Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 2. generací (R55, R56, R57, R58, R60)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Skalda - CLUBMAN JCW

18. led 2017 04:53

Konečně jsem se dostal k tomu, abych malinko "představil" ten náš vánoční dárek :lol:

Ježíšek (já) nám ho přivezl 16.12. 2016 od soukromého prodejce z Mindenu, kousek od Hannoveru.

Cesta domů, cca 750 km po vlastní ose, byla hned na začátek dobrá testovací jízda :andare:
Doma se mi z auta ani nechtělo ven a po měsíci je k dnešnímu dni na počítadle o 4800 km víc...

Clubman byl v provozu od dubna 2011, dostal jsem k němu od prvního majitele veškerou dokumentaci o servisu, emisích a STK, COC list, TUV protokoly od 18" letních kol a sportovních brzd.
V den koupě měl najeto 83570 km, obuto na zimní 205/45 R17 - Pirelli Sotto zero, naleštěnej, voňavej, v reálu lepší než na fotkách.
Výbava zřejmě maximální, opotřebení minimální, vše zatím funguje jak má :bigups:

Poladím jen kosmetiku (reklama pryč) a vrátím zpět ty dvě přídavný dálkový, co jsem musel kvůli naší dovozový STK sundat :roll:

Přidávám pár obrázků :wink:
P1030979.JPG
Vysázel jsem prachy na dřevo...

P1030985.JPG
Kouknul se zepředu...

P1030981.JPG
z boku...

P1030983.JPG
zezadu...

P1030987.JPG
a nastupovat!

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

18. led 2017 09:16

Krasny kousek ! Takze konecne se zadarilo, po tolika neuspesnych pokusech u nas :bigups: Tak hlavne at vam to nadseni vydrzi, auto dela jen radost a na nejakem srazu me svezes :biggrin:

PS: kolik penez to lezi na stole ? Nejak se nemohu dopocitat, ale prijde mi to jako bambilion :blush:

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

18. led 2017 09:33

To je nádhera... :bigups:

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

18. led 2017 09:39

Je třeba si dělat radost ! Krása Skaldo, ať dělá jen radost.

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

18. led 2017 09:51

Gratuluju k pěknýmu dárku. Fotky jsou pěkný, ovšem ta první je impozantní! :-D

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

18. led 2017 11:03

Ten se moc poved... Nádhera :bomb:

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

18. led 2017 13:13

Je to krasavec, graluju :bigups:

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

18. led 2017 14:12

nech sluzi a robi Vam radost :banana:
pekna kombinacia farieb :bigups:
a mas MI (Michalovce) SPZ :mrgreen: takze z okresu :lol:

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

18. led 2017 15:23

Hmmmm.. Paráda.. Pán je labužník.. Přátelsky závidím a přeju ať tento kousek nesouží žádná z neřestí o kterých se tu často píše..

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

18. led 2017 20:53

Veliká gratulace k zásadnímu životnímu rozhodnutí. Móóóc pějný kousek. Tak už můžeme na srazech založit vlastní třídu kombíků :lol: :lol: :lol:

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

18. led 2017 21:09

Krasnej kousek a mazackej stresni spoiler, uz si na nej setrim :)
Tak preji at Clubak nezlobi.

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

18. led 2017 21:30

Přesně něco takového pořídím k mé R50 :) fakt kusanec

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

19. led 2017 00:24

Děkujeme všem za pochvalné reakce na náš nový přírůstek :pray:

worrycz píše:Krasny kousek ! Takze konecne se zadarilo, po tolika neuspesnych pokusech u nas :bigups: Tak hlavne at vam to nadseni vydrzi, auto dela jen radost a na nejakem srazu me svezes :biggrin:

PS: kolik penez to lezi na stole ? Nejak se nemohu dopocitat, ale prijde mi to jako bambilion :blush:


Že jsem na koupi nespěchal se určitě vyplatilo, protože tento kousek nakonec splňuje všechny mé požadavky na výbavu a hlavně celkový vzhled mě zaujal hned na první kouknutí :banana:
Za to, že jsi chválil první, máš svezení jisté Jiříku :wink:

PS: Na stole leží hooodně peněz, to jsem si prostě musel vyfotit, protože tolik jsem jich v hotovosti v ruce ještě neměl a nejspíš už ani mít nebudu :D

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

19. led 2017 08:36

Vááááááááááááááuuuuuu. Krásnýý. JJ něco takovýho taky hledám. Barevna kombinace je nej. :bigups: :banana:

BTW: 12-15 000 EUR ???????

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

19. led 2017 09:10

Ty čtyři přídavné světlomety jsou bomba :wink: Jedná se o manuál s 211 koníky?

Moc pěkný kousek :)

M.

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

19. led 2017 22:40

Tomu říkám štědrej ježíšek :bigups: Moc hezkej kousek, a já furt bádal co to pod tím stromečkem a ohňostrojem na těch fotkáš máš (klubíka jsem teda poznal,ale...).

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

20. led 2017 01:05

Blacky píše:Vááááááááááááááuuuuuu. Krásnýý. JJ něco takovýho taky hledám. Barevna kombinace je nej. :bigups: :banana:

BTW: 12-15 000 EUR ???????


Celej černej clubman, kterého jsme také zkoukli, byl moc pěknej ale takovej nevýraznej. Tato barevná kombinace nás však oslovila okamžitě...

BTW: necelých 17 000 EUR, bylo to velké dilema :roll:

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

20. led 2017 01:21

Marty_Janku píše:Ty čtyři přídavné světlomety jsou bomba :wink: Jedná se o manuál s 211 koníky?

Moc pěkný kousek :)

M.


Ty čtyři přídavný světla byl rozhodující faktor při výběru auta očima mé přítelkyně. Hned jak ho viděla, bylo rozhodnuto :wub:
Když je v noci zapnu, vidím jako ve dne :bigups:

Ano, je to manuál, 211 koní.
K mání byla i jedna "voňavka" s automatem, ale to prostě nebylo ono...

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

20. led 2017 11:45

Přesně tak, k těmto vozům patří manuál :bigups:

Ale abych tady nerozvinul nějakou roztržku :lol: s majiteli automatů, když mám nějaké velké ježdění, třeba za den více jak 400 km, jsem rád, když to absolvuji s tátovo Tiptronicem.

Peace :banana:

Re: Skalda - CLUBMAN JCW

20. led 2017 14:59

Dalsi dlouhy krasavec za chvili bude na srazech tlacenice :mrgreen:
...tak at dela jen radost

ps. vybava jak do Norska ..ale ty svetla z nej delaji moc pekny original libi se mi to 8)

... treba v belgii uz takhle auto nekoupis. vetsi penize jedine prevodem navic v ramci EU by jsi nemel mit u sebe vetsi hotovost nez 10T eur
Odeslat odpověď