Logo
Právě je 19. dub 2024 19:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 27. črc 2012 09:03 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2011 15:18
Příspěvky: 1156
Bydliště: Ústí nad Labem
Mnoo myslim, ze to je v navodu. U me to funguje tak, ze kdyz mackam packu na jednu stranu, tak se meni jas, na druhou barvy. Kdyz ji drzim, tak dlouho, ze projedou vsechny barvy, tak to zablika a od te doby se meni barvy sami porad dokola. Mam ale 8/2011 zkousel sem to u Krosny a tomu to nejde. Takze je to asi nejaka novejsi verze. Treba by to dokazal Ondra nejak dokodovat. :biggrin:

U vasich CM by to ale mohlo jit.

_________________
EX - Mini One R56, OKCZ Cooper 90kW, 122 koní upgrade 2015, červená - mazlík.
KTM Duke 390
EX - K Vulcan S, 45 kW - Willi
EX - K Z750R Spark black, 77,7 kW - princezna


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 27. črc 2012 09:51 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. pro 2011 23:55
Příspěvky: 103
Ano, to jde, akorát na řízení v noci možná trošku "psycho". :lol:

_________________
MINI Cooper Countryman S ALL4 Pure Red/Black
Bývalé: Mini Cooper R50 Chilli red
Mini Cooper R53 Silk Green Metallic


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 02. lis 2012 18:41 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. pro 2011 23:55
Příspěvky: 103
Tak pár dalších zkušeností s Countrymanem:

V zimním počasí mám i pár nových postřehů z kažodenního života:
-topení automatické klimy spustí ventilátor až když ví, že foukaný vzduch bude teplý- velmi chytré
-Za 1215 Kč v příplatkové výbavě je vyhřívání trysek ostřikovačů a zrcátek naprosto nepostradatelná věc
-spotřeba se ustálila na 8,9 litru
-doporučuji všem dalším Countrymanistům, aby si nechali průhlednou fólií potáhnout kliku kufru- v tomhle počasí se auto špiní a s tím i znáček a v něm zakomponovaná klika, jenže když pak prsty přejedete po černém leštěném laku loga, rozetřete tím nalítané bláto a dáte tak znaku jemný výbrus. Bez fólie je proces "zmatňování" onoho obrovského a hezkého loga fakt nepříjemně rychlý.
-tovární Bridgestone Dueller jsou dobré gumy i v tomhle počasí, jsou schopné se docela slušně zahřívat i za těchto teplot a za mokra jim nelze nic vytknout.
-kdo máte Countrymana S a SD, podívejte se do předních nasávání pro brzdy- možná tam máte listí :lol:

Ještě než začalo ryze podzimní počasí, tak jsem MINI vytáhl na svou oblíbenou trasu, Mladá Boleslav-Harrachov, což je kombinace hezké dálnice a pak velmi rychlé a naprosto nádherné mezistátní svíjící se mezi kopci Krkonoš.Koho by zajímala, dal jsem jí do aplikace "MINI Motoring", dostupné pro Android a iOS. :wink:
Očekávání se naplnila- je to naprosto přesně to pravé ořechové pro Countrymana. Naprosto příkladná je neutralita, pohon ALL4 opravdu pracuje ve velkém předstihu a pro řidiče naprosto správně- a tím nemyslím tu EU doporučovanou (čti přikázanou) "bezpečnou nedotáčivost". Velká pochvala směřuje i k zpřevodování- u MINI snad jako jediní chápou, že šestka je taky rychlost a auto má i na ní zvládnout akcelerovat.
Spotřeba při výjižďce: kombinace dálnice stylem "na levý pruh" a trochu více procítěných okresek dala dohromady spotřebu 10,3 litru. Když vezmu v potaz, že to bylo dost sportovní svezení, je to docela málo peněz za hodně muziky.

