Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 2. generací (R55, R56, R57, R58, R60)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Facnyho manželky - CLUBMAN S

20. bře 2016 21:48

Před zhruba týdnem nám vrátili Minika z Inveltu a jsme uz 500 km bez nouzaku, takze kdyz jsme byli v tom rozmaru, slovo dalo slovo a koupili jsme manzelce a juniorovi Clubmana. Musím říct ze na výběr toho bylo dost, ale zase jednou vyhralo srdíčko nad rozumem a kromě toho ze to je bohužel automat, což se zase líbí me drahé polovicce je to super kombinace výbavy a motoru. Jen jediná věc co me štve je tuningovy vyfuk, kterého se musím zbavit, jsou to nějaké nerezove tlumiče s koncovkami, kdyby někdo měl zájem nebo věděl o sériovém výfuku budu mu vděčný.
Přílohy
2016-03-20 20.48.02.jpg

Re: Facnyho manželky - Mini Clubman S

20. bře 2016 21:50

Krasny kousek, dalsi do rodiny Clubmanu.. Tak at je bez starosti, zaslouzite si to :bigups:

Dej nam sem par dalsich fotek, at to omrkneme :bigups:

Re: Facnyho manželky - Mini Clubman S

20. bře 2016 22:05

Diky worry, ja teď musím vyřešit do měsíce ty ladaky , protože pojedeme na dovolenou do Rakouska. Je to moc hlasitý. Pak kola jsou dodreny jak pes... takže při prezuti oprava.

Re: Facnyho manželky - Mini Clubman S

20. bře 2016 22:54

Hezky pěkně! Tomu říkám nadšení! Po těch všech útrapách s tvojím autem jsi na MINI nezanevřel a pořídil ještě jedno.
Tak ti přeju at ti obě auta dělaj jen radost a oba si to s manželkou užíváte, a už žádný servis :-)

Re: Facnyho manželky - Mini Clubman S

20. bře 2016 23:55

...a já už myslel, že když sháníš Clubman, tak to znamená, že si vrátil JCW...

Re: Facnyho manželky - Mini Clubman S

21. bře 2016 06:30

miras píše:...a já už myslel, že když sháníš Clubman, tak to znamená, že si vrátil JCW...

Nikdy! I přes všechny ty opravy jsem si k němu našel cestu a nedám na něj dopustit :banana:

Re: Facnyho manželky - CLUBMAN S

21. bře 2016 09:06

A dobres udelal, zes ho koupil, protoze jinak bych ho tento tyden vzal ja!
Koukej sem dat jeste par fotek, protoze ten vnitrek byl podle fotek opravdu tuze moc peknej:-)
Preju hodne stastnych kilometru a "jen" klasicke a predpokladane opravy;-)

Re: Facnyho manželky - CLUBMAN S

21. bře 2016 22:21

Neco sem dam o vikendu, jen aby jste vedeli ze neni hezke chvilky bez problemu, dneska nam pred praci vzal nekdo auta klicem, takze JCW je cely zniceny. Nerozumim temto lidem :( Takova skoda...

Re: Facnyho manželky - CLUBMAN S

18. dub 2016 11:48

Tak jsme s Clubmanem navštívili OKCZ a jednoznačně paráda. Udělali jsme dekarbonizaci (Ondra vyměnil preventivně i všechna těsnění), olej, svíčky, dostali jsme nové mapy do navigace, nějaké to kódování a teď ještě cívky a bude. Taky jsme s Worrym vyměnili onen výfuk, který moje drahá polovička nějak nemohla vydýchat a je to. Ještě jsme dali jiná kola z JCW, ty mu sluší víc.

Ještě jednou díky Ondrovi za příjemnou spolupráci.

Re: Facnyho manželky - CLUBMAN S

18. dub 2016 22:23

facny píše:Neco sem dam o vikendu, jen aby jste vedeli ze neni hezke chvilky bez problemu, dneska nam pred praci vzal nekdo auta klicem, takze JCW je cely zniceny. Nerozumim temto lidem :( Takova skoda...


Kdysi mi takhle někdo fakt hodně zničil nový firemní auto a mám stejnej názor jako Vincent Vega:
Lance: Pořád jezdíš v tom malibu?
Vincent Vega: Ani nemluv... Víš co mi s ním nějakej parchant udělal?
Lance: Co?
Vincent Vega: Vobjel ho klíčem.
Lance: Ty vole! To je v hajzlu.
Vincent Vega: No to mi řikej. Tři roky je to schovaný, pak je to pět dnů venku a nějakej impotentní kripl se na to podepíše.
Lance: Já bych to rovnou zabíjel. Žádnej soud, žádná porota, rovnou na popravu.
Vincent Vega: Škoda, že jsem ho při tom nechytil... Dal bych cokoliv, kdybych ho mohl při tom chytit. Stálo by to za tu škodu, kdybych ho při tom mohl chytit.
Lance: Dobytek!
Vincent Vega: Co může bejt horší, než někomu ničit auťák. Na cizí auta se prostě nešahá.
Lance: To se nedělá.
Vincent Vega: To je proti pravidlům.
Odeslat odpověď