Prepnout do plneho zobrazeni
co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

Výstražná světla - Alarm?

22. led 2018 13:45

Ahoj,
dnes rano, kdyz jsem se vracel z obchodu na parkoviste muj Clubman blikal vystraznyma blinkrama, bez jakyhokoli zvukoveho signalu. Po odemceni to prestalo blikat a zadna chybova hlaska, nastartoval jsem a odjel. Auto ma podle VIN dekoderu zabudovany alarm: S302A (ALARMANLAGE - Alarm system). Mohl do me nekdo strcit, nebo se pokouset dostat do auta? Stalo se Vam tohle nekdy? Da s nejak zjistit co to zpusobilo?

Diky za Vas zkusenosti
T.

Re: Výstražná světla - Alarm?

22. led 2018 17:06

Mám podobný problém. Přijedu a po nějaké době v průměru do 10 - 20 min se spustí alarm. Auto odemknu a zamknu a pak už se alarm nespustí. Málokdy se stane, že alarm nespustí.

Re: Výstražná světla - Alarm?

12. úno 2018 19:21

Nikdo nemel tento problem a nevyresil ho? Alespon tip po cem mame jit? Dnes se me to stalo znova, resp. jsem to zaregistroval, kdyz jsem stal u znameho pred domem. Po chvili to samo preatalo a uz se to znova nespustilo. Doma v garazi auto nezamykam a v praci parkuju daleko, takze nevim jak casto se me to realne stava :)

Re: Výstražná světla - Alarm?

13. úno 2018 08:42

Problém bude nejspíš v některém čidle? Stávalo se mi na Volvu a výměna čidla pohybu vše vyřešilo...

Re: Výstražná světla - Alarm?

13. úno 2018 12:40

Cidlo co je u stropniho svetylka kdyztak mam a rad podaruji..
Přílohy
alarm.jpg
Odeslat odpověď