ALL4: Díky sněhu jsem měl možnost otestovat pohon ALL4 a to opravdu "in natura"- kousek za domem mám velký volný plac, takže fakt, že venku leží sníh a Countryman má pořád letní gumy byl ideální příležitost otestovat jeho reakce. Takže DTC OFF a....
...ukázal jeho eso- pohon je v nízkých rychlostech permanentní 4x4- i relativně prudký rozjezd ho nijak nerozhodí, na vrstvě sněhu a s na to naprosto nevhodnými pneu se žádné drama nekoná, prostě vyrazí vpřed. Funkce re-distribuce točivého momentu je opravdu cítit jen při akceleraci mimo přímku, ale i tady výborné- od kola bez trakce se ozve jemné zašustění a pak je hned cítit, jak zbytek kol auto vytáhne vpřed. To ovšem za předpokladu, že řidič nechce vpřed po bočním okénku :arrow: samozřejmě mě zajímalo, jestli dokáže ukázat i trochu toho neřáda z WRC- a taky že dokáže, když se chce, skutečně začne ochotně driftovat a elektronika má pro tuhle party naštěstí pochopení- bez DTC jde v oblouku celkem dobře "rozhodit", ale vždy předvídatelně a nekouše. :bigups:

Nicméně tuhle zábavu bez zimáků provozovat moc nejde- už mám objednané Kumho I'Zen, tak jsem na ně zvědavý (když má Kumha i Works GP :lol: ) a opravdová zkouška přijde na horách.


Přílohy:
DSC00071.JPG
DSC00071.JPG [ 125.79 KiB | Zobrazeno 10254 krát ]

_________________
MINI Cooper Countryman S ALL4 Pure Red/Black
Bývalé: Mini Cooper R50 Chilli red
Mini Cooper R53 Silk Green Metallic
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 05. lis 2012 16:04 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. kvě 2012 17:50
Příspěvky: 128
Bydliště: Praha/Karlovy Vary
Parádní zkušenosti ! Můžu většinu vyřčeného potvrdit.
Spotřebu na zimních mam 8,6 tak asi jezdim o krapet většího klobouka (dálnice 140, mimo do 120, při předjíždění chvilkově i víc).
Čeho jsem si navíc všiml je Countryman oproti autům se kterými jsem jezdil dřív začíná topit daleko dříve (za studena stačí cca 2-3km normální jízdy a už je cítit teplo).
Zimu jsem také otestoval s vypnutým DTC, ale oproti např 530xd šel Countryman po čumáku ven ze zatáčky (je taky možný, že jsem prostě lopata), ale tomuhle tématu se hodlam přes zimu ještě věnovat.
Díky za krásnej text a ať jezdí spokojeně dál!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 09. lis 2012 14:41 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 29. lis 2010 17:41
Příspěvky: 293
Nedotáčivost může být při vypnuté stabilizaci způsobená tím, že MINI ALL 4 má za běžných podmínek rozdělený poměr točivého momentu mezi nápravami 50:50, 530d xDrive (všechna BMW xDrive) 40:60 přední/zadní, ale u MINI se v rychlosti nad 100 km/h poměr přesouvá dopředu, nad 130 km/h je 100% toč. momentu na přední nápravě, kdežto u BMW je to obráceně a ve vysokých rychlostech (vyšší limity než u MINI) se krouťák přesouvá na zadek, tzn. že bude přetáčivější a nebude mu ustřelovat předek. V kritických situacích (mokro, sníh, led) se poměr u obou přesouvá na předek nebo zadek až do 100%.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 12. bře 2013 23:02 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. pro 2011 23:55
Příspěvky: 103
Zima přinesla pár dalších postřehů

Co se ALL4 týče: MINI oficiálně říká, že je to prvek především rozšiřující DTC systém. Hrubé podcenění věci- auto řidičsky funguje jako plnohodnotná 4x4 a mnohem lépe než ostatní nestálé pohony, které jsou prokluzem teprve spuštěny. Na sněhu a s deaktivovanou trakcí naprosto skvělá zábava, perfektně zvladatelná přetáčivost. Driftovat jako Rauno Aaltonen snadno a rychle :andare:
Další, co musím pochválit je druhý mód DTC s názvem TRACTION- mód, kdy prioritou auta není zlikvidovat jakoukoliv ztrátu adheze, nýbrž zajistit pohyb i za použití prokluzu kol. Obzvláště na uježděném/ ve vyšším sněhu výborná pomůcka, chování je potom mnohem přirozenější a celkově auto funguje lépe.

Musím přiznat, že teprve nyní jsem si všiml velmi potěšující věci v konstrukci auta- celá podlaha je důsledně oplechovaná- konstruktéři evidentně odolali pokušení použít dnes tak oblíbené aero-plasty a výsledkem je podlaha, která má tvar jak dnešní trendy ve snižovaná odporu přikazují, ale z poctivého kovu. Na to, že se nejedná o auto do terénu, je to velmi příjemné překvapení a důkaz o tom, že si s tím někdo dal opravdu záležet.

Nedávno se tu u ostatních CM diskutovalo o muzikálním nadání zadního plata- ano, plato má občas ambice doprovázet vokály motoru nějakými těmi bicími. Je to drobná chybka, ale zároveň je na místě podotknout, že za to mohou i naše silnice, protože při normální jízdě kdekoliv v civilizaci je ticho. Já osobně plato vůbec nijak nepotřebuji, proto jsem ho nechal ve sklepě a dále problém nezkoušel řešit. S bouchajícími přezkami zadních pásů se nepotýkám- nějak jsem je zastrčil do partií kde zadní sedačky lícují s plasty interiéru a tam drží dobře.


S Countrymanem jsem velice spokojený. Měl jsem možnost vyzkoušet hodně aut, ale na současném trhu se najde doslova jen pár aut, která dokážou vyvolat tak silné pozitivní emoce a to i při častém ježdění. Je jedním z těch aut, do kterých sednete a i když to byl ne zrovna povedený den, s klapnutím dveří je to pryč a užíváte si jízdu.
Ale to vám tady snad ani nemusím říkat :biggrin:

Spotřeba min: 7,2l/100km (70% okreska, 25% město, 5% dálnice = přesto ne úplně nejpomaleji)
Spotřeba běžná: 8,2l/100km
zimní gumy Kumho I'Zen- doporučuji, výborná trakce na sněhu, tiché a ani na asfaltu Countrymana neomezují


Přílohy:
Countryman zima fórum.jpg
Countryman zima fórum.jpg [ 188.98 KiB | Zobrazeno 9958 krát ]

_________________
MINI Cooper Countryman S ALL4 Pure Red/Black
Bývalé: Mini Cooper R50 Chilli red
Mini Cooper R53 Silk Green Metallic
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 13. bře 2013 12:08 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2011 21:23
Příspěvky: 741
Bydliště: Bratislava
paradne postrehy! Ja zvazujem ked pride Paceman ist ho minimalne omrknut :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 19. bře 2013 17:44 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. kvě 2012 17:50
Příspěvky: 128
Bydliště: Praha/Karlovy Vary
Gratulace ke spotřebě 8,2l/100km. Ta je pro mého Countryho leda scifi. Jinak minimum 7,2 si ani nedokážu představit. Muj vlastní pokus o economy run dopadl na 7,8l/100km na zhruba 150km (Praha - České Budějovice) a přiznám se že pomaleji bych to už nezvlád. :roll: parádní postřehy, ať jezdí spokojeně dál. :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 30. črc 2013 19:20 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. pro 2011 23:55
Příspěvky: 103
Tak zase další zkušenosti z vlastnictví Countrymana.

Minulý víkend jsem vyrazil na takový menší výlet do Rakouska, 3 dny, samozřejmě s Countrymanem. Popravdě zatím většina jeho cest byla jen po relativně blízkém okolí. Každopádně, na cestování se velice osvědčil, má tu výbornou vlastnost, že člověk i po delší cestě vystupuje "použitelný", což je výsledkem vcelku tiché a pohodlné jízdy. Především v Rakousku je to hned jiná písnička, naopak D1 byla docela prubířská, ale i na ní si Countryman zaslouží chválu, cesta byla i na téhle chloubě dálniční sítě příjemná.

K tomu bych měl i další postřeh. "Přirozená rychlost"- každé auto má tu svoji, taková, kterou se dá v pohodlí (to jest ticho v kabině a možnost ji po ztrátě rychle nabrat) cestovat na tempomat a má právě vliv na onu schopnost auta "ohýbat časoprostor". Dlouhodobě mohu říct, že (ne v Česku, samozřejmě!) u Countrymana je to bez problémů až 175 Km/h, čehož se dá na západ od našich hranic pěkně využít. Faktem však také je, že krásně ovladatelný a stabilní je i v rychlostech kolem 200. Ostatně, když jsem loni jel po Německu s rodinným MB ML 320 CDI, nějaký divoký Countrymanista mě strašlivě napráskal. :lol:
Když už je řeč o rychlosti, maximálka leží někde okolo 230 dle GPS, možná by se nějaký kilometřík ještě našel, ale nerad ho trápím. Ani při této rychlosti ale nepůsobí auto nervózně.

Jinak léto Countrymanu dost svědčí, když je naleštíno a zvrchu řádně osvíceno, budí značnou pozornost. :D
Rozhodně musím říct, že je na prázdninové výlety jako stvořený (no, proč tam vlastně dávám to "jako", ono tomu tak skutečně bude), jelikož v pohodlí doveze na místo, ale zároveň je cesta radost.

Spotřeba: 8,8l (stálá, svižnější okresky, extra svižná dálnice, couravá Praha- beze změny)

Zanedlouho plánuji cestu po Německu a Alpách, doufám, že to klapne a možná dojde i na Zelené peklo, tak uvidíme. 8)

Před hotelem ve Vídni


Přílohy:
IMAG0277.jpg
IMAG0277.jpg [ 188.58 KiB | Zobrazeno 9705 krát ]

_________________
MINI Cooper Countryman S ALL4 Pure Red/Black
Bývalé: Mini Cooper R50 Chilli red
Mini Cooper R53 Silk Green Metallic
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 13. srp 2013 11:42 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. srp 2013 11:25
Příspěvky: 104
Je to krasavec :wink: ... nějakou momentku klidně ještě přihoď 8)

_________________
MINI Clubman R55 JCW (N14;155kW) Hot Chocolate


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 13. srp 2013 14:31 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. kvě 2012 17:50
Příspěvky: 128
Bydliště: Praha/Karlovy Vary
Poslední fotka vypadá, jak kdyby ti někdo z čumáku čajznul znáček MINI. Tak snad je to jen fotkou :roll:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 16. srp 2013 16:38 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. pro 2011 23:55
Příspěvky: 103
lambdamen píše:
Poslední fotka vypadá, jak kdyby ti někdo z čumáku čajznul znáček MINI. Tak snad je to jen fotkou :roll:


No, není to fotkou, znáček padnul za oběť nějakému přejícímu spoluobčanovi (ještě v Česku). Ale poškozen byl jen znáček a už mám nový.

_________________
MINI Cooper Countryman S ALL4 Pure Red/Black
Bývalé: Mini Cooper R50 Chilli red
Mini Cooper R53 Silk Green Metallic


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 08. lis 2013 12:31 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. pro 2011 23:55
Příspěvky: 103
Po nějaké době zase další postřehy, tentokrát spíše změny.

Konečně je na svém místě již déle plánovaný přední JCW spoiler, z čehož mám vážně radost, vypadá totiž perfektně! 8)
Auto zepředu opticky snižuje a přiostřuje, byť skutečná světlost se snížila jen minimálně. Zároveň mnohem vyrovnaněji působí celé plastové olemování auta, jako by nyní opravdu "dávalo smysl", přední část totiž vizuálně lépe navazuje na masivní lemy blatníků.
Ostatně, posuďte sami.

Z fotky je vidět i druhá drobnost, kterou jsem si udělal radost, kryt vnějšího zpětného zrcátka s motivem šachovnice. Věc obzvlášť výrazná pro řidiče aut před vámi, pokud tedy mají vůbec čas to postřehnout. :lol: Zde jen drobná poznámka ohledně kompatibility- když jsem to pořizoval, z nějakého důvodu počítač systému BMW Parts v Inveltu tvrdil, že když nemám automatické zatmavování, tak že nemohu použít žádný z těchto krytů. Nesmysl, samozřejmě že to jde na všechna zrcátka.


Přílohy:
Countryman splitter II.jpg
Countryman splitter II.jpg [ 191.2 KiB | Zobrazeno 9381 krát ]

_________________
MINI Cooper Countryman S ALL4 Pure Red/Black
Bývalé: Mini Cooper R50 Chilli red
Mini Cooper R53 Silk Green Metallic
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 08. lis 2013 12:38 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. srp 2011 21:07
Příspěvky: 115
Moc pěkné, jen nějak nemohu najít šachovnicový kryt "vnějšího" zrcátka :D
Ale na vnitřním je to pěkné :D
Ahoj Krosna

_________________
Mini Cooper S, 2008


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 08. lis 2013 14:25 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. srp 2013 11:25
Příspěvky: 104
Je to krasavec :) , ještě by tomu opticky hodně pomohly černé vnitřky světel, ale netuším zda se to dá nějak vyměnit či to vyžaduje celé nové světlomety :)

_________________
MINI Clubman R55 JCW (N14;155kW) Hot Chocolate


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 08. lis 2013 22:30 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. pro 2011 23:55
Příspěvky: 103
Jo, jasně- vnitřního zpětného zrcátka :lol:

Černá pozadí světel se dají objednat jen z fabriky při specifikaci. Není to špatná volba a zvažoval jsem to, ale pak mi přišlo, že s chromovanými kroužky to autu tak trochu nasazuje "brýle". 100 lidí, 100 chutí :)

_________________
MINI Cooper Countryman S ALL4 Pure Red/Black
Bývalé: Mini Cooper R50 Chilli red
Mini Cooper R53 Silk Green Metallic


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 09. lis 2013 13:13 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. bře 2011 23:57
Příspěvky: 1653
Bydliště: North Bohemia, origin MI, SVK
predný spoiler je super, ale až boky daju tomu autu šťavu... :bigups:
čierne svetla som videl na čiernom, a moc ma nenadchli...ale jak bolo povedané 100ľudí, 100chutí...
je to tvoje auto, tak hlavne,že si s ním spokojný sam

_________________
03 MC R50 where it all started...MINI obsession
07 MCS R56 speed...salt...pepper...chilli
11 CM SD R60 distance well done


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 27. říj 2014 00:19 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. pro 2011 23:55
Příspěvky: 103
Po delší době aktualizace:

Countryman se nyní blíží metě 30 000 kilometrů, v poslední době však tempo přibývání kilometrů zrychluje. A nutno říct jen k mé raodsti!
Popravdě mám pocit, že jsem s Countrymanem čím dál spokojenější a čím dál víc se s ním sžívám. Většina cest je pracovních, dojíždění. Každé ráno všedního dne s ním cestuji do Pražských ulic a tyto cesty činí velice příjemnými. Obratnost, komunikativní řízení, živý motor a zároveň podvozek filtrující díry a nerovnosti silnice tvoří ten povedený mix.
Opravdu jedinečné jsou ale schopnosti Countrymanu udělat každý výlet ještě lepší, nezkazit žádnou zábavu. Každá cesta s ním je prostě skvělá zábava a zároveň je dostatečně praktický. Lepšího automobilového "parťáka" si člověk nemůže přát. :wink:

Technické závady: žádné
1. garanční prohlídka: 28 000 km, servisní interval 25 000 km
Spotřeba (65% dálnice, 25% město, 10% okresky): 8,7l/100km
Nejvyšší zaznamenaná rychlost: 236 Km/h


Přílohy:


_________________
MINI Cooper Countryman S ALL4 Pure Red/Black
Bývalé: Mini Cooper R50 Chilli red
Mini Cooper R53 Silk Green Metallic
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 28. říj 2014 17:57 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. kvě 2012 17:50
Příspěvky: 128
Bydliště: Praha/Karlovy Vary
Moc pěkný povídání... Mam najeto skoro přesně dvojnásobek a teda podvozkem filtrujícím díry můj Countryman rozhodně vybaven není. :wink: Máš RFT pneumatiky nebo jsi koupil lepící sadu a normální pneu?
Jinak se zbytkem souhlasím, ale podvozek je prkno a pokud je pod koly cokoliv jiného než hlaďounký asfalt, tak se dost vzteká... A JCW je ještě tvrdší - to už bych na denní ježdění neustál... Na druhou stranu stačí na to šlápnou a najednou je tohle všechno jedno :twisted:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Skuhi - COUNTRYMAN S ALL4
PříspěvekNapsal: 29. říj 2014 11:13 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. pro 2011 23:55
Příspěvky: 103
Lambdamen: Mám RFT a nemám sportovní podvozek (nemyslím JCW, myslím příplatkové "sportovní pružiny".
Na zimu mám non-RFT. Z mého pohledu podvozek filtruje dobře, byť samozřejmě srovnání s velkými SUV prémiových značek na místě není- ty zase nejsou ani zdaleka tak mrštné. :2drivers:
Pohodlí a sportovnost jsou holt do jisté míry na protějších stranách jednoho spektra...

_________________
MINI Cooper Countryman S ALL4 Pure Red/Black
Bývalé: Mini Cooper R50 Chilli red
Mini Cooper R53 Silk Green Metallic


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz