Logo
Právě je 20. dub 2024 03:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rendlíci - CLUBMAN ONE
PříspěvekNapsal: 11. zář 2015 21:03 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 11. zář 2015 20:26
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Zdravím všechny na MINI fóru,

začnu trochu představením, auto není přímo mé, ale spíš mamky, vždycky chtěla MINI, ale prostě stálo příliš mnoho a ojeté auto kupovat nechtěla. No nicméně došlo k tomu, že předchozí městské auto by chtělo pomalu nahradit (Citroen C3) a když už tak něčím o trochu větším. No a MINI prostě opět zapadlo, protože moc drahé.
Mě to ale jako zvědavému synáčkovi nedalo a hledal jsem Clubmana. U nás, to bylo marnost a ještě horší, takže mobile.de a doufat. A jako na "potvoru" jsem jednoho našel, Německo, rok 2014, najeto 7046 Km, navigace, automatická klima, vyhřívané sedačky, červená barva, pěkná litá kola. No já měl jasno :D. Když to viděl taťka, tak měl taky jasno a mamka pořád "A nekoupíme zajíce v pytli?!" No takže jsme zjistili, že auto prodává BMW dealerství, které má víc než 10 let tradici, skladem víc než 120 aut z BMW premium selection atd. No to jí trochu uklidnilo a svolila, že tedy mám napsat, že máme zájem.
Domluvili jsme se s dealerem, že nebudeme nic podepisovat a jeli jsme se na to podívat, s tím že pokud vše bude OK, tak si ho i odvezeme.
Tak jsme vstali pěkně v půl páté ráno a před desátou jsme byli u dealera. MINI už stál připravený, tak jsme ho obešli dokola a zjistili jsme, že to má zbytek nálepky na pneumatice, prohlédli jsme motor, všude nezaprášené čárové kódy. No bylo jasno. Tak jsme vše sepsali, dojeli vyřídit převozky a hurá zpět do ČR.
U nás následovala akorát evidenční kontrola a přesně po týdnu dovozu jsme dostali české SPZ.

Jinak do budoucna, už mám objednaný kabel k PC do OBDII abych mohl nějaké drobnosti přeprogramovat, zatím to má denní svícení udělané trochu blbě. A ještě pár dalších vychytávek dodělat. Pak také OKCZ One to Cooper upgrade :wink: , ale to až po záruce. No a až se sjedou kola, tak na léto možná 17" ale to víte, teď se to plánuje :D

Jinak je to vlastně 3. (4.) auto v rodině, ještě máme tu C3, pak C4 Picasso a já mám na víkendy SVT Cobru. Takže docela směsice všeho :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rendlíci - One Clubman
PříspěvekNapsal: 12. zář 2015 00:31 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
Gratuluji k takovemu ulovku ! Clubmanu neni nikdy dost, a to jsou tak krasny.. Nechapu..

Krom upgradu softu motoru uplne vidim multifunkcni volant, to je lahoda. Ja jsem dodelal a nemuzu si vynachvalit.. :bigups:

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rendlíci - CLUBMAN ONE
PříspěvekNapsal: 15. zář 2015 14:32 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 11. zář 2015 20:26
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Multifunkční volant asi časem přijde, už jsme si psali s Ondrou. Ale to bude záležet, jak mamka bude spokojená se současným stavem ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz