Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 2. generací (R55, R56, R57, R58, R60)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Re: Blackyho - ONE

11. bře 2012 22:02

Pěkné, ladí moc pěkně s červeno/černou :-) Zimy se neboj, už skončila :banana:

Re: Blackyho - ONE

11. bře 2012 22:03

Koukam, ze mas stejny cepicky na ventilkach jako moje Mini :) akorat moje je ma jeste v krabicce :wink:

Re: Blackyho - ONE

11. bře 2012 23:49

Tie kola sa na to auto perfektne hodia :bigups:

Re: Blackyho - ONE

12. bře 2012 11:39

Díky. JJ taky me prijemne prekvapilo, ze to na auto sedne. Asi budu muset sehnat i 16´´ zimaky, protoze tyhle kola uz nechci sundat. :blush: Trochu jsem se bal ET, protoze tyhle kola maj ET 35 a krapet koukaj z blatniku. Je to ale v poho, jen to holt vic spini.

Ty cepicky mam tady z fora. Skoda ze nejsou cerveny, ale to jeste mozna poladim. Je to skoro neviditelnej detail, ale ja z nej mam desnou radost. :banana:

Re: Blackyho - ONE

12. bře 2012 12:13

Pěkný kola, auto dostalo velkej šmrnc :thumbup:
ET vypadá z fotek naprosto v poho, tak jestli moc nekoukaj, tak je to v poho...

Čepičky super, taky je budu muset někde sehnat :wink:

Re: Blackyho - ONE

12. bře 2012 12:29

Chvalim kola - vypadaji moc dobre - i kdyz jsou to 16'' tak vypadaji vetsi diky paprskum, ktere jdou az ke kraji. :bigups:
Uvazuju o stejne barevne kombinaci kol... Kde jsi je poridil? Puvodne jsem premyslel o 17'', ale vidim kdyz se zvoli spravny design - vypada to sqele! :)
Naposledy upravil dsurma dne 12. bře 2012 13:40, celkově upraveno 1

Re: Blackyho - ONE

12. bře 2012 13:29

Díky, díky. Jsou to RSW 465 black. http://www.rsw-wheels.cz/ Uz sem to tady nekde psal. Kluci rikaj, ze to nejsou kola na okruh, ze se krouti, ale pro beznou jizdu jsou pry OK.

Re: Blackyho - ONE

18. bře 2012 22:00

Tak teplé počasí nevyhnalo ven jen zahrádkáře, ale taky Miníkáře. Umejt, lehce naleštit zvenku i zevnitř. Kolemjdoucí tiše obdivujou. :bigups: Aby neřekl, tak sem mu taky uklidil garážičku a kamarády (skůtr a kolo). Sezona začíná a včetně bruslí jsem zástupce všech možnejch způsobů dopravy.

Chodec, roller, koloběžkář, cyklista, motorkář, řidič. :biggrin: Ještě nákladák, letadlo a loď a bude to komplet. :biggrin:
Přílohy
Kopie č. - IMG_0673.jpg
Foceno mobilem, tak nic extra.
Kopie č. - IMG_0673.jpg (115.74 KiB) Zobrazeno 10805 krát

Re: Blackyho - ONE

18. bře 2012 22:02

Vymen One za S nebo JCW a obcas poletis i bez letadla :lol:

Re: Blackyho - ONE

18. bře 2012 22:08

Hiii mnoo jelikoz co se tyka vnejsich "paradicek", tak uz je to komplet, tak se zacinam polehoucku rozhlizet po upravach motoru, podvozku ap. :bigups: Ale nechci se do toho vrtat, dokud je zaruka. Takze asik jeste 1,5 roku pockam. Pak chip na cooper, sani, vyfuk a podvozek, nejaky upravy budou. Zatím pozorne procitam co tady pisete vy a pak to nejak poladim.
Jezdi snim dost zena, tak to nechci prehanet, aby se v tom nezabila. Je mi jasny, ze bez turba to nikdy nebude letadlo, ale i tak je to dost svizny. Jelikoz manzelka posilhava po coupe, tak to asi v S bude. :mrgreen:

Re: Blackyho - ONE

20. kvě 2012 23:33

Blacky píše:Hiii mnoo jelikoz co se tyka vnejsich "paradicek", tak uz je to komplet, tak se zacinam polehoucku rozhlizet po upravach motoru, podvozku ap. :bigups: Ale nechci se do toho vrtat, dokud je zaruka. Takze asik jeste 1,5 roku pockam. Pak chip na cooper, sani, vyfuk a podvozek, nejaky upravy budou. Zatím pozorne procitam co tady pisete vy a pak to nejak poladim.
Jezdi snim dost zena, tak to nechci prehanet, aby se v tom nezabila. Je mi jasny, ze bez turba to nikdy nebude letadlo, ale i tak je to dost svizny. Jelikoz manzelka posilhava po coupe, tak to asi v S bude. :mrgreen:


máš to pekne zladené s tými nálepkami...

podvozek=tlmiče z Ska mám a možem Ti udať celkom slušne...
brzdy Skové ma ešte nick...

nečakal by som ani s jednym na koniec záruky, pravdepodobnosť, že sa Ti s tým niečo stane je rovná nule a keď áno tak dáš nový tlmič(len si zisti, či Sko tlmič pojde), a lepšie brzdy sú lepšie brzdy...

Re: Blackyho - ONE

20. kvě 2012 23:43

Skové třmeny nastříkané na červeno s vrtanými a drážkovanými kotouči by ladily pěkně, to jo :biggrin:

Re: Blackyho - ONE

21. kvě 2012 11:40

Blacky píše:Tak teplé počasí nevyhnalo ven jen zahrádkáře, ale taky Miníkáře. Umejt, lehce naleštit zvenku i zevnitř. Kolemjdoucí tiše obdivujou. :bigups: Aby neřekl, tak sem mu taky uklidil garážičku a kamarády (skůtr a kolo). Sezona začíná a včetně bruslí jsem zástupce všech možnejch způsobů dopravy.

Chodec, roller, koloběžkář, cyklista, motorkář, řidič. :biggrin: Ještě nákladák, letadlo a loď a bude to komplet. :biggrin:


Moc hezkej kousek :-) :bigups:

Re: Blackyho - ONE

05. čer 2012 20:34

Tak dneska super setkání s Krosnou. Moc díky za čaj i za ty čiré blinkry. Někdy se domluvíme a vyrazíme někam na výletík i s drahejma polovičkama.

BTW: mám tedy ty origo oranžové. Pokud by někdo měl zájem za pifko, nebo lahvinku je nechám.
Přílohy
Kopie č. - ones.JPG
Kopie č. - ones.JPG (127.67 KiB) Zobrazeno 10609 krát
Kopie č. - blabli.JPG
Kopie č. - blabli.JPG (99.15 KiB) Zobrazeno 10609 krát

Re: Blackyho - ONE

06. čer 2012 15:44

to je std plast pod smerovkou alebo si dával JCW a ešte si ho vymazlil(striekol)?
je to pekné

Re: Blackyho - ONE

06. čer 2012 15:49

Ten plast pod je origo pro ONE (resp asi i dalsi motorizace). Libí semi a ladí k autu. Jen sem znej vyndal oranzove a osadil cire blinkry z S-ka od Krosny.

Re: Blackyho - ONE

01. srp 2012 14:10

Tak další drobnustka. Zatim se bojim kuchat cely vyfuk, tak jen ladena koncovka od Laityngu. Zitra jedu na zvedak a budu ji varit. Nemelo by to nejak silene buracet, jen hezky hluboce brumlat. :biggrin:
Přílohy
laityng koncovka vyfukum.JPG
laityng koncovka vyfukum.JPG (138.62 KiB) Zobrazeno 10443 krát

Re: Blackyho - ONE

01. srp 2012 15:27

Pekneeee :bigups:, pak nahod fotku po instalaci.

Re: Blackyho - ONE

01. srp 2012 15:30

nahraj aj zvuuuk tiez zvazujem nieco s tym mojim tichoslapom nieco spravit :)

Re: Blackyho - ONE

02. srp 2012 09:36

koncovka ti ziadny zvuk nespravi :wink:
Odeslat odpověď