Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 2. generací (R55, R56, R57, R58, R60)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

19. kvě 2016 10:05

Mam zajimave zjisteni - po problemech z minuleho tydne jsem dnes zjistil, ze Clubby ma samouzdravovaci funkci. Vsechny problemy zmizely, auto jede jako vino, kontrolka motoru zhasla.. Zajimave :D

Hlavne se to stalo v momente, kdy mam nakoupeny vsechny dily (svicky, civky, lambdu, skrtici klapku, vstriky) Ale jak uz to zname, nemoc se muze vratit, takze stejne nas nemine vymena :bigups:

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

19. kvě 2016 13:32

To už jsem zjistil taky, že miníci mají někdy trošku zlomyslný smysl pro legraci :lol:

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

19. kvě 2016 22:03

To se někdo má, že součástí výbavy je "automatical reparatur management" :lol: u mě je setrvalý stav, otáčky lítají nahoru a dolů :roll: Vypozoroval jsem, že mě to dělá vždy když je pod 10 stupňů :banana: takže já mám letní verzi Clubbyho, která se v zimě garážuje :lol:
Moc mě nepovzbudily Tvoje předchozí zprávy o vývoji stavu Clubbyho po opravách. Příští týden jedu konečně k Ondrovi, tak uvidíme kam se posuneme. :?

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

23. kvě 2016 11:34

Dneska male jubileum.. :bigups:
Přílohy
jubileum.JPG

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

23. kvě 2016 12:28

Koukám, že ti ten ciferník svítí jako u Buchty (GP přístroje) nebo fotka klame?

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

23. kvě 2016 13:47

minimartin píše:Koukám, že ti ten ciferník svítí jako u Buchty (GP přístroje) nebo fotka klame?


Sviti to uplne stejne divne :biggrin: Nejvice markantni je to za denniho svetla, v noci se to docela vyrovna. Holt to jeste nikdo neudelal tak, aby to bylo jako u originalu..

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

27. kvě 2016 12:12

Takze planovana udrzba v garazich OKCZ probehla a muzeme poreferovat. Auto uz nejaky den jelo bez problemu (problemy s vyraznym cukanim-vynechavanim zmizely) ale diky nakoupeni vsech potrebnych veci jsme preventivne vymenili. Dle planu probehla vymena saci klapky, lambdy za katem, svicek a civek. V tom zachvatu jsme jeste vymenili olej v prevodovce (ten byl az prekvapive cisty) a nejake hadicky podtlaku turba. Vstriky jsme nechali na jindy, ted nebylo treba menit.

Bohuzel nemuzu konstatovat, ze by se stal "zasadni" posun, protoze auto po "samooprave" jelo paradne. :biggrin:

Urcite dobra zprava je, ze zmizely chyby lambda sondy (vyhrivani) a klapky pri studenem startu. Auto jede porad paradne, mozna mene "cuka" pri studenem motoru. Takze asi dobry :bigups: A jako obvykle, servis poskytovany Ondrou OKCZ dle nadstandartu :bigups:

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

26. čer 2016 14:09

Diky krasnemu pocasi jsem si udelal se zenou pekny vikend.. Ale byla to nuda, tak jsem z toho udelal pansky vikend :bigups:
Nadesel cas upravy prednich svetlometu a plechove horni vzpery nad motorem. Takovy pekny detail, ktery sice neni moc videt, ale je proste pekny.

No, jelikoz jsem uz lakoval predni svetla u "buchty" vedel jsem, do ceho jdu. Jebacka to tedy jako je, ale neni to zadna hruza. Takze vse rozebrat, vycistit, zbavit plasty chromu (funguje aceton nemo smirek hrubosti 1000 a brouseni pod vodou) a nalakovat. Uznavam, ze to neni 100% protoze kdybych to tak chtel, tak ta svetla vzteky rozkopu :)

Ale podarilo se, celkem pekna zmena :bigups:
Přílohy
image.jpeg
Celkovy pohled zmeny
image.jpeg
Mala, ale viditelna zmena..
image.jpeg
...
image.jpeg
Prubeh zmeny v dilech
image.jpeg
Neviditelny, ale pekny detail

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

27. čer 2016 08:49

super, vypada to sqele :bigups: a ta plechova vzpera v barve auta je dobrej napad...

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

27. čer 2016 12:48

Uplně nechápu ten přínos lakovaných světel. Spíš bych se obával STK. Co tam na to říkají?

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

27. čer 2016 12:58

Prinos je vzhled ;-)

A co by páni na STK měli říkat?

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

27. čer 2016 13:08

Jde hlavne o vzhled a o snahu vystoupit ze sedi vsednich, standartnich aut. O nic vice nejde :bigups:

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

27. čer 2016 13:13

MiniMike píše:Prinos je vzhled ;-)

A co by páni na STK měli říkat?


Třeba jiné světelné vlastnosti?

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

27. čer 2016 13:16

big_ben_cz píše:Třeba jiné světelné vlastnosti?


Tak to vubec. Zdroj svetla je cocka, u te se nic nemeni. A blinkr take zustal. Jedina zmena je bily kryt cocky, cerna svetla jsou bezne v nabidce - ja akorad prelakoval chromovane casti cernou barvou.

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

27. čer 2016 14:19

big_ben_cz píše:Třeba jiné světelné vlastnosti?


Jak psal Worry, svetlo se bude chovat stale stejne, protoze je to reseno uz cockou a samotne "svetlo" je vlastne jen designovy obal a nema na tok svetla zadny vliv... pokud by nemel xenony, ale pouze halogeny byla by situace samozrejme jina, ale v tomto pripade je to uplne jedno... i kdyby tam nechal jen tu cocku a zbytek vyhodil, tak to bude svitit porad stejne :-)

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

28. čer 2016 08:52

Tak jak ztmavujeme nebo zesvetlujeme Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

ps.... ale tebe ty svetla stejne bavi neke 8)

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

29. čer 2016 00:27

To už je u Worryho taková světelná tradice :biggrin: Ale je to hezký, kápo!

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

29. čer 2016 08:56

Worry, prosím tě, rámečky okolo světel jsi měl v barvě nebo původně chrom? Přemýšlím, že bych zrušil chrom okolo zadních světel. Nějak si na to nemůžu zvyknout. Je to taková pouťovka Yellow_Flash_Colorz_PDT_29

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

01. srp 2016 18:34

V nedeli po srazu jsem nevydrzel a vymenil jsem (znovu) vnitrky svetel. Prvni pokus se nepovedl, protoze jsem spechal a nevytvrdly lak ve spojeni s vlhkosti udelal ze svetel bublinovou prehlidku. Takze vse se udelalo znovu, nove nalakovane casti jsem nechal tyden vyschnout/vytvrdnout a znovu vymenil. Tak uz nedelame ostudu :bigups:
Přílohy
svetla_2.JPG
Ted uz se to povedlo..

Re: WorryCZ - CLUBMAN S

01. srp 2016 20:30

lesk a nadhera. :bigups:
...ale mohli te trochu posetrit chuligani pri tom kolektivnim peskovani. Clovek se stale uci :wink:
Odeslat odpověď