooter E

27. led 2011 16:24

Nazdárek Miníci,
nevím, zda toto téma sem už někdo přidal, pokud ne, tak jsem první :D
Je to starší zpráva, Miníci o ní už možná ví.
Uviděla jsem Mini Scooter E a hned jsem si ho zamilovala. Doufám, že bude brzo k prodeji :D
Cena se pohybuje okolo 2 500 Eur a jede až top rychlost 60 km/h :D, ty brďo to bude fičák.
Pokud víte nějaké info, tak sem napište jako např. cena, kdy se objeví na trhu atd.
Pište, pište.....
Přidávám i foto.
Přílohy
mini_scooter_e_concept_02.jpg
mini_scooter_e_concept_02.jpg (93.92 KiB) Zobrazeno 5033 krát

Re: Mini Scooter E

27. led 2011 17:05

Sorry, jsi až druhá :biggrin:

http://new.minicooperklub.cz/viewtopic.php?f=12&t=3721

Re: Mini Scooter E

27. led 2011 17:24

Nevadí, :D
Mně se šíleně líbí, přemýšlím, že jakmile bude ke koupi, tak si ho pořídím k Sněhurce - Mini Cooper S Countryman, bílá barva s černou střechou.
To bude žúžo, v létě na motorce a v zimě v countrymanovi. Super, už se těším. :lol:

Re: MINI Scooter E

27. led 2011 22:09

Zdravím Vás Mininíci, skůtřík je sice pěkný, ale také je to docela mašle :whaasup: V německu ho už raději jen půjčují jelikož za ty prachy je neprodejný. Pokud je nyní za 2500 euro, tak šli s cenou pěkně dolů. Původní cena z loňského roku byla okolo 4000 euro. Každá značka má nějakou klasiku, která je TOP jak auta, tak skůtry. Já mám Piaggio a neměnil bych :banana:
Odeslat odpověď