Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 2. generací (R55, R56, R57, R58, R60)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Re: michal wrc - PACEMAN S ALL4

01. úno 2015 08:07

Nádherný kousek, barva je super. přeji aby dělal jen radost.

Re: michal wrc - PACEMAN S ALL4

01. úno 2015 13:58

díky!….zatím ale moc radosti nedělá :(

Re: michal wrc - PACEMAN S ALL4

01. úno 2015 14:19

hmm...

aj na drahších autách Ti može odisť ložisko a pokaziť sa niečo.
nikdy nevieš kto to auto mal pred Tebou a ako sa k nemu správal.

Re: michal wrc - PACEMAN S ALL4

01. úno 2015 14:54

no jo jenže ono se neví co mu vlastně je! celý den to zkoumali v renocaru,navěšovali mikrofony…nejdřív asi ložisko pak že asi zadní diferenciál a nakonec se nic nepotvrdilo,že je něco na výměnu :( …takže jezdím nasranej pořád to slyším a vlastně nikdo neví co to je….

Re: michal wrc - PACEMAN S ALL4

02. úno 2015 19:42

Jsou to starosti a mrzi to co? Oni to při jízdě neslyšeli? Nebylo to poznat?

Re: michal wrc - PACEMAN S ALL4

02. úno 2015 20:35

...nepoznali,jen domněnky prej možná zadní diferak ... Ja to slyším zřetelně zepředu, pořád se to stupňuje ,je to určitě něco mechanického..od kol asi, jinak nic nevibruje, jen strašně přerušovaně hučí mezi 40-60km nejvíc a do zatáček, frekvenčně podle zvyšující se rychlosti... 6 mechaniků 6 zaručených závad..... Jsem z toho hotovej :(

Re: michal wrc - PACEMAN S ALL4

02. úno 2015 22:01

Včera, když jsme sjížděli z Kozákova, jsme toho tvého krasavce viděli stát v Pelechově na křižovatce od Smrčí. Modrá je dobrá :thumbup: :bigups:

Re: michal wrc - PACEMAN S ALL4

02. úno 2015 22:52

jo jo to jsem byl já….díky! :wink:

Re: michal wrc - PACEMAN S ALL4

02. úno 2015 23:42

Zkoušel jsi i jiné servisy? Co vim, tak pochopitelně Invelt a pak má celkem dobré renomé AutoPupík. Popravdě ale Pupík nemohu potvrdit, nemám osobní zkušenost. To, že na to nepřišli v Renocaru neznamená, že na to nepřijdou jinde.

Re: michal wrc - PACEMAN S ALL4

08. bře 2016 15:24

Ahoj,

můžu se zeptat jak to dopadlo?

Hodlám si staršího pacemana koupit tak hledám jakékoli informace k tématu.

Díky

Re: michal wrc - PACEMAN S ALL4

08. bře 2016 18:22

Ahoj, celý víkend mi to vrtalo hlavou a v pondělí když jsem jel do práce a zase poslouchal…si říkám,zkusím vyměnit ložisko v kole,to už mně nezabije,protože jsem to slyšel zřetelně od kol!…. koupil jsem ložisko (dělá to jen FAG) a je to celé s nábojem takže výměna trvala cca pul hodinky,ani poloosa nemusí ven a………..a od levé strany ticho jak pod peřinou!!!!!!! Ložisko se vůbec netočilo,nějakej turek tam asi zapomněl dát jakýkoliv množství vazelíny!!!!!…..Ještě jsem to trochu slyšel zprava ,tak jsem koupil ještě jedno a zase uplně stejný případ,ložisko uplně na sucho!!!!!! Měl jsem takovej vztek,byl jsem rozhodnutej napsat nebo zavolat zpátky odborníkům do Renocaru a pořádně jim vynadat ! ,ale měl jsem takovou radost,že mně to za chvíli přešlo…….od tý chvíle jsem najezdil cca 25 tisíc km bez jediného problému,byl jsem akorát na druhým servisu někdy v lednu už ne v Renocaru,ale v Inveltu….Paceman je užasnej,hlavně na sněhu je ta čtyřkola zábavná,má štýlo,je jedinečnej….rozhodně doporučuju,má svoje mouchy,spotřeba je vyšší a je trochu nepraktickej,ale člověk si ale nekupuje takový auto,aby bylo praktický….ted nám ted jen radost Michal
Odeslat odpověď