Logo
Právě je 18. dub 2024 13:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 18. led 2015 16:08 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. pro 2011 23:55
Příspěvky: 103
Opět přidávám postřehy a hlavně různé momentky s Countrymanem

Má aktuálně něco málo přes 33 500 km, v posledních měsících je denní nájezd docela vysoký, jezdím s ním opravdu hodně a panuje naprostá spokojenost. Dal by se označit jako "parťák" a to opravdu skvělý při všech příležitostech, když jsou podmínky na silnici špatné i pro pěší chůži, když je člověk unavený, když je potřeba něco převézt, dostat se na těžko dostupná místa v přírodě...nikdy se nestalo, že by se někomu, koho jsem vezl, nelíbil... prostě nikdy nezklame a vždy pobaví. Řídit ho zostra je prostě zábava a je to jednoduché, je zábavně ostrý a zároveň v každý moment stojí při vás a přijde vám, jako by to auto bavilo stejně jako vás. Je jako pes, kterého baví se s vámi přetahovat o gumovou hračku a pak vám radostí skočí do náruče (místo toho aby vás kousnul). Řídil jsem spoustu dalších aut, mnohem výkonnějších a sportovnějších, ale Countryman pořád zůstává v mých očích na řízení naprosto fantastický a výjimečný.
Na trhu je opravdu hodně aut a dost z nich je opravdu dobrých, ale mít ty vlastnosti, že si ho člověk oblíbí natolik, až ho "personifikuje", to je pro mě to, co činí auto opravdu výjimčeným. A právě to v sobě Countryman má.

Co se Countrymana týče, je v tomto vláknu napsáno hodně, ale pár slov by určitě zasloužily mé zkušenosti se servisem a zákaznickou péčí.

Countryman (jak již bylo uvedeno) je z Inveltu, konkrétně od pana Ing. R. Ščudly. Rád bych tímto vyjádřil svůj dík za naprosto perfektní zákaznickou péči, popravdě si ani nedovedu představit lepší, ať už z pohledu péče o mé stávající auto, informování o novinkách či nabídkách na další vozy pro mou rodinu a mě. Vždy se mi dostalo osobního, vstřícného a milého přístupu. Věřte mi, setkal jsem se s hodně lidmi v rámci prodeje aut (a vlastně prodeje čehokoliv, ostatně retail je i moje brandže) a neznám lepí přístup. Pane Ščudlo, děkuji!

Co se servisu (a instalace doplňků) týče, auto bylo vždy servisováno taktéž v Inveltu a mohu říct jen slova chvály. Taktéž bezproblémové, fakticky nikdy jsem neměl s výsledkem zásahů servisu problém (a to jsem vážně puntičkář, na Countrymanu znám stav snad každého centrimetru čtverečního jeho povrchu), vždy mi bylo vyhověno. Po přestavbě se navíc zkrátily lhůty na objednaní. :bigups:


Přílohy:






_________________
MINI Cooper Countryman S ALL4 Pure Red/Black
Bývalé: Mini Cooper R50 Chilli red
Mini Cooper R53 Silk Green Metallic
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz