Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 2. generací (R55, R56, R57, R58, R60)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Jardak - COUNTRYMAN

13. dub 2016 11:26

Milí přátelé, chci Vám představit mého nového obyvatele naší garáže. Volba na koupi Countrymana padla po dlouhé a úmorné úvaze. Vždyť taky vystřídat BMW e61 za takového „prcka“ není žádná sranda. První typ jsem získal na stránkách jednoho našeho významného prodejce ojetých automobilů. Vydal jsem se tam na domluvenou návštěvu, rodina se mnou, den v čudu a představy prodejce úplně naivní a scestné. Začal jsem pátrat (tak jako již v předchozích pěti případech nákupu auta) na stránkách německých prodejců. A zase to – kupodivu – vyšlo. Nádherné autíčko od původního majitele, mimochodem zaměstnance firmy BMW v Mnichově. Okamžitý nákup přímo před kanceláří, rychlé vyřízení převozních značek, rychlý odjezd domů. Auto po velice pečlivém servisu, najeto 40 000 km. Cena příjemná, rodina spokojená.
Přílohy
K5II7746.jpg
K5II7744.jpg
K5II7742.jpg
K5II7740.jpg
K5II7739.jpg

Re: Jardak - Mini Countryman

13. dub 2016 23:56

Velmi pěkný úlovek v té nejkrásnější MINI barevné kombinaci :D Inu v Německu rostou zdravé kusy! Jen umět hledat a mít štěstí :bigups: Tak ať dělá samou radost!

Re: Jardak - COUNTRYMAN

14. dub 2016 11:01

Přeju hodně šťastných kilometrů celé rodince.
Jinak s manželkou Contrymanům říkáme MINIMAX :woot: A tenhle je navíc červenej :lol:
Přílohy
Minimax.jpg
Minimax.jpg (9.38 KiB) Zobrazeno 2998 krát
Odeslat odpověď