Logo
Právě je 28. bře 2024 11:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 28. úno 2014 22:13 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 28. úno 2014 22:02
Příspěvky: 1
Bydliště: Brno
- vizuální prohlídka vozu, zjištění a nacenění závad
- kontrola a výtisk chybových hlášení diagnostiky
- zaměření geometrie náprav včetně protokolu
- mytí a vysátí vozu v ceně
Akce trvá po celý březen pro majitele vozů Mini za cenu 199,-kč vč.DPH - Klasik Servis Renocar Brno Slatina

registrace:
Petr Dolnicek
548 141 186
petr.dolnicek@renocar.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07. bře 2014 11:21 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. kvě 2013 19:50
Příspěvky: 326
Bydliště: většinou Česká Třebová
Tak včera jsem v Brněnském Renocaru absolvoval se svým Skem nabízenou prohlídku. Pokud o tom někdo také uvažujete, mohu jen doporučit. Ochota, vstřícnost a profesionální přístup pana Petra Dolníčka, jeho kolegů a kolegyň mě mile překvapila a o svém Mini vím zase o něco víc :banana: .

_________________
Jezdím jen tak rychle, jak můj anděl strážný lítá. Nooo, někdy i trochu rychleji...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 22. dub 2014 12:00 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
Byť tedy tato servisní akce koncem března skončila, vnukla mi myšlenku, že by bylo fajn nechat své auto prověřit bedlivým okem školených odborníků ve značkovém servisu. Svému autu sice dopřávám pravidelnou servisní péči a žádná objevící se bolístka mně nenechává dlouho chladným, takže se za ten rok podařilo odstranit téměř vše co Mini trápí, ale ono přecijen v klasickém neznačkovém servisu, kde jsou zvyklí jen odstraňovat důsledky a s hledáním důvodů a příčin si moc hlavu nelámou se občas stane, že se po návštěvě zanedlouho objeví něco podobného třeba na druhém kole..
Proto se mi ta možnost nechat si auto prohlídnout ve značkovém servisu podle 12bodového servisního kodexu BMW a MINI dost zamlouvala, takže když se naskytla od nás z Ostravy možnost zajet do Brna, nahlásil jsem se na tuto 2 hodinovou prohlídku. Výlet jsem shodou okolností a náhod spojil s kolegou Čefem. Ten si domluvil do Brna dovoz R53, kterou plánoval koupit, takže i jeho jsme při jednom objednali na tuto technickou prohlídku se zaměřením na předkupní prohlídku technického stavu vozidla.
Termín na který nás při pátečním odpoledni byli schopni/ochotni objednat, aby se to časově stihlo, byla 14:00-16:00h. (Otevřeno do 18:00). Pro servisní prohlídku si tedy nárokují 2h.. Je možné v případě zájmu cca po půlce časového intervalu zajít přímo na dílnu a nechat si ukázat auto zespodu a vysvětlit záznamy mechanika, které zapisuje do formuláře k zakázce. Zrovna tak se probere výpis chybových hlášení z Mini diagnostiky před smazáním chybových hlášek i posléze po vymazání těchto údajů. To co zbyde je tedy záhodno řešit.
Veškeré nalezené závady a problémy, které se mohou vyskytnout ve středně dobém horizontu pak přijímací technik převedl do tabulky nových originálních dílů s cenami pro orientaci.

zajímavé formuláře, které jsem si odnesl jako výstup návštěvy servisu:
- Vehicle Viewer Data List - (rodný list auta)
- výpis vybavení vozidla zvláštního a sériového dle VIN
- CBS informace protokol (data vyčtená z klíče)
- screenshot monitoru diagnostiky při načtení chybových hlášení
- screenshot monitoru diagnostiky po smazání chybových hlášení
- kopie protokolu mechanika se zápisem závad, netěsností, doporučení k výměně
- výpis kódů a cen nalezených dílů doporučených k výměně/koupi
- faktura s poznámkou pod čarou, kde jsou do lidové řeči popsány nalezené závady


Celá tato 2hodinová 12bodová prohlídka vyjde bratru na 700Kč. Je na každém posoudit, jestli je to hodně nebo málo, dle mého názoru ale ukáže auto v reálném světle a třeba při uvažování o koupi auta se může takto odhalit problém, který při běžné prohlídce na oko nejste schopni odhalit.

Pokud by Vás tato servisní kontrola zaujala, najděte si jedno ze tří autorizovaných prodejních a servisních míst Mini 2x Praha a 1x Brno, dle Vaší lokace. Předpokládám, že Invelt Praha bude mít v nabídce obdobnou servisní prohlídku.

_________________
"Never drive your Mini faster, than your guardian angel can fly!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz