Logo
Právě je 28. bře 2024 18:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Baroun - COOPER S
PříspěvekNapsal: 01. úno 2018 21:49 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. srp 2017 15:39
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha
Ahoj, chtel jsem Vas vsechny pozdravit, jsem od podzimu hrdym majitelem Mini Cooper S R56 .
Miniho jsem si poridil, protoze jsem ho predtim uz jednou mel ale ne turbo ale kompresor.
Mini je podle me super mala kara, co je rychla, stabilni, ma wow efekt a hlavne skvelou komunitu lidicek okolo Mini.
( hodne mi to pripomina motorkare nebo Saab ridice )
Pritelkyne chtela nejaky rodinej vuz a Mini ma 2x isofix :lol: .
Kazdopadne v autech se opravdu ( technicke veci ) nevyznam a spise jsem kupoval podle barvy :D

Proto jsem se chtel zeptat na radu ohledne par veci :bigups:
1. uvazuji o chip tuningu o zvednuti vykonu ( podle parametru preprogramovanim jednotky je moznost cca 220HP co se mi zda pekne ale jak jsem psal , nejsem odbornik a otazka co to udela se spojkou a celkove s motorem)

2. chtel jsem se zeptat na radu ohledne ladeneho vyfuku, videl jsem nekde na youtube laufy co jsou na ,, dalkove ovladani,, a daji se ovladat podle potreby ( hlucnost) + nevim zda koncovku ci cele svody ( coz by mohlo byt lepsi , protoze by to mohlo pridat par koniku a ne jenom hlucnost )

3. premyslim i o KN filtru

4. jestli nemate nahodou nejakou dobrou radu kde sehnat cenove prijatelna kola ,,17,, nejlepe bila s paprskama, projizdel jsem weby a zatim jsem na nic neprisel co bych udelal wau a nebylo to drahe a bylo to na Mini a pekne.

Ptam se proto , protoze opravdu nejsem technicky odbornik a verim ze spousta z vas tu ma bohate zkusenosti oproti me ( naliju benzin a doliju vodu do ostrikovacu ) :biggrin: :biggrin: :biggrin: tak jestli Vas neco jeste napada, treba jako svicky nebo nevim :D , v tomto smeru jsem opravdu traged :D


projizdel jsem tady urcita fora a koukal jsem ze spousta odkazu odkazuje na mimo ceske stranky , proto jsem chtel se zeptat zda nemate nejake rady ohledne ceskych stranek ( moje aglictina neni opravdu dobra a jak jsem psal, technice moc nerozumim, proto ta ceska verze byla prijemnejsi z duvodu pochopeni o tom co se tam pise :blush: )
Ovsem vsechno chci delat v prubehu roku abych nevykrvacel jenom na aute :lol: ,

Auto jsem diky Vasim odkazum nechal prohlednou a poopravovat v Cestlicich v Renocaru a byl jsem megamoc spokojen s panem Losou.
Auto dostalo nove rozvody, pretesneni motoru, vymena oleje a filtru atd.... . Dneska jsem akorat objednal brzdy Brembo dopredu a do zadu+ desticky.

Budu rad za kazdou radu ci zkusenost.

|Dekuji

Baroun

PS: hrubky, jestli tam nejake jsou , jsem psal schalne abych Vas pobavil :lol:

_________________
:banana: Baroun Mini :banana: Baroun Mini :banana: škyt beng puf :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Baroun Mini Cooper S
PříspěvekNapsal: 02. úno 2018 09:03 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. kvě 2015 22:20
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha
Ahoj Baron,

vítej v klubu.

K tomu co jsi psal mám dva tipy.

"Chiptuning" - nejlíp uděláš, když se zastavíš u Ondry Kučery, alias OKCZ. Ten ti nahraje originální software JCW. Dostaneš je zhruba na výkon který poposuješ a prckovi tím nijak neublížíš.

Filtr - já mám na autě sání od AEM, dělané přímo na Mini, které jsme taky montovali u Ondry. Na pár obrázků se můžeš mrknout tady http://new.minicooperklub.cz/viewtopic.php?f=82&t=7921&hilit=denny

Jinak když dorazíš příští víkend 11.2. na na Costa kafe http://new.minicooperklub.cz/viewtopic.php?f=65&t=8736&hilit=costa tak se na to můžeš mrknout na vlastní bulvy a taky tam osobně poznáš některé lidi z fóra.

Měj se, Denny

_________________
Mini Cooper S, JCW aeropaket, JCW soft od OKCZ, AEM intake, GP2 difuzor, OKCZ downpipe, Ahifi audio


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Baroun - COOPER S
PříspěvekNapsal: 02. úno 2018 12:24 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. srp 2017 15:39
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha
Dekuji za radu,
uz jsem OKCZ kontaktoval a uvidime co dal :banana:

_________________
:banana: Baroun Mini :banana: Baroun Mini :banana: škyt beng puf :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Baroun - COOPER S
PříspěvekNapsal: 04. úno 2018 15:59 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 23. lis 2017 23:08
Příspěvky: 47
Bydliště: Benešov
Ahoj a gratuluji :) Co vím já, tak tyhle R56 S se rádi zakarbonují, co se týče ventilů atp. a také tam jsou problémové rozvody.

_________________
2006 Checkmate JCW R53


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Baroun - COOPER S
PříspěvekNapsal: 05. úno 2018 13:18 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. srp 2017 15:39
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha
Dekuji :D
ja to moc nechci upravovat po vzhledove strance, spise po funkcni :biggrin: , nevim proc ale me se takle ten vzhled libi.
Navic , bavi me vypadat jako ,,holcici,, auto a pak ukazat zada. :D
Kazdopadne nerikam ze me to treba nenalaka a pak az uvidim nejake tak se nenecham inspirovat :bigups:

Ale uz se tesim na nejakou tu Mini seslost. Koukal jsem ze tedka bude v Chodove ale to jsem v Plzni, takze tu nestiham ale urcite bych chtel poznat dalsi
Ministy .

_________________
:banana: Baroun Mini :banana: Baroun Mini :banana: škyt beng puf :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz