Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 3. generací (F55, F56)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Jery - COOPER S

29. pro 2015 11:53

Po delší době vás všechny zdravím. Rozhodl jsem se Miníka prodat. Asi nemá smysl vypisovat co je eSko zač. Na střeše už polep není, najeto 168000, první majitel a mám dojem že jsem se o něj staral dobře - dělá radost. Dá se na něj odečíst DPH a nevím, jestli nemám troufalou představu někde kolem
280000 Kč. Tak kdyby někdo chtěl...


miniS-1.jpg
Zdravím na konci roku vás všechny s přáním šťastných a příjemných kilometrů v novém roce. A protože to vypadá, že se nedočkám dolepení střechy bílou fólií, chtěl bych vám alespoň na dálku představit výměnu - barva stejná, motor a výbava velmi výrazně pozitivní změna, stejně tak pocit z jízdy :bigups:
Naposledy upravil jery dne 18. kvě 2021 07:29, celkově upraveno 1

Re: Jery - výměna

29. pro 2015 13:45

Congrats...pekny upgrade

Chapem potrebu bielej strechy, budu aj pruhy?

Re: Jery - výměna

29. pro 2015 15:33

Díky, dělá radost :banana:
Pruhy asi ne, zůstanu u klasiky jako byla 2G. Když už jsem dal i stejnou barvu :lol: Spíš na letní jiný disky. Jenže u neoriginálních je zase potíž s čidlama tlaku (jedině nechat snímání Ondrou vypnout). A navíc si myslím, že tyhle disky nejsou zrovna šťastný řešení pro profil pneu 55. Potvrdil mi to kromě gumaře i člověk co se zabývá rovnáním disků, že se poslední dobou hodně zhoršují materiály a právě nízké profily nejen že se prohnou ale i se vylamují. No a zase 45k se mi do origo disků moc dávat nechce :?:

Re: Jery - výměna

18. kvě 2021 07:22

no v tejto kombinácii to vobec nie je zle

btw. sleduj občas sa na ebay objavia dobré kúsky, minuly týždeň sa predali 2 takétosady, obe skončili aj s pneu niekde okolo 800e...

ad profily/ mám na všetkých autách to co max. podľa technicáku ide...alebo šlo

a áno jeden disk som rovnal-pozdrav od Detvy,
jeden varil-ani neviem kedy a kde sa to zadarilo, ale ešte som nemal to šťastie niečo vylomiť....klop,klop,klop...oba coopre dali dokopy cez 200tkm...

o to lepšie sa na nízkom profile to auto správa a robí to co od neho chceš...


Naposledy oživil jery v 18. kvě 2021 07:22
Odeslat odpověď