Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 2. generací (R55, R56, R57, R58, R60)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Re: Concorde - COOPER S

30. bře 2014 20:22

co jiného dělat o víkendu, když je hezky....
Přílohy
111.jpg
111.jpg (155.68 KiB) Zobrazeno 9648 krát
222.jpg
222.jpg (193.31 KiB) Zobrazeno 9648 krát
888.jpg
888.jpg (106.61 KiB) Zobrazeno 9651 krát
777.jpg
777.jpg (183.55 KiB) Zobrazeno 9651 krát

Re: Concorde - COOPER S

30. bře 2014 20:31

A co si na to daval?
Ja sa chystam buduci vikend... Kupil som od foliatec http://www.youtube.com/watch?v=vldwM1Yy0Jo

Re: Concorde - COOPER S

30. bře 2014 20:34

ano, přesně tuhle barvu jsem dával

co mě překvapilo - v plechovkách je toho jen asi polovina - barvy a tvrdidla... a i tak mi to vystačilo na 2 vrstvy každého třmenu a ještě jsem bábovce natřel přední třmeny na Yarisovi :-)
A ještě mi zbylo.....

P.S. a došlo i na malý, modelářský štětec na úzká a blbě dostupná místa. Původně jsem myslel, že třmeny sundám, ale půjčil jsem golu kolegovi a nechtělo se mi čekat, tak jsem to dělal na autě...
jedno celé odpoledne s hudbou, několika red-bull vodkami a bylo. ve finále mi ještě kolo pochcal pes, ale to už se nepatří.... :-)
v týdnu mě čeká mámina A2 - tam budou třmeny antracitové.....
Přílohy
666.jpg
666.jpg (169.81 KiB) Zobrazeno 9642 krát

Re: Concorde - COOPER S

30. bře 2014 20:48

Aaa tak super ostane aj mne ... Aspon natrem dedkovi traktor :biggrin:

P.s. Dobra fotka .... Chyba mi tam uz len zdvihnuty podvozok ala off road alebo wrc a ides :banana:

Re: Concorde - COOPER S

30. bře 2014 20:52

Pocuj a pouzil aky typ cervenej foliatec ma dva ... Cervena rosso alebo cervena matna ?

Re: Concorde - COOPER S

30. bře 2014 21:09

chvíli jsem váhal nad tou matnou, ale nakonec jsem vzal klasiku lesklou.

Re: Concorde - COOPER S

30. bře 2014 21:49

foliatec je fajn, dobre a dlho drží ale brembo je lepšie...na tie 112tky sa jednoducho hodia.

ps: pes chcel vytvrdiť po svojom. :blink:

Re: Concorde - COOPER S

31. bře 2014 08:29

Souhlas, ale Foliatec stal 700, Brembo by vyslo na 50 tis. Tak zatim zustanu u barvy :)

Re: Concorde - COOPER S

31. bře 2014 12:07

Nové se nechají sehnat za polovinu v UK, ale samozřejmě na quick-fix barvou to cenově nemá. Vzhledu to rozhodně učinilo za dost ;-)

Re: Concorde - COOPER S

14. dub 2014 12:47

dorazili mi drahoušové ... teď už jen aby bylo hezky..
mají zajímavý povrch - není to klasický koberec velurový, je to takový gumo-plasto-textilo něco :-) bude se to dát otřít
pod nohama řidiče je to ale klasický koberec, aby neklouzal...
Přílohy
111.jpg
013.JPG

Re: Concorde - COOPER S

15. dub 2014 14:53

Krásný :bigups: taky už po nich nějaký pátek pokukuju, kolik za ně chtěj, jestli se můžu zeptat? :) to se prodává zvlášť že jo,přední a zadní

Re: Concorde - COOPER S

15. dub 2014 15:44

ahoj, 3400 s daní, dali mi myslím 10% slevu ale kolik to nakonec bylo s poštovným - protože jsem na ně čekal skoro měsíc, nevím :-)

ale je to celá sada, byť objednat jdou asi předky i zadky zvlášť, protože zadky byly hned, předky trvaly dlouho a šly prý z Japonska...

no a dneska další menší, skoro povinný tuning :-), viz foto.

doplněno - 2200 předky s daní, 1200 zadky s daní, doprava 80 :-)
KN filtr 1900 Kč (bez dokladu :-) )
Přílohy
111.jpg

Re: Concorde - COOPER S

16. dub 2014 09:04

Děkuju za info,no to sis na ně docela počkal teda :D ale jsou libový :mrgreen:
Mě se ještě líbí tahle vana do kufru, docela praktická..kdyby vypadl chleba z tašky v zatáčce :D
Přílohy
619t-YJrezL._SL1500_.jpg

Re: Concorde - COOPER S

16. dub 2014 09:37

tuhle vanu jsem měl ve většině svých aut, je užitečná, ale nikdy se mi to moc nelíbilo...
v Cooperovi jsem zvolil indiánskou dečku za 120 Kč z OBI :-)

P.S. věřil bych, že při sportovní jízdě v Mini chleba může vypadnout :lol:
Přílohy
111.jpg

Re: Concorde - COOPER S

16. dub 2014 09:56

Dobrá :D no nekup to,za ty prachy :D a červeno-bílo-černou neměli? :D nebo teď by se ti hodila nějaká šachovnicová :D

No právě,řízneš zatáčku,chleba vypadne,všude samá mouka no katastrofa :D no i když dneska ty chleby,kmín-mouka žádná,druhej den se to žrát nedá :D :D ale to už jsem trošku odbočila :D

Re: Concorde - COOPER S

16. dub 2014 10:50

sakrblé, to máš pravdu. Modrou dám psovi do boudy a jedu koupit červenou. Myslím, že takovou mají... a pochlubím se :-)
Zjistil jsem, že kufr Coopera je sice mrňavý, ale tak akorát na 4 ty šustivé igelitky z Globusu - pěkně se tam nasází a nic nikam nepadá.... :wink:
Přílohy
001.JPG

Re: Concorde - COOPER S

16. dub 2014 10:58

Já mám tuhle originál vanu s deklem union jack, zmenší už tak malý kufr na polovinu :D a byla drahá jak prase :D nojo no ale chtěl jsem jí tak co :D
Přílohy
image.jpeg

Re: Concorde - COOPER S

16. dub 2014 11:17

No viď :D to víš,ženský smysl pro detail :D no ale po přečtení tvých mini úchylek si myslím,že ty máš větší smysl pro detail :D
Jee ten je krásnej,taky mám psa ve stejných barvách,akorát amerického staforda :D a ten do coopera nesmí.
Jinak přesně jak říkáš, kufr je malej (můj přítel když ho viděl poprvé,tak mi na to jen řekl "to si děláš pr....." :D ) ale vlezou se 4 šustivé,3 normální a 2 ty velké pevné tašky :D

Re: Concorde - COOPER S

16. dub 2014 11:18

Pumpido píše:Já mám tuhle originál vanu s deklem union jack, zmenší už tak malý kufr na polovinu :D a byla drahá jak prase :D nojo no ale chtěl jsem jí tak co :D




moooooc pěkná :)

Re: Concorde - COOPER S

16. dub 2014 12:22

anglická vlajka v kufru - to je velká parádička. Ale to bych tam pak nic nevozil, jenom to ukazoval :-)
Jinak teda aby Zuzka dala pokoj :wink: , zajel jsem do OBI a výsledek je na obrázku.

Fido dostal modrou indiánskou dečku do boudy, zatím jí nepochcal... :lol:

P.S. a auto jsem umyl, to už se nešlo dívat na ten děs.... ale včerejší sníh mne trochu zaskočil .
Přílohy
112.JPG
Odeslat odpověď